Kategori İlişkiler

romantik olmanın yolları

Nasıl romantik olunur? Romantik olmanın 53 yolu

Belki fark etmiş olabilirsin ama fark etmediysen söyleyeyim, toplumun dokusu giderek değişmekte. Hepimiz daha stresli hale gelmiş durumdayız. Aslında veriler hepimizin daha önce hiç olmadığı kadar stresli olduğunu göstermekte. Bu açıdan kırmızı bayrak kaldırmanın zamanı çoktan geldi demektir.
Read More
ilişkiyi canlı tutmanın yolları

İlişkiyi canlı tutmak için 12 denenmiş yol

Aşık olmak bir yandan güzel, diğer taraftan ise zor bir iştir. Seni tatmin ve mutlu hissettiren bir ilişkiyi beslemek için çok çaba, zaman, fedakarlık ve ayarlamalar gerekir. Bununla birlikte bazen belirli bir süre içinde, sevgililer birbirlerinden sıkılmaya başlarlar. Bu noktada ilişkiyi canlı tutmak için neler yapılacağını bilmek gerekir.
Read More
rebound ilişkinin belirtileri

Rebound ilişkide olduğunun 11 belirgin işareti

Bir ilişkiyi sona erdirmek özellikle zaman, enerji, çaba, para ve geri alamayacağın diğer şeyleri adadığında yapılması en zor şeylerden biri olabilir. Bir kişinin iyileşmesi ve hayatına geri dönmesi biraz zaman alabilir. Herkes farklı olduğu için birini unutmanın ne kadar sürdüğüne veya tekrar çıkmaya karar verilecek zamanı belirlemek kolay değildir.
Read More
eski sevgiliyi unutmak

Eski sevgiliyi unutmanın 25 yolu

Ayrılığın üstesinden gelmek tam bir meydan okuma gibi hissettiren bir görev durumundadır. Eski sevgilinin sen ondan zar zor vazgeçerken yeni biriyle görüştüğünü öğrendiğinde işler biraz daha kötüleşebilir. Onu sürekli özlersin ama artık başka biri olduğu için onu düşünmeyi bırakmanın yollarını arıyor olabilirsin.
Read More
burçlar sevgilerini nasıl gösterirler

12 maddede hangi burç sevgisini nasıl gösterir?

Bazı erkeklerin çok aşık olsalar bile duygularını ifade etmekte son derece zorluk çekmeleri sık karşılaşılan bir durumdur. Fakat, bir iki kelime söylemeden seni gerçekten sevdiğini göstermek için yaptıkları bazı şeyler vardır. Bunu nasıl öğreneceksin? Burçlar, erkeklerin duygularını anlatma şeklini anlama konusunda iyi bir yoldur.
Read More
mükemmel ilişkileri bitiren sürpriz sebepler

Mükemmel ilişkileri bile bitiren 10 sürpriz sebep

İlişkiler söz konusu olduğunda sizin ilişkinizin sürmesini istiyorsanız not alman gereken çok fazla değişken vardır. Sevgilinle birbirinizi seviyor olmanız ikinizin de ilişkiniz için çaba göstermeye istekli olmanız anlamına gelir. Üstelik, ilişkinizin zorlu zorluklarından geçmesine gerek kalmaması için çok fazla şansa ihtiyacınız olacaktır.
Read More
burçlara göre barışma

12 maddede burçlara göre barışma yöntemleri

İlişkilerde her zaman çiçekler açmaz. Zaman zaman kasvetli günler de ilişkine hakim olabilirler. Sen ve sevginin, ilişkinin daha uzun sürmesini istiyorsan, daha erken çözmen gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Ama hararetli bir tartışmadan sonra sevgilinle nasıl barışacağını bilmek isteyebilirsin.
Read More