Astroloji

Yay burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

Yay burcu erkeği rahat beyefendi rolünü üstlenir. Bu erkekler genelde heyecan verici aşk ilişkilerinin peşinden gitme eğilimindedirler. Genellikle standart hayat parametrelerinin dışında yaşamayı arzulayan bir durumu vardır.

Yay burcu erkeği asla bir kırsal kasabaya yerleşip orada huzur içinde yaşamak istemez. Çoğunlukla göçebe yaşarlar, orada burada dolaşırlar ve nadiren herhangi bir yeri ev olarak nitelendirilirler. Onun ateş elementinden gelen bir burç olduğunu unutmamak gerekir.

Ofis Koltukları

Yay burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Mavi
  • Gün: Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Jüpiter
  • Genel Uyumluluk: İkizler, Koç
  • Uğurlu Sayılar: 3, 7, 9, 12, 21

Yay erkeği güvenilmez, çocuksu, odak noktasını kolayca kaybeden bir yapıdadır. Bazen fikirlerini ve inançlarını başkalarına dayatma ihtiyacı ile saldırgan olabilir. Öte yandan iyimserdir, daha iyi bir geleceğe inanır ve düşündüğü her şeyi yapabilmek için enerji ile doludur.

kafa sözlük

Aşkta Yay erkeği

Yay burcu bir erkek aşık olduğunda bu yeni bir şey değildir. Güneş ve onun etkisinde kalan yönetici gezegeni Jüpiter nedeniyle hızlı bir biçimde aşık olma eğilimi vardır. Birçoklarının kalbini kazanmak zorunda olan bir fatih gibi davranması söz konusudur.

Genel olarak, niyetleri netleşene ve duyguları sabitlenene kadar bu erkeği bir süre uzakta tutmak iyi bir fikirdir. Spontane oluşundan ve bir hevesle başlayan aşklarından zevk alacak olsa bile duygularını ancak uğruna savaşacak bir şeyi olduğunda derinleştirme şansına sahip olacaktır.

İlişkilerde Yay erkeği

Yay sadece istikrarlı değildir. Yay burcu bir erkeğin güvenilmez olduğunu söylemek rahatsız edici olabilir. Fakat ilişkileri söz konusu olduğunda gerçeğe en yakın olanı budur. Günlük olarak mükemmel bir şekilde güvenilir olabilir. Ama duyguları kısa süre içerisinde değişebilir.

Yay, değişken bir burçtur. Ateş elementi bu erkeğe kontrol alması zor görünen değişikliklerinde yeterince hız verir. Buna rağmen, kendisini hızını takip edebilen bir partnerle ilişki içinde bulduğunda kendini adar ve alışılmadık derecede istikrarlı olma şansı büyüktür.

Yay erkeği güvenilir midir?

Genel olarak, bu pek iyi yalan söyleyemeyen bir adamdır. Bu nedenle, sadakatsiz olduğunda veya başka birine aşık olduğunda bile nadiren yalan söyleyecektir. Söylediği şeyler söz konusu olduğunda ona güvenebileceğinden bahsedebilmek mümkündür.

O aynı zamanda her türlü hayal ve idealizme kolayca teslim olacak bir adamdır. Bu onu güvenilmez kılabilen bir durum olabilir. Sana yalan söylediği için değil, kendisine yalan söylediği ve dünyayı pembe gözlüklerle gördüğü için böyledir.

Yay erkeğiyle çıkmak

Yay burcu bir erkekle çıkmak inanılmaz derecede eğlenceli olabilir. Kocaman gülümsemesi, önerdiği yeni fikirlere ve etkinliklere hayır demen imkansız olabilir. Bazen şanslı sonuçlara olan saçma inancı, onu aşırı ve hatta tehlikeli durumlara sokabilir.

Bu durum kontrole ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Fakat doğru seçimleri yapmasına yardımcı olacak daha mantıklı bir zihne ihtiyaç vardır. Onunla randevular asla sıkıcı geçmez. Maddi durumu el verdiği sürece her zaman daha fazlasını yapmaya çalışacaktır.

Yay erkeğini anlamak

Yay burcu erkekleri genellikle yüzeysel ve çocuksu olarak yanlış anlaşılırlar. Yay erkeğiyle kaliteli bir ilişki kurmak isteyen her kimse, onun Akrep burcunun devamı olduğunu anlaması gerekir. Bu yüzden gerçekten yüzeysel bir şey olması söz konusu değildir.

Bu, gerçeği arayan adamdır ve onu bulana kadar dinlenmeyecektir. Bu sadece sevgilisinde dürüstlük aradığı anlamına gelmez. Aynı zamanda kendi içsel duygularıyla da ilgili bir durumdur. Çoğu zaman, neden aynı ilişkide kalmak istemediğini bile bilmiyordur.

Aynı zamanda çoğu zaman neden bu kadar değişime ve maceraya ihtiyacı olduğunu bile bilmez. Bu, etrafındaki hiç kimsenin bunun gerçek yön arayışından kaynaklandığını anlamasını engellemez. Mutlak sentezin ve hakikatin yerini bulmak ister.

Yay erkeğine hediye almak

Yay burcun için bir yere seyahat etmesini sağlayacak bir hediye almaktan kolay bir şey yoktur. Bir tren/gemi/uçak bileti gibi. Onu sadece siyah, bej ve gri olarak gördüğünde bile büyük ve renkli şeyleri sevdiğini kolayca anlayabilirsin.

Her zaman şakalar, çocukların söylediği komik şeyler, felsefe ve hakikat arayışından oluşan bir kitap seçebilirsin. Yeterince saçma olursa işe yaramaz bir hediyeye değer verecektir. Bu yüzden asla almayı düşünmeyeceği bir şey ile kapısını çalmayı düşünebilirsin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu