Astroloji

Yay burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Yay burcu kadını enerjik ve heyecanlıdır. Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcu kadınını büyüsüne kapılmak oldukça kolaydır. Gülüşü ilgi çekicidir. Mütevazı olması, otantik dürüstlüğü ve güveni ona aşık olmayı kolaylaştıran etkenlerdir.

İşte mesele tam olarak bu noktada başlamaktadır. Aşık olması kolay olduğu gibi arkadaş olması da kolaydır. O genellikle herkesin en iyi arkadaşıdır. Belki de birçok insanın en iyi kız arkadaşıdır. Bu kimi zaman ufak çaplı bir probleme dönüşebilecek durumdur.

Ofis Koltukları

Yay burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Mavi
  • Gün: Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Jüpiter
  • Genel Uyumluluk: İkizler, Koç
  • Uğurlu Sayılar: 3, 7, 9, 12, 21

Yay kadını seni güldürür, hayatına yeni anlamlar katar ve mutlu olman için elinden geleni yapacaktır. Bazen ise bildiklerini gözden kaçırabilir ve seninle ilgisi olmayan bir fikirde çok ısrarcı olabilir. Nazik, eğlenceli ve maceracı ama aynı zamanda güvenilmez ve naiftir.

kafa sözlük

Aşkta Yay kadını

Yay burcu kadını hızlıca ve tutkuyla aşık olur. İletişimden çılgına etkilenir ve zihni, başlangıçta bu kadar güçlü duyguları olmasa bile genellikle aşık olduğunu düşünür. İnsan temasını ve onu mutlu edecek birini özlediği için kolayca kandırılır.

Sorun, mutluluğu için başkalarına biraz fazla güvenip güvenmediğini gösterecek. Çünkü hayatına anlam katacak mükemmel partneri arıyor demektir. Bu kadının herhangi biriyle gerçekten mutlu olabilmesi için memnuniyetinin asıl kaynağının kendisi olduğunu anlaması gerekir.

İlişkilerde Yay kadını

Yay burcu bir kadın için tüm ilişkiler inanılmaz derecede önemlidir. İnsanları sever, saflık noktasına kadar insan türünün iyiliğine inanır. Etrafındaki herkesi mutlu edene kadar durmak bilmez. Bunu yapma girişimleri bazen çok ısrarcı ve gerçekçi olmayabilir.

Bu da ona nerede yanlış yaptığını açıklamayı karmaşık hale getirir. Genellikle hak etmeyen birine güvenir. Değişmesi gerektiğini düşünüyorsan, hemen pes etmek en iyisi olabilir. Değişebilir ve çok fazla hayal kırıklığına uğrarsa, daha ciddi ve yargılarında daha iyi hale gelebilir.

Buna rağmen, sen de dahil olmak üzere herkesin en iyiyi elde etme görevine sadık kaldığı için bu onu mutlu etmeyecektir. Partneriyle mutlu olmasının tek yolu kişisel gelişiminin garanti altına alınması ve kişiliğine koşulsuz saygı gösterilmesidir.

Yay kadını güvenilir midir?

Yay kadını istediği zaman dahi yalan söyleyemeyen bir yapıdadır. Bir sınavda hile yapan beceriksiz bir kız görürsen muhtemelen Yay burcu olduğunu anlamalısın. Kolayca aşık olur ve aynı anda daha fazla insana karşı hisleri olabilen biridir.

Daha fazla insana karşı hisleri olsa bile bunu pek iyi saklayamaz. Tamamen dürüst olmaya karar verdiğinde hayatı çok daha daha kolaylaşacaktır. Bunu yapmasa bile partnerinin sahtekarlığını hissetmesi ve davranışını deşifre etmesi kolay olacaktır.

Yay kadınıyla çıkmak

Yay burcu bir kadınla çıkmak macera gerektirir. Aynı şeylerle defalarca uğraşarak sıkılmak istemez. Hayatında daima heyecan ve değişim ister. Aradığı eğlenceyi ona vermesi için pek çok insana güvenememesi onun için anlaşılabilir bir durumdur.

Yaşlansa bile aktif kalmaya ve hareket etmeye devam edecektir. Çünkü yerleşip evde kalırsa aynı yemekleri pişirip her gün bulaşıkları yıkarsa hayatı anlamını yitirecektir. Ondan asla sıkılmazsın. Her zaman gülümsemek için bir sebep bulacaktır.

Yay kadınını anlamak

Yay herkesin hayatını daha iyi hale getirme görevini üstlenmiştir. Bazen tanımadığı insanlar hakkında fikirlerini zorlayabilecek olsa bile niyeti iyi ve karakteri olumlu, iyimser ve güçlüdür. Herkes için neyin en iyi olduğunu bildiği inancıyla başkalarının sınırlarını aşmaya çalışmaması önemlidir.

Görevi dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir. Ancak inancının ezilmemesi ve değişmemesi gerekir. Gerçekçi kalmanın bir yolunu bulması gerekse bile geleceğin güzelliğine dokunulmamış olma inancına ihtiyacı vardır.

Yay kadınına hediye almak

Yay burcu kadınının Jüpiter tarafından yönetildiği aklından çıkmamalıdır. Bu nedenle hediyeleri fazlasıyla sevecektir. Yüzünde bir gülümseme olduğu sürece ne satın aldığının bir önemi yoktur. Dikkat verildiği ve karakteri iyi değerlendirildiği sürece hediye konusunda sıkıntı yaşatmaz.

Onu şaşırtmak önemlidir. Bağımsızlığına ve macera duygusuna değer verdiğini göstermelisin. Onu gitmeyi sevdiği bir yere götürebilirsin. Onu görmeye giderken çiçeklerden destek almalı, ona tutkularını ve güçlü yönlerini anladığını göstermelisin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu