Astroloji

Aslan burcu erkeği ve özellikleri

google ads uzmanı

Bir Aslan erkeği kediye benzer tembel havasıyla odaya girdiğinde umursamaz bir tavır içerisinde olduğunu görebilirsin. Fakat sahip olduğu etkiyi gizlice ölçtüğüne ve onu kimin fark ettiğini not ettiğine yönelik bir bahse girebilirsin.

Bir Aslen erkeği bir partide veya toplantıda kendini gerçek anlamda hissettiğinde, bir kaplan edasıyla odanın her yerine sıçrama özelliğine sahip olacaktır. Hiç konuşmadan bir sohbete dalabilir ve hemen hemen her şeyi bir anda kontrol altına alabilir.

Ofis Koltukları

Aslan burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
  • Gün: Pazar
  • Yönetici Gezegen: Güneş
  • Genel Uyumluluk: Kova, İkizler
  • Uğurlu Sayılar: 1, 3, 10, 19

Aslan erkeği açık yürekli, jestlerinde usta ve konuşması kolay biridir. Saygı ve sıcaklık dolu bir ilişkiden zevk alacağı için birlikte olmak rahattır. Başka hiçbir burcun sahip olmadığı bir kucaklama özelliğine sahiptir. Öte yandan, partner olma konusunda otoriter, iddialı ve kendine özgü bir yapısı vardır.

kafa sözlük

Aşkta Aslan erkeği

Yengeç erkeği inanılmaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir erkektir. Sadece evcilleştirilmiş, mırıldanan ve kendini sevdiren bir aslanı düşünebilirsin. Aşk sadece egosunu güçlendirecek ve avını kovalamaktan gerçekten keyif alacaktır.

Sabit burçlardan biri olduğu için modası geçmiş ilişkileri bırakmakta ve duygu parçalarına tutunmak yerine yeni bir partner aramakta güçlük çekebilir. Bu, enerjisinin çoğunu alıp götürebilir. Aslan, sıcak ve sevimli hissi hissetme konusunda her zaman özgün olmayı ister.

İlişkilerde Aslan erkeği

Kendini bir ilişki içinde bulduğunda ne kadar cesur, kendinden emin ve güçlü olduğunu göstermek için elinden geleni yapacaktır. Bu, güvensizlikten yaptığı bir şey değildir. Arzu nesnesini baştan çıkarmak için gerekli bulduğu şey budur.

Gösteriş yapacak, seni güldürecek ve umut edebileceğin gibi en büyük kahramanın olacak. Beyaz atlı bir prens beklentin varsa bunu Aslan erkeği karşılayabilecektir. Elbette bu bazı zamanlarda kendini şımarık bir prens gibi görmesine neden olabileceği için problemli bir durumdur.

Aslan erkeği güvenilir midir?

Seni umursamadığını düşündüğün durumlar hariç çoğu durumda Aslan erkeğine güvenebilirsin. Aslan erkeği zamanını suçluluk içinde geçirecek, kararları ve partnerinin seçimleri konusunda güvende hissetmeyecek biri değildir.

Sadece sözlerinin sıkıcı sonuçlarıyla uğraşmak istemezse yalan söyleyecektir ve bunu asla korkmadan gerçekleştirecektir. Genel olarak korkak değildir. Korkak olmadığı için sadık ve güvenilir biridir. Buna ek olarak zaman zaman dürüstlüğün anlamını görmediği anlar olmaktadır.

Aslan erkeğiyle çıkmak

Masallarda gördüğün her prenses mutlaka Güneş tarafından yönetilen Aslan erkeğini arar. Bunda garip bir durum yoktur. Sonuçta o kraldır. Onunla çıkmak tıpkı kralla çıkmak gibi olabilir. Kendini şık, ışıltılı ve görkemli bir durumda bulabilirsin.

Eğer utangaç ve şefkatli bir ruha sahipsen, sadece diğer insanlara değil aynı zamanda kendine iyi görünmek isteyen Aslan erkeğinin çeşitli sevgi jestlerinden muhtemelen zevk almayacaksın. Bu ilişkideki samimiyeti sorgulamana neden olabilir.

Bu yüzden partnerinin samimiyet inşa etmesi çok önemlidir. Bu oldukça zor olabilir. Yapılacak en iyi şey, her randevuyu onun hakkında bir sohbetle bitirmektir. Onunla ne kadar çok ilgilenirsen, o seninle o kadar çok ilgilenecek ve bu da gerçek bir paylaşım ile sonuçlanacaktır.

Aslan erkeğini anlamak

Aslan erkeğini anlamak için zayıf yönlerini bilmen gerekir. Bazen bunların üstesinden gelmek zordur. O kadar gizli ve saklı bir şey yoktur. Duygusal açıdan zor şeyler hakkında konuşmak istemez. Olumsuz duygular içinde yüzmektense her zaman kişisel tatmin havuzunda yer almayı tercih eder.

Aslan erkeği hakkında hatırlanması gereken en önemli şey, görünüşte yüzeysel doğasının hiç yüzeysel olmadığıdır. Aslan erkeğinin derinliği, etrafındaki herkesin mutlu olması için hiçbir ödün verilmesine gerek olmayan bir noktada yer alır.

Aslan erkeğine hediye almak

Onun erkeksi fiziğini ve karakterini vurgulayacak bir şey seçmelisin. Geniş omuzlarını veya harika saçlarını göstermek ister. Hediyeni turuncu, sarı ve kırmızı renklerde sıcak bir şekilde paketlemeyi kesinlikle ihmal etmemelisin. Bu senin için ek puan olacaktır.

Ona ne kadar saygı duyduğunu ve değer verdiğini gösteren değerli şeylere bağlı kalın. Ona altın bir saat veya pahalı bir kalem alabilirsin. Düşünceli hediyeleri de aynı derecede seveceğini unutmamalısın. Böylelikle hediye bulmakta pek zorlanmazsın.

Fakat yalnızca onun özünü gerçekten anlaman durumunda hayalini kurduğu hediyeyi seçebilirsin. Bu yüzden zaman zaman onu çocukluğuna geri götürebilecek bir hediye veya yaratıcılığını ateşleyen bir şey satın almak iyi bir fikir olabilecektir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu