Astroloji

Koç burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

Koç erkeğinin var oluşu büyük bir anlamda kendi yeteneğine ve her yönüyle mükemmelliğine dair dürüst bir öz-güvene dayanır. Mars’ın yönettiği Koç burcu erkeği yaptığı işte en iyisi olmaya çalışır. Ayrıca bu erkekler ışığın altında durmaktan çekinmezler.

Bununla birlikte, özel kişilikleri beklediğinden daha fazla güven problemini açığa çıkarır. O abartılı kabadayılığın altında çocuksu bir saflık vardır. Genellikle mizahla maskelenmiş incitici duygularla karşılaşabilirsin. Onun hızlı zekasına ve büyük jestlere ayak uydurmak biraz zor olabilir.

Ofis Koltukları

Koç burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Kırmızı
  • Gün: Salı
  • Yönetici Gezegen: Mars
  • Genel Uyumluluk: Terazi, Aslan
  • Uğurlu Sayılar: 1, 8, 7

Koç erkeği çekici, güçlü ve kendinden emin bir yapıdadır. Her zaman yeni ve heyecan verici bir şeye hazırdır. İnisiyatif alma konusunda pek fazla sorun yaşamaz. Ayrıca karakter eksikliği yoktur. Kalbini kazanmak için eğlenceli bir rekabete girişebilirsin.

kafa sözlük

Aşkta Koç erkeği

Koç erkeği aşık olduğunda öyle veya böyle bunu bilirsin. Bu durumda davranışının iki uç noktası vardır. Bir fatih ve bir savaşçı olarak, arzuladığı kişinin kalbi için aşk için savma ihtiyacını hissedecek ve bu nedenle hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir.

Bu, sevgisinin dikkat çekici olmasını sağlamak için ısrarcı olacağı anlamına gelir. Diğer durum ise kendi duygularını anlayamayan kayıp bir Koç erkeğidir. Bu, onu konuşma yeteneğini kaybetmiş gibi mesafeli yapabilir. Her iki durumda da davranışı çok açık olacaktır.

İlişkilerde Koç erkeği

İlişkiler genel olarak Koç için kolay değildir. Fakat Koç burcu erkeği sevgilisiyle bağlantı kurmak, şefkat duymak ve iki kişi için düşünmek gerektiğinde özel bir sorun yaşar. Çünkü her şeyi tek başına yapmayı çok daha kolay bulur.

Koç burcundaki adam şovenizme diğer burçlardan biraz daha eğilimlidir. Bir Koç erkeğiyle mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşama peşindeysen, finansal olarak ve sosyal olarak bağımsız kalman bir zorunluluktur. Aksi taktirde uyum problemi ortaya çıkacaktır.

Koç erkeği güvenilir midir?

Eğer onun fethettiği kişilerden sadece biriysen, sana sadık kalmak istemeyecektir. Koç erkeği, birbiri ardına ödül kazanan, sevgililerini birer birer fetheden cinsel bir avcı olabilecektir. Oyunun heyecanını yaşamak için elinden gelen her şeyi yapar.

Bunu durdurabilmek için derin duygular yaşaması gerekir. Saf şövalyelikle kazandığı bir prenses olman durumunda ona güvenebilirsin. Onun şövalye imajını korumasının tek bir yolu vardır. Bu da adil, samimi ve cesur olmaktır.

Koç erkeğiyle çıkmak

Koç erkeği pek romantik değildir. Muhtemelen oyunu kuralına göre oynama taraftarı olacaktır. Sana kırmızı güller getirecek, seni özel yerlere götürecek ve seni baştan çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu onun ruhunda olan bir şeydir.

Bir sinemaya gittiğiniz zaman romantik komedi izlemeyi tercih etsen bile o oyunu aksiyon filminden yana kullanacaktır. İlk randevudan itibaren cinselliği düşünecek ve her fırsatta bunu kollayacaktır. Birbiriniz ile telefon görüşmeleriniz genelde kısa olacaktır.

Koç erkeğini anlamak

Koç erkeği içgüdülerini takip eder. Ne kadar akıllı olursa olsun beynini nadiren kullanan kaba biri gibi görünebilir. Yine de onun yumuşak bir tarafı vardır. Sevdiği kişinin yardımına ve desteğine ihtiyacı varsa ne kadar önemsendiğini gösterecektir.

Kendine saygı duyulduğunu ve sevildiğini hissettiğinde gardını indirecek ve bazen sevimli bir ayıyı andıracaktır. Koç erkeği yumuşak davrandığı için utanabilecektir ama güvendiğini hissettiğinde bunu göstermekten başka şansı olmayacaktır.

Koç erkeğine hediye almak

Net, kırmızı renkli ve sıcak olan her şey uygun olacaktır. Halihazırda bir koleksiyonu yoksa, ona her zaman bir İsviçre çakısı, bir takım aletler, bir avcı şapkası veya bir çift seksi boxer almayı düşünebilirsin. Bunlar ideal hediyelerdir.

Ne kadar erkeksi ve güçlü olduğunu gösterirsen ve ona kullanması için pratik bir şey verirsen o kadar iyidir. Sonuçta herhangi bir beklentin varsa onun hediyelerini takıntı haline getirmemelisin. Çünkü o asla sana alacağı hediye konusunda takıntılı olmayacaktır.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu