Astroloji

Yengeç burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Yengeç kadını ilk başta biraz soğukkanlı ve korunaklı olabilir. Fakat onun güvenini kazanıp sana ısınmasını sağladığında ömür boyu sadık bir arkadaş olacaktır. Buna rağmen güvenine ihanet edilirse bir daha ihanet eden kişinin adını dahi anmayacaktır.

Yengeç kadınını kişilik özellikleri duyguları tarafından yönetilir. Bu gerçeği gizlemek için ideal gibi gözükse bile oldukça küçük bir pasif saldırganlık bir kasırgaya dönüşebilecektir. Kasırganın dinmesini istiyorsan onu bulup konuşmak en iyisidir.

Ofis Koltukları

Yengeç burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Beyaz
  • Gün: Pazartesi, Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Ay
  • Genel Uyumluluk: Oğlak, Boğa
  • Uğurlu Sayılar: 2, 3, 15, 20

Yengeç kadını sevecen, aşk dolu ve naziktir. Kendini güvende ve tatmin olmuş hissettiği sürece sadık ve doğru olacaktır. Aşırı heyecan ve sürekli değişim arayan burçlar için iyi bir seçim değildir. Çünkü onu mutlu eden çevresini kolayca değiştirmeyecek şekilde yaşamaktır.

kafa sözlük

Aşkta Yengeç kadını

Yengeç kadını aşk olduğunda annelik içgüdülerini kontrol etmekte sorun yaşar. Cinsellik ve annelik arasında ayrım yapabilmesine rağmen gerçek duygular kafasını karıştırabilecektir. Kendisini hissettiği gibi hissetmeyen biriyle karşılaştığında kolayca incinebilir.

Bu incinmenin sebebi sevdiği kişiye elinden gelen her şeyi vermek zorunda olmasıdır. Bencil olmayan bir bağışçıdır. Bu onu her türden duygusal akbabaya karşı savunması kılar. Bu yüzden sınırlarını güvende tutmaya dikkat etmesi ve rasyonel olması gerekir.

İlişkilerde Yengeç kadını

Partnerinin neler yaşadığını anlamasına olanak tanıyan inanılmaz bir şefkat yeteneğine sahiptir. Bu onu çok iyi bir dinleyici yapabilir. Çünkü kendini başkalarının yerine koyabilir. Sevdiği insanları korumaya ihtiyacı vardır.

Ona nazik bir varlık olarak baktığın zaman bu biraz abartılı ve garip olabilir. Bunun nedeni, annelik içgüdüsünün vücudunun her noktasına yayılmasıdır. Çocuğunu gelebilecek her şeyden korumak ister. Her ihtimale karşı partnerlerinin kendilerini koruyamadığını düşünerek hareket eder.

Yengeç kadını güvenilir midir?

Yengeç kadını korkana kadar veya derinden incinene kadar oldukça güvenilirdir. Partnerine tipik bir şekilde ihanet etmeyecek kadar sadıktır. Ailesine ve evdeki huzuruna sahip çıkmak için her şeyi yapacaktır. Onu tehlikeye atacak bir şeyler yaparsa muhtemelen yalan söyleyecektir.

Temel olarak, eşi istikrarlı bir yuva istiyorsa, bir tane sağlanacaktır. Fakat hiç kimse oraya ulaşmak için gereken fedakarlıkları veya bu birlikteki huzuru bulmak için bu kadının üstesinden geldiği olası engelleri hiçbir şekilde bilmeyecektir.

Yengeç kadınıyla çıkmak

Yengeç kadınıyla çıkmak son derece kolaydır. Yüksek seslerin ve çok baharatlı yiyeceklerin olmadığı samimi ve romantik yerlere gitmeyi sevecektir. Kalabalığı sever ama kalabalık tanıdığı insanlardan oluşuyorsa bundan daha çok hoşlanacaktır.

Tipik bir şekilde sosyal olmamasına ve diğer bazı işaretler kadar anlamlı olmasına rağmen, birkaç anlayışlı arkadaşı olacak ve hayatındaki duygusal insanlar arasında oldukça popüler olacaktır. Partnerinin sağduyu, geniş görüş açısı ve eğitimsel farklılığı ile onu şaşırtması son derece önemlidir.

Yengeç kadınını anlamak

Yengeç kadını diğer tüm öncü gruptaki burçlar gibi hayatında büyük bir değişiklik yapma misyonuna sahiptir. Aslında çok güçlüdür. Tüm anneler gibi sevdikleri için her şeyi yapmaya hazırdır. Çok yumuşak görünse bile motive olduğunda gerçek bir dövüşçüdür.

Bu dövüşçü kimliği partnerinin iyi anlaması gerekir. Eğer hafife alınırsa muhtemelen gururunu yutacak ve yoluna devam edecektir. Ancak uzun süre incinecektir. Doğada her şeyin dengeli olduğu konusunda derin bir anlayışı vardır. Onun düşmanı olmayı hiç kimse istemez.

Yengeç kadınına hediye almak

Manevi değeri olan hediyeleri sever. En iyisi, onun sözlerini dinleyerek ve olaylara tepkisini hissederek seçmektir. Bir dükkanın vitrininde gördüğü bir şeyden heyecanlandığını görürsen, içeri girmeli ve tam olarak o şeyi satın almalısın.

Duygusal tepkilerini ve yol boyunca ihtiyaçlarını anladığın takdirde belirli durumları umursamayacaktır. Buna rağmen geleneklere saygı göstermek en iyisidir. Eğer doğum gününde her zaman çiçek aldıysa yine bir çiçek almak iyi bir fikirdir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu