Astroloji

Başak burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

Başak erkeği dünyayı kendi özelliklerine uydurmaktan ve çevresinde barışçıl, düzenli ve son derece nizamlı bir alan yaratmaktan zevk alır. Zihninde sürekli gerçekleşen aşırı düşünmeyi bastırmaya yardımcı olmak için bunlara ihtiyacı vardır.

Başak burcu bir erkek, düşüncelerini meşgul edecek yeterli görev ve projede olmadan kolayca endişeli bir hale gelebilir. Bu burçta doğan insanlar bir şeylerin sorumluluğunu üstlenmeyi çabuk kabul ederler. Bu açıdan başkalarına hizmet etmenin yollarını bulmayı severler.

Ofis Koltukları

Başak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Gri, Bej, Açık Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Balık, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32

Başak erkeği kendini adamış, zeki ve yeteneklidir. Etrafındakilerin için daha fazla para kazanmak ve daha iyi bir çevre kazanmak için gerekli hamleleri yapmaya her zaman hazırdır. Sevdiklerinin mutluluğu için kendini seve seve feda etmeye hazır olacaktır.

kafa sözlük

Aşkta Başak erkeği

Bir Başak erkeği aşık olduğunda kendisine her zaman gerçekten aşık olup olmadığını soracaktır. Değişken bir yapıda olduğu için aşkı iddia edebilecek ve sadece birkaç hafta içinde bunun geçrekten sevgi hissi olup olmadığını keşfetmeye çalışacaktır.

Onunla birlikte olmak zor olabilir. Çünkü duyguları herhangi bir değişken burçta olduğu kadar güvensizdir. Fakat burcunun ait olduğu toprak elementi ile beklentiler konusunda bir şekilde katı olmayı başarabilecek yapıda olduğunu unutmamak gerekir.

Arkadaşlarına karşı oldukça sadık olsa bile konu hayatının aşkını aramaya geldiğinde, aradığı mükemmelliği ona her zaman verebilecek biriyle tanışana kadar veya vazgeçene kadar nadiren sevgi dolu bir ilişki yaşayacaktır.

İlişkilerde Başak erkeği

Ne aradığına bağlı olarak bir Başak erkeği çok tatmin edici veya çok sinir bozucu olabilir. Partnerine kendini adaması söz konusudur. Fakat Merkür tarafından yönetilen yapısı her zaman güvenilemeyen bir tür ikili kişiliğe yol açar.

Duygusal yakınlık söz konusu olduğunda oldukça yüzeysel olabilir. Ancak aşık olduğu partnerini bırakmayacak kadar zekidir. Rutini sever ve hayatında bazı sağlıklı seçimlere ihtiyaç duyması söz konusudur. Özellikle başka şeylerle ilgilenirken birinin bakımına ihtiyaç duyan yapısı vardır.

Başak erkeği güvenilir midir?

Değerli görülmesi için gerçekten katı ve güçlü bir ahlaki pusulaya sahip olması gerekir. Adaleti çok önemser ve ona göre hareket eder. Dünya elementine ait bir burç olarak, her zaman fiziksel zevk arayışı içinde olacaktır.

Partnerinde çok fazla kusur bulursa şüphesiz başka birini arayacaktır. En sadık Başak erkeği bile bunu gerçekleştirme eğilimindedir. Kendi davranışlarının yansıması olarak güven sorunu yaşar. Ona hiçbir sebep göstermediğin halde sana güvenmeyi bırakırsa sahtekarlık peşindedir.

Başak erkeğiyle çıkmak

Değişken yapıda olabilen Başak erkeği, ilişkiyi her zaman taze tutmak için gerekli değişiklikleri yapmak adına ona yeterince anlam verir. Seni her zaman tabakların tertemiz ve masa örtülerinin bembeyaz olduğu nizamlı bir yere götürmek isteyecektir.

Seninle inançlarıyla çelişmeyen herhangi bir yere gidebilecektir. Her zaman değişkenlik arayan bir yapın varsa Başak erkeği bundan kolayca sıkılabilecektir. Çoğunlukla fazla pratiktir. Fakat ayakları yerden kesildiğinde romantik ve şefkatli tarafını ortaya çıkaracaktır.

Başak erkeğini anlamak

Başak erkeğinin hayatta tek amacı vardır o da bir şeyleri düzeltmiştir. Bunu yapana kadar rahatlaması, gülümsemesi, dans etmesi ve seni mutlu etmesi o kadar kolay olmayacaktır. Doğası gereği ciddidir çünkü taahhüt etmesi gereken bazı ciddi ayrıntıları vardır.

İşinde zihnini yapıcı bir biçimde kullanma fırsatı elde edemezse her sözünü analiz etmeye başlayacak ve kısa sürede seni çılgına çevirebilecektir. Kullanılmış olan şeyleri almasına ve bir şeyleri düzeltmeye çalışmasına izin vermelisin.

Başak erkeğine hediye almak

Başak erkeği sürprizlere ihtiyaç duyan biri değildir. Herkes hoş bir sürprizden hoşlanır ama onun için önemli olan gelenekleri, doğum günlerini, yıl dönümlerini ve başarıları onurlandırmaktır. Yazmaktan hoşlanmasa bile üzerine bir şeyler yazabileceği şeylerden hoşlanacaktır.

Ona erkeksi bir saat almayı düşünebilirsin. Buna ek olarak bir şeylerin nasıl yapıldığını gösteren bir kitap almak iyi bir fikir olabilir. Böylece bir şeyleri düzeltme ve işlerin nasıl yapıldığını görme konusundaki becerisini geliştirme fırsatı elde edecektir.

Belirli bir anda yapılması gereken pratik bir şeyi yapmasına izin veren her türlü güzel araç için sana minnettar olabilecektir. Onu mutlu etmenin gerçek yolunu arıyorsan 10.000 parça puzzle alarak gününü gün etmesini sağlayabilirsin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu