Hakkında

Merhaba, adım Kaan. 2010 yılından bu yana “Grisayfalar” adını verdiğim bu blog üzerinden çeşitli yazılar yazıyorum. Zaman zaman farklı konularda (teknoloji, oyun, film, dizi vb.) bir şeyler yazmış olsam bile hedefim her zaman insanlara yardım etmek oldu diyebilirim.

2016 yılı “Grisayfalar” için önemli bir dönüm noktası oldu. Çünkü bu tarihten itibaren kişisel gelişim ve hayat problemlerine daha fazla odaklanır oldum. Söylediğim gibi hedefim insanlara aradıkları bilgilere ulaşmaları konusunda yol göstermek.

Dilersen abonelik formunu doldurarak yeni içeriklerden anında haberdar olabilirsin. Herhangi bir şekilde spam içerikli mesaj almayacağından emin olabilirsin. Sadece yazılarım için e-posta bildirimi alırsın. Dilediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.


Beni biraz daha tanımak ister misin?

Yinelemek gerekirse “Grisayfalar” bir blog ve ben onun yazarıyım. Yerli ve yabancı pek çok kaynaktan elde edindiğim bilgileri kendime özgü anlatım biçimimle derleyerek okuyucularıma sunuyorum. Kısacası araştırıyorum, okuyorum, öğreniyorum ve paylaşıyorum.

  • Psikolog muyum? Hayır değilim. Psikolog olmak bambaşka bir meziyet. Yöntemlere dayalı yaklaşımlar dahil olmak üzere pek çok eğitimden geçmek gerek. Ben sadece araştırma yapabilen bir blog yazarıyım.
  • Yaşam koçu muyum? Hayır değilim. Yaşam koçluğu meselesi farklı bakış açıları gerektiren bir iştir. Bazı insanlar inanırlar ve bazıları inanmazlar. Ben sadece öğrendiklerini yazıya aktarabilen birisiyim.
  • Danışman mıyım? Hayır değilim. İnsanlardan gelen sorulara cevap verebilecek bilgi birikimim olsa bile kendimi bir danışman olarak görmüyorum. Ben sadece bilgi birikimini paylaşabilen biriyim.
  • Terapist miyim? Hayır değilim. Terapist olabilmek için uygun eğitime sahip değilim. İnsanları dinleyebilir ve onların sorunlarını anlayabilirim. Ben sadece hayatına ufak bir katkı yapmak isteyen biriyim.

O değilsin, bu değilsin! Ne olduğumu gayet iyi anlatabildiğimi düşünüyorum. Kendi üslubumla elimden geldiğince insanları hayatlarını güzelleştirmek için harekete geçirmeye çalışıyorum. İyiliğe yakın olan ve iyiliğini düşünen her insanın hak ettiği hayatı yaşamasını istiyorum.

Bana ulaşmak ister misin?

Umut ediyorum yazdığım yazılar kendini geliştirmene ve hayatınızı güzelleştirmene yardımcı olabilirler. Daha yaşanabilir bir hayata sahip olmak isteyen insanların aklına takılabilecek her türlü soruya “Grisayfalar” üzerinden cevap vermek için çaba göstermeye devam edeceğim.

  • E-posta göndererek sorularını bana ulaştırmak istiyorsan iletişim sayfasını ziyaret ederek ilk adımı atabilirsin.
  • Twitter kullanıyorsan grisayfalarcom kullanıcı adına sahip hesabı takip edebilir ve sorularını DM yoluyla bana iletebilirsin.
  • Facebook kullanıyorsan Grisayfalar isimli sayfayı ziyaret edebilir ve sorularını özel mesaj yoluyla bana ulaştırabilirsin.
  • Instagram kullanıyorsan grisayfalarcom kullanıcı adına sahip profili ziyaret edebilir ve DM yoluyla bana ulaşabilirsin.
  • Google News kullanıyorsan Grisayfalar profilini takip ederek son içeriklerden anında haberdar olabilirsin.
  • Medium hesabın varsa düzenli olarak içerik yayınladığım Grisayfalar profilimi ziyaret edebilir ve takip edebilirsin.

Şimdilik bu kadar. Hakkımda merak etmiş olabileceğin pek çok şeyi cevaplayabildiğimi düşünüyorum. Artık blog içeriklerim arasında yolculuğa çıkabilirsin. Lütfen nereden başlamalıyım diye dert etme; arama özelliği sana fazlasıyla yardım etmeye hazır.