Astroloji

Balık burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Balık burcu kadını bilgeliği ile sanki çok yaşlı bir kadınla karşı karşıya kalmışsınız gibi bir his verir. Gerçeklik her zaman yaşamak istediği en sevdiği yer değildir. Çoğu zaman günlük programlarla ve katı ile hızlı kurallarla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Neptün tarafından yönetilen Balık kadını, son derece duygusal ve olağanüstü hassas bir kişiliğe sahiptir. Balık kadınları genellikle sezgisel özelliklere sahip olurlar. Bazen bu öz niteliklerini hayat işlerinde kullanmaya çalışırlar.

Ofis Koltukları

Balık burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Leylak, Mor, Menekşe, Deniz Yeşili
  • Gün: Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Neptün, Jüpiter
  • Genel Uyumluluk: Başak, Boğa
  • Uğurlu Sayılar: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Balık kadını nazik, şefkatli ve heyecan vericidir. Aşıkken partneri için her şeyi yapar. İlham verecek ve harekete geçirebilecektir. Bulutların üzerinde uçacak ve sevdiklerini yanına alacak. Öte yandan güvenilmezdir. En küçük olumsuz koşullarda değişmesi gibi bir problem söz konusudur.

kafa sözlük

Aşkta Balık kadını

Balık kadını aşık olduğunda heyecanlı, ilham verici ve büyülenmiş bir hale bürünecektir. Dikkatini sadece arzu nesnesine çevirecek ve kalbini dolduran duygular için her anın tadını çıkartmaya çalışacaktır. Bu onun en tipik özelliğidir.

Aşkı hissettiği anda küçük bir çocuk gibi davranmaya başlar. Söz konusu partnerin seçilmiş kişi olabileceğinden emin olmaya çalışır. Gülüşü ve çekiciliği, aşık olduğunda doğal olarak ortaya çıkar. Dünyanın anlam kazanmaya başlaması gibi duygularından inanılmaz bir güç kazanacaktır.

İlişkilerde Balık kadını

Balık kadını, kendisine ilham verdiği ve sonucunu merak ettiği sürece bir ilişkiye tutunacak kadındır. Sevgisinin sonunda sihir bir şekilde gerçekleşeceği günün geleceğini umarak, platonik aşk fikirlerine sık sık tutunabilecektir.

Bu uzak, gerçek dışı ilişkileri gerçeklikten çok korktuğunda seçme eğilimindedir. Bir ilham perisi olarak partnerine ilham verecektir. Yeterlilik duygusunu ortaya çıkaracaktır. Bununla birlikte baskı altında olduğunda fikrini çabucak değiştirebilecektir.

Balık kadınının fikrinin değişmesi demek aşkının kolayca ölmesi anlamına gelmektedir. Sevgisine güvenmek mümkün değildir. Onu daha iyi bir şekilde sevebilecek birinin olma olasılığına her zaman açıktır. Partneri ona tutunmak istiyorsa en iyisi olduğunu ispat etmelidir.

Balık kadını güvenilir midir?

Balık kadını için bazen gerçeği söylemek zordur. Bazı insanların tepkilerinin belirsizliği onu çok rahatsız edebilir. İçe dönük, kırılgan doğası ona, kendisini birisinin öfkesinden veya üzüntüsünden koruyamayacağına dair içsel bir his verir.

Bu nedenle, özellikle birkaç kez agresif patlamalar yaptığında çoğu kez sahtekar olma ihtiyacı hissedecektir. Buradaki temel sorun kimseye güvenmemesi ve bu yüzden güvenilir olmamasıdır. Güvenini kazanmak için kendisinin desteklenmeye ihtiyacı vardır.

Balık kadınıyla çıkmak

Balık kadınıyla çıkmak, yol boyunca birçok yaratıcı fikirlerin ortaya çıktığı ve yeni etkinliklerle heyecan verici ve tahmin edilemez olacaktır. İlişkiye güç veren tek kişinin kendisi olduğunu hissetmemesi gerekir. Böyle bir durumda daha tatmin edici birine yönelmesi kaçınılmazdır.

Her ne kadar pek istekli gibi görünmese bile romantizm karşısında sersemlemesi ve kendini kaybetmesi kaçınılmazdır. İlk buluşmaları, yıl dönümlerini ve her türlü özel günü sevecektir. Hissettiği gibi hareket etmekte özgür olması gerektiği unutulmamalıdır.

Balık kadınını anlamak

Balık kadınını uğraşması gereken en büyük sorun, hiçbir yere ait olmadığı hissidir. Balık kadınında baba imajı daima kapalıdır. Babası ya hayatına fazla etki etmemiştir ya da çılgınca idealleştirilmiş durumdadır. Bu nedenle kudretli adam imajına ulaşacak partneri bulmakta zorluk yaşar.

Durum ne olursa olsun kaybolması kaçınılmazdır. Farklılıklarını telafi etmenin tek yolu, hissettiği her ne ise onu takip etmektir. Ne hissettiğini yakından takip edip anlamak ve onun önünde engel olmamak önemlidir. Engel olursan ilişki artık söz konusu olmayacaktır.

Balık kadınına hediye almak

Balık kadınına hediye almak istiyorsanız öncelikle yaratıcı olmanız gerekir. Ona bir şiir yazabilirsiniz. Bir enstrüman çalmayı öğrenip en sevdiği melodiyi çalabilirsiniz. İkinizin resmini çizip ona hediye edebilirsiniz. Resimlerden bir kolaj yapabilirsiniz.

Güzel bir parfümün keyfine varacaktır. Ancak birini seçtiğinizde koku duyarlılığını göz önünde bulundurmalısınız. Balık burcu için seçtiğiniz her hediye yaratıcı ve romantik olmalıdır. Bunun için hediye seçimine biraz vakit harcamayı düşünmelisiniz.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu