Hakkında

Merhaba,

Adım Kaan. 32 yaşındayım. Yaklaşık 10 yıldır bu blog üzerinden çeşitli yazılar yazıyorum. 2016 yılından bu yana ise kişisel gelişim üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Amacım insanlara aradıkları bilgileri bulmalarına yardımcı olmaktır.

Blog üzerinden yayınlamış olduğum yazıları çeşitli kaynaklardan derleyerek yayınlıyorum. Araştırıyorum, okuyorum, öğreniyorum ve değerli okuyucularımla paylaşıyorum. Kendi üslubumla elimden geldiğince insanları hayatlarını güzelleştirmek için harekete geçirmeye çalışıyorum.

Çok fazla uzatmak istemiyorum. Umut ediyorum yazdığım yazılar kendini geliştirme ve hayatını güzelleştirme konusunda sana yardımcı olur. Bana iletişim sayfasından veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarından dilediğin zaman ulaşabilirsin.

Dilersen aşağıdaki abonelik formuna e-posta adresini yazarak son yazılarımı e-postayla takip etmeyi başarabilirsin. Herhangi bir şekilde spam içerikli mesaj almayacağından emin olabilirsin. Sadece son yazılar ve diğer tarzda son içerikler tarafına ulaştırılacaktır.

E-posta Aboneliği

Diğer 156 aboneye katılın

Grisayfalar.com küçük resmi (favicon) Icon Pond tarafından tasarlanmış ve www.flaticon.com üzerinden temin edilmiştir. Bu küçük resim CC 3.0 BY lisansı kapsamındadır.