Astroloji

Kova burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Kova kadını herhangi bir toplumsal standarda uymaz. Sınırlarda yaşamayı tercih eder. Her zaman kalıpların dışında düşünür. Bu kadın, özellikle yoksulluk, dünya sağlığı ve eşit haklar gibi konular tarafından desteklenen sosyal adalet tarafından motive edilirler.

Kova burcu kadınını bir anda protestoların içerisinde bulabilirsin. Başkalarına liderlik edecek ve ortak amaç doğrultusunda herkesi eğitmek için çaba gösterecektir. Çünkü insanlığı önemser ve iyileşmesi için elinden geleni yapar.

Ofis Koltukları

Kova burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Açık Mavi, Gümüş
  • Gün: Cumartesi
  • Yönetici Gezegen: Uranüs, Satürn
  • Genel Uyumluluk: Aslan, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 7, 11, 22, 29

Kova kadınını heyecan verici ve öngörülemez bir doğası vardır. Dünyaya insancıl bir bakışla bakar. Diğer taraftan onunla anlaşmak kolay değildir. Çoğu zaman başkalarının yaptığı herhangi bir şeye nasıl tepki vereceğini bilmek neredeyse imkansızdır.

kafa sözlük

Aşkta Kova kadını

Kova kadını aşık olduğunda sınırsız ve özgür olduğu sürece duygularını takip edecektir. Kişiliğini başkalarına kaptırma konusundaki bilinçsiz korku, çoğu zaman onu her türlü beklentiye karşı savunmasız hale getirecektir.

Bu durum onu olmadığı bir şeye dönüştürmeye çalışabilir. Buna rağmen, hemen hemen her Kova kadınını hayatında büyümek, bir aile sahibi olmak, çocuk yetiştirmek ve kocasına bakmak için belli bir sevginin yeterli olması gerektiğini fark etme zamanı gelir.

Bu muhtemelen onun için yapması en zor şeydir. Böyle bir karara saygı duymalı. Tamamen rasyonel görünse bile nihai sevgi eylemi olarak anlaşılmalıdır. Kova kadınını aşkta anlamak istiyorsan bunlara dikkat etmen gerekir.

İlişkilerde Kova kadını

Bir Kova kadını heyecan verici ve öngörülemez bir yapıdadır. Dolayısıyla dalgalanmalar ve duygusal zorluklar olmadan istikrarlı ve güvenli bir ilişki arıyorsan doğru adreste olmadığını bilmelisin. Partnerini doğru seçse bile bağlanmaktan hoşlanmaz.

Biyolojik saatinin işlediğini hissetmedikçe, bir ilişkinin resmi beklentilerine teslim olmayacaktır. Bu kadınla ilişkiye başlarken akılda tutulması gereken en önemli şey ancak saygı karşılığında tutunabilecek olmandır. Aksi durumda bir veya iki sürprizle seni silip atabilecektir.

Kova kadını güvenilir midir?

Bu sorunun cevabı iki çetrefilli durumu ifade eder. İlk durum biraz daha basittir. Eğer bir ilişki onu duygusal havuzuna açılacak ve ona dalış yapacak kadar güvende hissettiriyorsa, şüphesiz kesinlikle güvenebileceğin biri olacaktır.

Bununla birlikte, kişiliği herhangi bir şekilde tehdit edilir edilmez ya ayrılacak ya da sadece yalan söylemeyecek, aynı zamanda bunun tamamen farkında olacak, sorumluluk alacak ve kendini çok iyi hissedecektir. Dolayısıyla iki durum arasındaki farkı iyi anlamak önemlidir.

Kova kadınıyla çıkmak

Kova kadını aşırıların kadınıdır. Kuralları çiğneme ihtiyacı bazen kontrol edilemez olabilir. Bu kontrolden çıktığı için gerçekleşen bir şey değildir. Kontrolden çıkma durumunun içinde olmak istemediği için böyle bir durum vardır.

Yetiştirilme tarzı yeterince yumuşaksa ve ihtiyaçları çocukken karşılanırsa, asi doğasıyla başa çıkmak o kadar da zor olmayacaktır. Ancak gerçeği iyi anlamak gerekir. İçerideki muhalefet onu en sıra dışı faaliyete doğru itecektir.

Bu yüzden arka arkaya üç kez aynı türden randevuya katılmak istemez. Özellikle standart yemek yiyeceği bir aile ortamına gitmek istemez. Bunun yerine baharatlı yiyecekler ister. Dans etmek ve umarsızca hayatının tadını çıkarmak ister.

Kova kadınını anlamak

Kova kadını bir muhalefeti temsil eder. Bu kadının içinde taşıdığı çatışmayı çözmesi kolay değildir. Bu her zaman ona saygı duyulması gerektiğini söyleyen bir iç ses gibidir. Bunun karşısında yapması gerekeni anlamak ise biraz zordur.

Saygının kendisine verildiğini ve bunun için her zaman savaşması gerekmediğini asla anlayamayabilir. En büyük zorluğu içsel, duygusal huzuru bulmaktır. Çok fazla incindiğinde kalbini kolayca kapatır. Bu noktadan sonra hayatına kesinlikle mantıklı bir şekilde devam eder.

Kova kadınına hediye almak

Kova kadınına hediye almak kolay bir iş değildir. Ona başka bir kadın için almayacağın bir şey alman gerekir. Standart dış görünüşünün altında romantik ve güzel bir şeye şaşırmayı seven gerçek bir kadını gizlediğini anlamak önemlidir.

Bu, bir düzine kırmızı gül veya mum ışığında bir akşam yemeği için deli olacağı anlamına gelmez. Benzer bir şeyden yeterince tatmin olmasa bile biraz daha sıra dışı hediyelerle gitmek en iyisidir. Kullanacağı bir hediye seçmek istiyorsan mor veya gümüş tonda bir şeyler aramalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu