Astroloji

Terazi burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Terazi kadını senin ona aşık olmanı ister. Son derece inatçı bir romantik kişiliktir. Bazen aşırı parlak ve yapmacık görünebilir. Terazi burcunda doğanlar için denge anahtar kelimedir. Çünkü Terazi kadınları hayatlarında her zaman denge ararlar.

Terazi burcu bir kadın eğlence, kahkaha, neşe ve güzellik ile büyür. Özgür hissetmeyi ve kendini hafif tutmayı sever. İçgüdüsel olarak kendisine çok olumsuz veya ağır gelen insanlardan olabildiğince uzaklaşır. Tarzı her zaman güncel ve uyumludur ama her zaman çekici olmayı unutmaz.

Ofis Koltukları

Terazi burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Pembe, Yeşil
  • Gün: Cuma
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Koç, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24

Terazi kadını sadık, kararlı ve düşüncelidir. Seçtiği partner için canını vermeye hazır olacaktır. Fakat, diğer insanlara fazla odaklanması söz konusu olabilir. Bu süreçte kim olduğunu unutabilir. Bu, onu kontrol edici, katı ve saygısız kılabilir.

kafa sözlük

Aşkta Terazi kadını

Terazi burcu bir kadın aşık olduğunda sanki kontrol etmesi mümkünmüş gibi aşık olma kararını sorgulamaya başlar. Venüs’ün kendi kuralları burada devreye girer. Çünkü duyguları olan bir kişi sosyal standartları nedeniyle kabul edilmezse aşık olmaktan vazgeçmeye çalışacaktır.

Genel olarak bu, inisiyatif içermeyen bir işarettir. Güneşinin konumu nedeniyle bu kadın hayatındaki erkekleri zayıf ve pasif olarak görebilir. Bu aşık olduğu zaman, zamanı veya yeri olmadığında bile şov inisiyatifini alacaktır.

Terazi kadınını şov inisiyatifine dikkat etmelisiniz. Sanki gerçekte ne kadar liberal olduğunu göstermek ister gibi hareket edecektir. Ancak, Satürn’ün yüceltilmesinden muzdarip ve aslında oldukça geleneksel değerlere ve uygun davranışa yönelmesi söz konusudur.

İlişkilerde Terazi kadını

Terazi kadınıyla ilişkinde dolu olduğu sürece her şeyi bekleyebilirsin. Sevecen ve derin olacak ama aynı zamanda bencil olacaktır. Ayrıca manipülasyon gerçekleştirme tarafını bir şeker kağıdına sarılmış olarak gösterecektir.

Durumunu anlamak zor olabilir. Çünkü kontrolsüz duygularını ve tutkularını nadiren gösterecektir. Bu nedenle doğru partnerin, göstermek istemediği şeyler de dahil olmak üzere onu derinden ve yakından tanıması çok önemlidir.

Genel olarak, birisiyle birlikte olmaya karar verdiğinde, kendini adamış ve sadık olacaktır. Başkalarının fikirleri hakkında sık sık endişelenmesine rağmen, kendisi için iyi olmasa bile seçimlerine sadık kalmak için oldukça sıkı bir biçimde çaba gösterecektir.

Terazi kadını güvenilir midir?

Genel olarak Terazi kadını sadıktır. Ancak ne demek istediğini her zaman söylemez. Duyguları genellikle verimsiz ve utanç verici olarak düşündüğü için gizleyecektir. Her ne kadar isteyerek duygu patlaması yaşasa bile gerçek bir duygu patlaması yaşadığını söylemek mümkün olmaz.

Gerçekte hissettiğinden çok daha fazlasını davranış biçimiyle göstermek ister. Bu onu uzun süre oldukça kötü bir konumda bırakabilecektir. Onu yeterince derinden anlamayı başarırsan ona güvenebilirsin. Fakat sadece duygularını hissetmiş olursun.

Terazi kadınıyla çıkmak

Terazi kadını, evliliğe hazır olmadığı sürece zevk için çıkacak bir kadındır. Hazır olur olmaz yalnızca ciddi ilişkiler arayacaktır. Partnerinde çok fazla belirsizliğe izin vermeyecektir. Bu onunla çıkmanın son derece ilgi çekici olacağı ve sıradan olmayacağı anlamına gelmektedir.

Oldukça muhtaç görünebilir, tek başına bir şey yapamayacakmış gibi görünebilir. Terazi burcu bir kadınla ilgili ilginç olan en önemli şey, onunla ortak bir zemine sahip olmanın kolay olmamasıdır. Seninle çıkmak istiyorsa, muhtemelen uzun vadede seninle evlenmek isteyecektir.

Terazi kadınını anlamak

Terazi kadını maalesef anlaşılması kolay bir kadın değildir. Her şey harika olabilir, şefkatli olabilir, sana tüm dikkatini verebilir ve diğer burçlardan daha adil ve daha sorumlu olabilir. Fakat düşük benlik saygısı onu başkalarının fikirlerine bağımlı getirir.

Başkalarının neden kendisinin yaptığı gibi davranmadığını anlamaz. Bu onu her hareketini sorgulamasına neden olur. Her Terazi kadınının kararsız olduğu söylenebilir. Ama gerçekte bu kadın olayların elinden kayıp gitmesine izin vermeyecek kadar geleceği önemser.

Terazi kadınına hediye almak

Terazi kadının hava elementine ait olduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden rutini takip etmekten çok hoş bir sürprizle büyülenmeyi ister. Doğum gününü veya yıl dönümünü kaçırmak iyi bir fikir değildir. Ama ona hediyelerini sadece bu durumda vermek çok daha kötü olurdu.

Terazi kadınını şaşırtmak gerekir. Ona çiçek veya biraz doğal kokan bir parfüm alabilirsin. Bir mücevher parçasına, kadınsı bir saate veya sanatsal ve güzel herhangi bir şeye değer verecektir. Hayatında denge olması gerektiğini unutmamalısın.

Bu denge durumu hediyelerinin ılımlı olmasını, çok renkli veya papatyalı olmasını istemeyecektir. Kilosu ve yiyeceği çikolata konusunda suçluluk duysa bile beklenmedik bir kutu çikolata ve ardından kırmızı bir gül almaktan her zaman mutlu olacaktır.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu