Astroloji

Terazi burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

Terazi burcunda doğanlar genelde sabit kalmayı seçmez. İlişkiler ve kariyerler gibi birçok durumda gezinme eğiliminde olacaktır. Diline tatlı bir tat bırakır ancak çoğu zaman besleyici ve tatmin edici bağlantılar kurma yoluna gitmezler.

Kendini tanıma ve kendi yaşamında dengeyi sağlama taahhüdü, bu burçta yaygın olarak görülmeyen bir kişiliğin yaratılması anlamına gelir. Gerçek zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal denge söz konusudur. İç dengeye odaklanma konusunda bu adanmışlık olmadan dengesiz bir karakterdir.

Ofis Koltukları

Terazi burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Pembe, Yeşil
  • Gün: Cuma
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Koç, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24

Terazi erkeği çocukluğunda bolca hakarete maruz kalmış biri gibi görünebilir. Bir yandan başkasının duygularından habersizdir. Diğer taraftan dünyasında bir denge oluşturmaya çalışır. Bazen tanınmaz bir kişi olabilir ama duygusal bağ kurarsa sevdiklerine inanılmaz anlayış gösterir.

kafa sözlük

Aşkta Terazi erkeği

Terazi burcu bir erkek aşık olduğunda sevgilisini evleneceği kişi olarak görecektir. Çekici ve sevildiğini hissetmeye oldukça bağımlı olabilir. Fakat evlilik hakkında konuşmaya başladığı zaman onun seni gerçekten sevdiğini anlayabilirsin.

Bu, bir ilişkinin başlangıcında yaşanabilecek bir şeydir. Terazi burcu erkeği çok hızlı hareket etmeyi sever. Özellikle sevgilisini gerçek dışı görünen beklentilerle korkutabilir. Bu tamamen hava elementinin getirdiği bir sonuçtan kaynaklanır.

Onunla ilgili en inanılmaz şey ise gerçek anlamda evliliğe koşma yeteneğidir. Birisi olayları hafife almayacağını söylerse ona inanmalısın. Çünkü Terazi erkeği zamanını geleceği ve derinliği olmayan ilişkilerle harcama taraftarı değildir.

İlişkilerde Terazi erkeği

Terazi erkeğinin egosu genelde yaralanmış biçimdedir. Bu yüzden azar işitmiş bir çocuk gibi davranabilir. Her şeyin kendisini incitmeye yönelik kişisel bir hakaret olmadığının farkına varması, hayatında epey bir çaba gerektiren bir şeydir.

Durum ne olursa olsun irisiyle olmaya karar verirse uzun süre ilişki içinde kalacak birisidir. İlk zorlukta pes etmeyecek ve şüphe etmeden duygularına güvenecektir. Çoğu durumda sakin kalacak ve sevgilisinin hayatındaki sorununu çözmek için çaba gösterecektir.

Terazi erkeği güvenilir midir?

Terazi erkeği güvenilecek bir erkektir. Bazen ise seni aldatmasını beklememek sana pahalıya mal olabilecektir. Birlik arayışı içerisindeysen pek çok kez sevgili değiştirmesi söz konusu olabilir. Düşük benlik saygısına sahip olduğu için her kararı sorgulaması doğal bir durumdur.

Bazen çekiciliğini ve birinin kalbini kazanma yeteneğini onaylamak için ilkelerinden vazgeçer. Bununla birlikte, yalnızca seninle birlikte olmak istediğine gerçekten karar verirse, imza attığı mükemmel bir aşk imajına sahip olduğu sürece sadakat vaadini asla bozmayacaktır.

Terazi erkeğiyle çıkmak

Cesur, ince düşünceli, iyi giyimli ve hatta iyi davranan Terazi erkeği genel olarak kendinin tam tersi olan bir partner seçmeye çalışır. Sana nasıl giyineceğini veya nasıl davranman gerektiğini söylemeye başlarsa bu bir sorun olabilir.

Açıkça belirlenmiş sınırlar ve yeterince saygı söz konusu olduğunda seni süslü yerlere, sanat galerilerine, tiyatroya ve güzel giyinmen gereken etkinliklere götürecektir. Belli bir imaj yaratmayı sever. Onunla çıkmanın en iyi yolu seni sevdiğini tüm dünyaya göstermesine izin vermektir.

Terazi erkeğini anlamak

Terazi erkeğini anlamak kolay değildir. Dünyadaki rolü genel dengeyi bulmaktır. Bunun ne kadar zor bir görev olduğunun farkında olmalısın. Yargılaması gerekir, ruhlarımızın ağırlığını göstermeli ve mutlak adalete teslim olmamızı sağlamalıdır.

Çok fazla sorumluluk onu inanılmaz derecede kararsız yapar. Çünkü çoğumuzun aslında neyi yapmadığını anlar. Egosu zedelenmiş ve öncelikleri karıştırılmış gibi göründüğünde sadece başkalarını memnun etme ihtiyacından dolayı kendi karakterinden ödün verebilecektir.

Terazi erkeğine hediye almak

Terazi erkeği mutlaka pahalı bir şey arzulayacaktır. Materyal bir tip gibi görünmese bile bir takım süslü kulaklıklar, pahalı bir profesyonel kamera veya şık ayakkabılar onu değerli ve aynı zamanda fazlasıyla gururlu hissettirecektir.

Her zaman basit çizgilere sahip sıcak renklerle süslü görünen bir şey ister. Tercihlerinden emin değilsen bej, gri veya siyah-beyaz gibi klasik bir ikiliyi tercih etmelisin. Biraz ılımlı olan yeşil de işe yarayabilir. Onun için en mükemmel hediyeyi bedenine ve zihnine uyum sağlaması gerekir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu