Etiket iletişim

sevgiliden özür dilemenin yolları

Sevgilinden özür dilemenin 9 yolu

Bir anda başın döndü ve anlık sinire yenik düşerek sevgiline onu yaralayacak bir şey söyledin. Şimdi ise özür dilemen gerektiğini biliyorsun. Fakat bunu nasıl yapacağını düşünüyor olabilirsin. Bu konuda yalnız olmadığından emin olabilirsin. Birçok insan aynı problemi yaşar.
Read More
olumlu düşünmek için yapılması gerekenler

Olumlu düşünmek yapılması gereken 16 şey

Kişisel gelişimini önemsiyorsan ilk yapman gereken şey hayata bakış açını değiştirmektir. Adım adım ilerlemeli ve olumlu düşünme alışkanlığına sahip olmalısın. Zaman geçtikçe bu konuda daha iyi duruma gelebilirsin. Olumlu ve yapıcı kalmak daha iyi bir şeyler yapmak için çabalamaya devam etmeni sağlar.
Read More

Terk edilme korkusuyla baş etmenin 10 yolu

Terk edilme korkusundan dolayı sürekli çekingen davranan birçok insan vardır. Terk edilme korkusu olan insanlar genellikle mevcut ilişkilerine ek olarak alternatif ilişkiler geliştirirler. Böylece mevcut ilişkide bir şey olması durumunda yedek ilişkilerine geçiş yaparlar. Bu yazıda terk edilme korkusu ve onunla baş etmeyi ele aldım. Bu sayede çok daha sağlıklı ilişkiler geliştirebileceğini umut ediyorum.
Read More
sevgiliye sorulacak özel sorular

Sevgiliye sorulacak 246 özel soru

Sevgilinle dışarı çıkmak her zaman arzu ettiğin bir şey olabilir. Ancak, sürekli olarak aynı konudan bahsediyorsan işler istediğin gibi gitmeyebilir. Sevgiline anlamlı ve özel sorular sorarak bu monotonluğu kırmayı başarabilirsin. Bu sorulardan bazılarını öğrenmek ister misin?
Read More