Kategori Kişisel Gelişim

sevgiliye özel doğum günü mesajları

Sevgiliye özel 100 doğum günü mesajı

İşte yılın en önemli anlarından birisi geldi çattı. Sevgilinin ve hemen hemen her şeyin bir doğum günü vardır. Doğum günü kartına ne yazacağını merak ediyor olabilirsin. Sevgiliye özel doğum günü mesajları ile sana bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım.
Read More
kronik stresi yenmek için etkili yollar

Kronik stresi yenmek için 8 etkili yol

Belki fark etmiş olabilirsin ama fark etmediysen söyleyeyim, toplumun dokusu giderek değişmekte. Hepimiz daha stresli hale gelmiş durumdayız. Aslında veriler hepimizin daha önce hiç olmadığı kadar stresli olduğunu göstermekte. Bu açıdan kırmızı bayrak kaldırmanın zamanı çoktan geldi demektir.
Read More
başarılı insanlardan öğrenilecek motivasyon önerileri

Başarılı insanlardan 10 motivasyon önerisi

Hayallerine ulaşmak için disiplin, azim, cesaret ve güçlü vizyona ihtiyacın olacak. Yıllarca sıkı çalışmalısın. Fakat bunların yanı sıra oldukça motive olmalısın. Motivasyon olmadan, erteleme veya tükenmişlik yaşarsın. Gerçek olacağına yemin ettiğin o hayale olan ilgini kaybedeceksin.
Read More
büyük başarısızlıktan sonra ayağa kalkmanın yolları

Başarısızlıktan sonra ayağa kalkmanın 8 yolu

Hepimizin bildiği bir gerçek var. Her birimiz başarısızlığın ne kadar yıkıcı olabileceğinin farkındayız. İşinden kovulmak bunun en önemli örneklerinden birisidir. Büyük bir başarısızlık yaşamak çok fazla acıyı beraberinde getirir. Başarısızlık seni ezer, özgüvenini bozar ve moralini alt üst eder. Hiçbir şeye değmediğini düşünürsün.
Read More