Astroloji

İkizler burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

İkizler burcunda doğan bir erkek, insan ruhundaki ikilikleri temsil eder. Bazen karanlık, bazen aydınlık olabilirler. Bu İkizler burcu erkeğinin kötü ikizine dikkat etmen anlamına gelir mi? Aslında kısmen hayır. Bu şart bir şey değildir.

İkizler enerjisini anlamak, kendi burcun ne olursa olsun, taşıdığın her iki yönü de görme ihtiyacını takdir etmekle ilgilidir. İkizler muazzam bir öğretmendir. Sürekli olarak kendi ikizini düşünmek, aydınlık ve karanlık arasında denge kurmaya çalışmak gerçekten yorucu olabilir.

Ofis Koltukları

İkizler burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Açık Yeşil, Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Yay, Kova
  • Uğurlu Sayılar: 5, 7, 14, 23

İkizler pozitif, maceracı ve şaşırtıcıdır. Her zaman hareket halindedir ve her türlü yaşam zorluğuyla başa çıkmaya hazırdır. Gerçekten aşık olduğunda çocuksu kalbini saf ve dokunulmamış olarak gösterir. Fakat, uzaklaşmayı tercih ettiğinde sevilmeyecek pek çok yönü vardır.

kafa sözlük

Aşkta İkizler erkeği

Bir İkizler erkeği aşık olduğunda bunun ne kadar süreceğini söylemek oldukça zordur. Değişime ihtiyacı vardır; sevdiklerinin heyecanına ve şaşırtıcı doğasına karşılık vermeye çalışır. Bir şeyler hissederken, kendisine yarın bunun geçip gidecek bir şey olup olmadığını sorar.

Anın tadını çıkarmak yerine sürekli birlikte gelecek ile ilgili planlar yapmaya çalıştıklarından sinir bozucu olabilirler. Bu İkizler erkeğinin umursamadığı anlamına gelmez. Hayatta sadece biraz spontane olmaya ihtiyacı vardır.

İlişkilerde İkizler erkeği

İkizler erkeğinin güvenilir olup olmadığını tam olarak söylemeniz mümkün değildir. Partnerini hayal kırıklığına uğratmak gibi bir niyeti yoktur. Fakat gerçeklik hissindeki değişimlerin hızının farkında olamadığından biraz garip davranabilir.

Gerçekten aşık olduğunda ne olursa olsun duygularında değişkenlik söz konusu olacaktır. İlişkide tutarlılık bekliyorsan İkizler erkeği bunu sana sunabilecek en son kişi olacaktır. Bu nedenle ilişkide belirli kriterleri karşılayan birisine ihtiyacı vardır.

Bu kriterler nelerdir? Öncelikle eşinin veya partnerinin kendi kendine yeten ve tamamen bağımsız bir eş bulmasıdır. Örneğin, aşkı bir kış gibi yaşıyorsa onu kendi haline bırakan bir partner bulması önemlidir. İşlevsel bir ilişkide var olmasının tek yolu budur.

İkizler erkeği güvenilir midir?

Dürüst olmak gerekirse bu cevaplanması zor bir sorudur. Çünkü cevap çoğunlukla “hayır” olacaktır. İkizler erkeğine güvenemezsin. Bu, patalojik bir yalancı olduğunun kanıtı değildir. Fakat sürekli aklında veya kalbinde yarın ne olacağı vardır.

Anın sıcaklığıyla söyleyebileceği pek çok şey vardır. Söyleyeceklerinin her birisini deşifre etmek karşıdaki kişiye kalmış bir şeydir. Bunun matematiksel bir denklem olarak düşünebilirsin. Bununla birlikte, duygusal derinliği olan birini bulduğunda asla ihanet etmeyi düşünmez.

İkizler erkeğiyle çıkmak

Seni nereye götürmek isteyeceğini bilmenin tek bir yolu yok. İlk adımı atma ihtiyacı duyan geleneksel adamlardan biri değildir. Birinin kulağa ilginç gelen herhangi bir yere davetini memnuniyetle kabul edecektir. Duygu geliştirmesi durumunda flört aşamasında karşısındaki kişiyi şaşırtacaktır.

İkizler çok konuşmadıkça ondan sıkılmak neredeyse imkansız gibidir. Bu da tek bir sohbetle değiştirilebilecek bir şeydir. İkizler burcunun flört hayatını tanımlamanın en iyi spontane olmaktan ve kaygısız olmaktan bahsetmektir.

İkizler erkeğini anlamak

İkizler genellikle diğer insan için yüzeysel kalır. Gerçeğe bakılacak olursa doğası hiç de hafif ve yüzeysel değildir. O, çok karmaşık ve ulaşılması zor bir karakterdir. Kendin yüzeysel olman durumunda, İkizler erkeğinin herkesin görmesi için oluşturduğu yüzün ötesine geçemezsin.

Bu, kendi duygularından uzak bir adamı işaret eder. Kalbinin derinliklerine nasıl inmesi gerektiğini bilmiyordur. Ailesi onu incitmişse, kendini tanıyacak kadar derine inmeyi göze alamayacaktır. Bu durumda başkalarının onu gerçekten tanıması oldukça zor olacaktır.

İkizler erkeğine hediye almak

Onu daha önce gitmediği herhangi bir yere götürmelisin. Ona pratik talimatlar içeren bir kitap alabilirsin. Üzerinde harfler olan ve yazmak için kullanılabilecek bir şey hediye edebilirsin. Alternatif olarak fotoğraf çekmek için kullanabileceği bir şey almayı düşünebilirsin.

İkizler erkeği telefonu için kullanılacak şeyleri sever. Tuhaf ve küçük şeylerden hoşlanır. Hediyesini bir kez kullanmak ve sonra atmak için özgürlüğe sahip olmak ister. Bir İkizler erkeğine ne hediye etmek istiyorsan iste bunu bir gülümsemeyle yapmayı ihmal etmemelisin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu