E-posta Aboneliği

Merhaba,

Adım Kaan, 32 yaşındayım. 2010 yılından bu yana araştırma yapıp elde ettiğim bilgileri bu blog üzerinden okuyucularımla paylaşıyorum. Hemen blog ana sayfasının ilk kısmında görebileceğin gibi “Daha çok oku. Daha fazla öğren. Daha iyi yaşa.” motivasyonuyla hareket ediyorum.

Dünya sürekli olarak değişen ve gelişen bir yapıya sahiptir. Doğal olarak insanın benzer bir yapıya sahip olması gerektiğinin düşünen birisiyim. İnsanlara hayatlarını daha iyi hale getirmek ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olabilmek için çaba gösteriyorum.

Bu blog üzerinden yayınladığım hemen hemen her içeriğin detaylı olacağını bilmelisin. Kısa bir şeyler okumak istiyorsan doğru yerde olmadığını söyleyebilirim. Çünkü yazılarım genelde uzun olurlar. İnsanların gelişimine katkı sağlayan en başarılı olan yazılarımı ise şu şekilde sıralayabilirim:

E-posta aboneliği nedir?

Yukarıda paylaştığım başlıklar ilgini çekiyorsa paylaşacağım yazılardan keyif alacağını düşünüyorum. Bu yüzden seni e-posta abonesi olmaya davet ediyorum. E-posta abonesi olma konusunda kararsızsan, e-posta aboneliğinin ne anlama geldiğini öğrenmek için aşağıdaki maddelere göz atabilirsin:

  • E-posta aboneliği tamamen ücretsizdir.
  • Benimle paylaştığın e-posta bilgileri asla bir başkasıyla paylaşılmaz.
  • Sadece e-posta adresini benimle paylaşarak e-posta abonesi olabilirsin.
  • Yeni bir yazı paylaştığımda veya e-kitap yayınladığımda e-posta alırsın.
  • Dilediğin zaman e-posta aboneliğinden çıkabilirsin.

E-posta aboneliği bu kadar basittir. Şimdi e-posta abonesi olmak istiyorsan aşağıdaki formu doldurabilirsin. Tekrar hatırlatmam gerekirse, yazılarım ve e-kitaplarım dışında herhangi bir şey için e-posta almazsın. Sana yalnızca senin daha iyi bir hayata sahip olmanı sağlayacak bilgiler sunacağım.

Yazılarımı e-posta ile takip etmek ister misin?

Yazılarımla ilgili bildirimleri e-posta ile almak için e-posta adresini gir.