12 maddede hangi burç sevgisini nasıl gösterir?

Bazı erkeklerin çok aşık olsalar bile duygularını ifade etmekte son derece zorluk çekmeleri sık karşılaşılan bir durumdur. Fakat, bir iki kelime söylemeden seni gerçekten sevdiğini göstermek için yaptıkları bazı şeyler vardır. Bunu nasıl öğreneceksin? Burçlar, erkeklerin duygularını anlatma şeklini anlama konusunda iyi bir yoldur.

Bazı erkeklerin çok aşık olsalar bile duygularını ifade etmekte son derece zorluk çekmeleri sık karşılaşılan bir durumdur. Fakat, bir iki kelime söylemeden seni gerçekten sevdiğini göstermek için yaptıkları bazı şeyler vardır. Bunu nasıl öğreneceksin? Burçlar, erkeklerin duygularını anlatma şeklini anlama konusunda iyi bir yoldur.

Hangi burç sevgisini nasıl gösterir? Burada bazı cevaplar bulabileceksin ama en önemlisi bu cevaplar bir erkeğe göre olacaklar. Yani daha doğrusu erkeklerin sevgilerini gösterme şekillerine göre olacak. Kaçınılmaz sürprizlerden sihirli kelimelere kadar erkeklerin sevgilerini anlatmak için başvuracakları çok farklı yöntemler vardır.

Koç

ariesKoç erkeği seni sevdiğinde, seni koruması gereken prensleri olarak görmeye başlarlar. Hayır, seni zayıf olarak görmüyorlar veya senin yardıma ihtiyacı olan biri olduğunu düşünmüyorlar. Sadece ona güvenebileceğini ve her zaman yanında olduğunu göstermek için bu şekilde davranırlar.

Koç zor bir burçtur. Sevgilinin her şeyi tek başına yapmak istediğini görmüş olabilirsin. Koç burcu erkekler bu şekilde hareket ederler. Hedefleri ve hayalleri konusunda seni aydınlatmaya başlar, senden değerlendirmeler alır ve yardım ister. İşte bu noktada onun sana aşık olduğunu daha net bir biçimde anlayabilirsin.

Boğa

taurusBoğa aniden işlerin senin istediğin gibi olmasına izin vermeye başlayacaktır. Boğa erkeği seni sevdiğinde inatçılığı ortadan kaldıracak ve uzlaşılabilir biri haline gelecektir. Bu sadece kendi doğasından uzaklaşmak gibi görünse bile asıl dikkat etmen gereken durum seni memnun etmek istemesidir.

Boğa burcu erkekleri yeni bireylere erişim sağlamak söz konusu olduğunda kendilerini kapatırlar. Sana açılmaya başladığını hissetmen durumunda aynı zamanda sana aşık olduğunu fark edebilirsin. İlgili noktadan sonra öngörülebilir geleceğe doğru ilerleyerek daha etkileyici olmaya çalışacaktır.

İkizler

geminiİkizler erkeği, sana olan sevgisini kelimelere dökmeden ifade etmeye çalıştığında seni güldürmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Onunla hayatını olabildiğince ilginç hale getirmek için çok çaba gösterecektir. Gerekirse müzikten destek alacaktır. Onun için en büyük sevgi işareti, birinin her anını unutulmaz kılma çabasıdır.

İkizler erkeği gerçekten arkadaş canlısıdır ve asla durmak bilmezler. Bu yüzden zaman çizelgeleri daima doludur. Ama bir şekilde sana aşıksa bu durumda dolu zaman çizelgesine rağmen senin için hevesli olduğunu gösterecektir. Bu sana değer verdiğinin apaçık bir göstergesi olacaktır.

Yengeç

cancerYengeç erkeği sana karşı duygularını ifade etmek isterse, sana bağlı olan herkesi ve her şeyi sevecektir. Bu adam sana bir kraliçe gibi davranacaktır. Aynı zamanda en iyi arkadaşına, annene, kız kardeşine vs. karşı gerçek bir beyefendi olacaktır. Bu tür insanların hayatlarında ne kadar önemli olduğunun farkında olarak hareket edecektir.

Yengeç erkekleri neşeli, yorgun ve şefkatli olup olmadıklarına bakılmaksızın hissettikleri tarz konusunda açık olmayı severler. Bir başka ifadeyle Yengeç burcu bir erkek aşık olduğunda bunu öğrenecek olan ilk kişi sen olacaksın. Belki önce arkadaşlarıyla paylaşabilir ama en sonunda bunu ondan öğrenebileceksin.

Aslan

leoAslan erkeği, bir numaralı hayranın olarak sana karşı duygularını sergilemeye çalışacaktır. Bu adam senin için bir şeyler yapmayacaktır. Bunun yerine seni uç noktalara itecek ve ilk etapta yapabileceğini asla bilmediğin şeyleri başarmanı sağlayacaktır. Böylece sevgisini gösterdiğini düşünecektir.

Aslan erkekleri büyük hareketlere doğru ilerlerler. Her şey düşünüldüğünde gösterişli bir takım işaretlerle karşılaşabileceksin. Sevgilin seni farklı görmeye başlayacaktır. Sinema filmleri ve tiyatro gösterimleri ile aklını başından almak için çabalayacaktır.

Başak

virgoBaşak erkeği senin için bir şeyler yaparak sevgisini gösterir. Onu kullanma şansına sahip olma konusunda sana izin verebilir ama hayatını düzene sokmak için elinden geleni yapacaktır. Aşık olan bir Başak erkeği seni her zaman ileriye doğru iter. Kendini mümkün olan en iyi versiyona dönüştürmek için seni zorlar.

Başak erkekleri doğrudan sevgilerini ifade etmezler. Bunun yerine yaptıklarıyla gösterirler. İşinden aile bağlantılarına ve oyunlara kadar başardığın her şeyle aşamalı olarak ilgili olduğunu göreceksin. Bir zorluk çıkması durumunda herhangi bir şekilde yardımcı olmak için orada olacaktır.

Terazi

libraTerazi erkeği, onun için ne kadar önemli olduğunu göstermek adına onun için ne kadar özel olduğunu vurgulamaya çalışacaktır. Sana hayatındaki başka bir kız gibi davranmaz. Bunun yerine, onun için sıradan olmanın dışında her şey olduğunu ve kalabalığın arasından sıyrıldığını bildiğinden emin olacaktır.

Terazi burcu erkeği sevgi gösterimi konusunda biraz inatçıdır. Gün boyu seni göremezse bunun yerine gün boyu sana mesaj gönderme eğiliminde olacaktır. Seni övmeye başlayacak ve böylece kendini daha değerli görmeni sağlayacaktır. Arada sırada aşırıya kaçması söz konusu olabileceği için dikkatli olmalısın.

Akrep

scorpioAkrep erkeği, kıskançlıkla sevgisini gösteren bir yapıdadır. Bu erkeğin sahiplenerek bir şeyler yapacağı anlamına gelmez. Seni kaybetme korkusunu asla saklamayacaktır. Sadece kıskançlığın ilişkini olumsuz etkilemeye başladığı noktaya kadar çizgiyi geçmediğinden emin olman gerekecektir.

Akrep erkekleri olağanüstü derecede değer vericidirler ama bunu sadece ideal bireylere karşı yaparlar. Açılmaları için biraz yatırım gerekir. Duygularının, hayallerinin, en derin duygularının ve gizli isteklerinin her biri konusunda asla gizli saklı hareket etmeyecektir. Böylece onun sana aşık olduğunu anlayabileceksin.

Yay

sagittariusYay burcu bir erken bir kadına delicesine aşık olduğunda bunu sadakatiyle gösterir. Bu erkek başka bir kadına göz kulak olmayacak ve yanında kendini görebileceği tek kişinin sen olduğunu bildiğinden emin olacaktır. Onun hakkında bir şey söylemeden öğrenmen çok ama çok açık olacaktır.

Yay burcu erkekleri umutsuz bir biçimde aşık olduklarında tüm düşünceleri sana doğru kayar. Mutluluğuna kaynaklar koyacak ve temelde seni kıskandırmaktan, hayatla ilgili olabilecek her konuda yardımcı olmaya kadar farklı şekillerde kendini gösterecektir. Yay burcu erkeğinin uyumlu doğası kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Oğlak

capricornOğlak erkeği hırslı olarak bilinir ve kariyerini aşk için bir kenara itmeyecek kadar inatçıdır. Ama karşısına çıkan doğru kişi olman durumunda seni her zaman işinin önüne koyacaktır. Oğlak burcu bir erkeğin sana sırılsıklam aşık olup olmadığını tam olarak buradan anlayabilirsin.

Oğlak erkeği yapılması gerekeni daima kendine özgü bir şekilde yapar. Daha az yaratıcı olabilir ama bu senin için avantajlı olacaktır. Bazı problemler konusunda yardım etmeye çalışacaklardır. Yaptığı her şeyde seninle ilgilenmeye devam edecek ve böylece sevgisini hissetmeni sağlayacaktır.

Kova

aquariusKova erkeği aşık olduğunda çok romantikleşir. Asla çok sevimsiz olmaz ama takdir edeceğin bazı büyük jestlerle sana duygularını gösterecektir. Bu yüzden, bir erkek sana aşık olduğunu çok açık bir şekilde belirtmeden bunu senin için yaptığında sadece onun sana aşık olduğunu bilmen önemlidir.

Kova erkeği neyin duygusal olduğu konusunda kendine göre fikirlere sahiptir. Sevgi ve bağlantı söz konusu olduğunda en az kadınlar kadar başarılı olabilirler. En saçma düşünceleri bile düşünebilirler. Nihayetinde sevgilerini göstermek için jestlere başvurmaları garipsenecek bir durum değildir.

Balık

piscesBalık erkeği ondan değişmesini istemesen bile senin yüzünden değişerek sevgisini sana gösterecektir. Başka biri olmayacak veya olmadığı biri gibi davranmayacaktır. Sadece onu sevmeni isteyecek ve küçük değişiklikler yaparak fark yaratmaya çalışacaktır. Bunu bir iltifat olarak kabul etmelisin çünkü ona ilham veren biri durumundasın.

Balık erkeği, sevgi konusunda tamamen doğrudan olurlar. Sevgilinin sana aşık olup olmadığını anlamak istiyorsan onun merakından faydalanman gerekecektir. Çünkü seninle ilgili olan her şeye merak içinde yaklaşacaktır. Balık erkeği son derece hevesli hale gelir ve yenilikçi doğalarıyla sevgisini göstermek için daha tutarlı davranmaya çalışır.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...