Astroloji

İkizler burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

İkizler kadının zihnini gözlemlemek, havada süzülen bir baloncuğunda yüzeyinde dönen renkleri izlemeye benzer. Başka bir deyişle tamamen karmaşık bir yapıdadır. Onun müthiş zekası her zaman bir akış halinde olacaktır.

Kolayca bir konudan diğerine geçiş yapar. Genellikle yetişmeyi umduğun zaman çok daha hızlıdır. Tam onun neyle ilgili olduğunu anladığını düşündüğünde tamamen başka bir şeye yönelme eğiliminde olacaktır. Onu yakalamak çok kolay değildir.

Ofis Koltukları

İkizler burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Açık Yeşil, Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Yay, Kova
  • Uğurlu Sayılar: 5, 7, 14, 23

İkizler kadını gülerek sohbet eden, birçok arkadaşı olan ve muhtemelen aklına gelebilecek her türlü etkinliğe uyum sağlayacak bir yapıdadır. Aşık olduğunda garip bir şekilde açık sözlüdür. Fakat bunun ne kadar süreceğini tahmin etmek pek mümkün değildir.

kafa sözlük

Aşkta İkizler kadını

Bu kadın aşık olduğunda tatlı konuşma ve sarılma için ani bir alevlenme geliştirir. Aşık olduğu kadar hızlı bir şekilde kendini aşkın dışında bulabilir. Sadakatinin ya da duygularının kalıcı olacağının garantisi yoktur. İkizler çok duygusal bir burç olmasa bile derin duygulara sahip olacaktır.

Neredeyse nasıl hissettiğini gerçekten anlıyormuş gibi davranacaktır. Bu İkizler kadınının iyi okumuş, zeki bir adama aşık olması bir kuraldır. Asla aşk kördür demeyecektir. Ne aradığını bilir ve partnerinde istediği duyguları bulamazsa onu değiştirmekten çekinmez.

İlişkilerde İkizler kadını

İkizler kadını spontane olarak bilinir. Onu çok uzun süre mutlu etmeyen bir ilişkide kalmaz. Onu bağlayıp dünyadan korumak imkansızdır. Çünkü bir ilişkide en son isteyeceği şey budur. Onun hava elementine ait bir tanrıça olduğunu unutmamalısın.

Seyahat etmek, şehirden şehre taşınmak ve her zaman yeni insanlarla görüşmek ister. Eşi herhangi bir şekilde güvensizse onu evcilleştirmek zor olacaktır. İkizler değişken bir burçtur ve istediği zaman bir şeylere adapte olabilme becerisine sahiptir.

İkizler kadını güvenilir midir?

Aklına geleni konuşmakta özgürse genellikle doğruyu söylememek için hiçbir sebebi olmayacaktır. İkizler burcunun hükümdarı Merkür olduğundan ara sıra yalan söyleme ihtiyacı duyar. Fakat çoğunlukla günlük faaliyetler kapsamında ve hakkında konuşmak komik olacaktır.

Herhangi bir şekilde kısıtlanmış hissetmesi durumunda, kesinlikle yalan söylemeye başlayacaktır. Bu onun ilk savunma hattıdır. Böylece kendine sadık kalabilecek ve kendi küçük sözünü koruyabilecektir. Ayrıca ne kadar yakın olursa olsun yarın aynı ilişkide olacağının garantisi yoktur.

İkizler kadınıyla çıkmak

İkizler kadınıyla çıkmak kolaydır. Yeni bir oyun görmek veya bir konsere gitmek istediği kadar bir spor müsabakasına da ilgi duyacaktır. Partneri onu gerçekten her yeni yere götürebilir. Bu daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim yaşadığı için çok heyecanlanmasını sağlayacaktır.

Bir rutine uymamak önemlidir. Çünkü onun istediği şey bu değildir. Kendini bir süre güvende hissettirebilir. Fakat zamanla aynı flört senaryosu tekrar ederse kendini çıldırmış gibi hissedecektir. Her ne olursa olsun her şeyin ilginç ve eğlenceli kalması gerekir.

İkizler kadınını anlamak

İkizler burcu konuşmayı kontrol eder. Fakat bu bir İkizler kadınının günlerce durmadan konuşacağı anlamına gelmez. Sözlerinin bir anlam ifade etmesini ister. Aşırı konuşursa genellikle duyulma ihtiyacından kaynaklıdır.

Garip bir şekilde uzak bir şekilde gösterilen hassasiyeti özler. Aklının ötesinde olan şeyleri derinlemesine hissetmesi gerekir. Değişim ona kolay gelir. Ama öyle görünse bile sebepsiz olduğu sürece bunu başaramaz. Birisinin kendisiyle birlikte hareket etmesini ister.

İkizler kadınına hediye almak

İkizler kadını için hediye seçmek son derece kolaydır. Genel olarak hediyeleri sever ve doğum günü olmasa da onu şaşırtacaksan mutlu olacaktır. Bunun için her zaman yeni bir telefon veya güzel bir çanta ihtiyacını karşılayacaktır.

Bir hediye dükkanına gitmene gerek yoktur. Gittiğin her yerde ona uygun bir hediye bulabilirsin. Bir fincan kahve yanında bir kek bile yeterli olacaktır. Bu işe yaramazsa ona her zaman doğada dolaşmaya davet etmeyi düşünebilirsin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu