Aslan ile 12 burcun uyumu nasıldır?

Aslan sembolü genellikle çember boyunca sunulan ve onu takip eden kuyruğu temsil ederek aslan figürü oluşturur. Bu, kuyruğuna bir vurgu içerir. Kuyruk geçmişten söz eder ve Aslan burcunun geçmişte bizi temsil ettiği düşünüldüğünde son derece ilginç bir gözlemdir.

Aslan sembolü genellikle çember boyunca sunulan ve onu takip eden kuyruğu temsil ederek aslan figürü oluşturur. Bu, kuyruğuna bir vurgu içerir. Kuyruk geçmişten söz eder ve Aslan burcunun geçmişte bizi temsil ettiği düşünüldüğünde son derece ilginç bir gözlemdir.

Aslan yaratıcı, tutkulu, cömert, neşeli ve esprili bir yapıdadır. Aynı zamanda Aslan, kibirli, inatçı, bencil ve tembel bir karaktere sahiptir. Aslan burcu insanlar tiyatroyu, tatili, beğenilmeyi ve pahalı şeyleri severler. Göz ardı edilmekten ve zor bir gerçekle yüzleşmekten hoşlanmazlar.

Aslan ile Koç uyumu

Koç ile Aslan ilişkisi tutkulu ve çalkantılı olur. Fakat iki tarafın da ara sıra yaşanan kavgalara aldırış etmemeleri söz konusu olacaktır. Derinden aşık oldukları zaman inatla gelecek fikrine sarıldıkları için ayrılmaları neredeyse imkansız olacaktır.

Aşka en romantik bir biçimde inanan ikililerden biri olmamalarına rağmen inançlarında tutkuludurlar. Aşkı bulduklarında ilişkilerinden tam anlamıyla hiçbir şey kalmayana kadar bunun için savaşmayı sürdüreceklerdir.

Aslan ile Boğa uyumu

Boğa ile Aslan arasındaki ilişki, Venüs ve Güneş tarafından yönetilen sıcak doğaları olmasına rağmen agresif bir şekilde zorlayıcı olabilir. Her ikisi de tamamen farklı niteliklere sahip olsalar bile yeterince sabır gösterebilmeleri önemlidir.

Bu sabrı göstermeleri durumunda tam anlamıyla parmakla gösterilecek çiftin oluşumu söz konusu olabilecektir. Çiftin her birinde ilkeler dengede olduğunda onları entelektüel ve finansal koşullarını düzeltmek ve gerçekten birbirlerinden keyif almak için kullanabilirler.

Aslan ile İkizler uyumu

İkizler ile Aslan burcu geriye kalanları kıskandıracak kadar eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. Her ikisi de günlerini en iyi kahkahalarla geçirildiğini düşünürler. Eğer arkadaşlarını tanıştırma ve paylaşma gibi yollara giderlerse mükemmel bir çift gibi görünürler.

Başlıca zorlukları, değişime yaklaşımlarındaki farklılıktır. İlişkilerinin sürmesini istiyorlarsa her ikisinin de davranışlarında küçük değişikliklere yer açmaları gerekir. Aslan burcu daha fazla hareket için yer açarken İkizler burcunun kırılganlığını anlaması gerekecektir.

Aslan ile Yengeç uyumu

Ay, Güneş’ten gelen ışığı yansıtsa bile Yengeç burcu Aslan burcunu tüm sevinçlerinin kaynağı olarak görmez. Aslan, ilişkilerinin her birine aktif bir yaklaşımla neşe ve sevgiyi yayması gereken bir burçtur. Bu durumda Yengeç burcunun bağışıklık kazanması gerekir.

Aslan ile Yengeç özeldir. İkisi de güçlü bireyler, her biri kendi düzlemlerinde böyledir. Anlayışsızlıkları ve duygusal dokunuşları, her ikisinin de sevgiyi daha az şanslı burçlarına yayma misyonuna sahip olmaları ile açıklanabilmektedir.

Aslan ile Aslan uyumu

İki Aslan imkansızı başarabilir. Bu gerçek onları uzun süre mükemmel tatmin edici bir ilişki içinde tutabilecektir. Ana hedefleri, gerçek yakınlığı bulmak ve birbirlerinin iç duygusal varlıklarını anlamaktır. Aslan’ın küçük, alakasız şeylerden abartma ve drama yapma olasılığı vardır.

Üstünlük için bir savaş başlatılırsa, her birinin sorumlu olduğu bölgeyi belirlemek iyi bir fikir olabilir. Biri duygusal alanda iyiyse diğeri cinsel alanda iyi olabilir. Kurallarını bu şekilde bölmeleri durumunda birbirleriyle ilişkilerini kendilerine layık görmeleri kolaylaşacaktır.

Aslan ile Başak uyumu

Aslan ile Başak, duygusal doğalarına nadiren hizmet eden yapıcı bir ilişki kurarlar. Her ikisi de çok rasyonel olma eğilimindedir. Zihinsel güçleri diledikleri bir peri masalı aşkı için nadiren iyi bir temel olacaktır. Bu işaretlerin her ikisinin de Neptün ile bağlantılı karşıt işaretleri vardır.

Aslan ile Başak arasındaki en önemli uyum durumu her ikisinin de mükemmel birine ihtiyaç duymasıdır. Biri sadece onun için yaratılmış olanın peşinden giderse mükemmellik arayışları galip gelecektir. Bu iki burcun duygusal bağ kurmaları kolay değildir ama iletişimde başarılıdırlar.

Aslan ile Terazi uyumu

Aslan ile Terazi arasındaki ilişkiyi özetlemek istiyorsanız, aralarındaki bağın Satürn ve Güneş’in güzel ve zorlu haysiyetlerini içerdiğini anlamanız gerekir. Birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. İlişkilerinin temel amacı, mükemmel bir güç dengesi içinde paylaşılan saygıdır.

Kimin daha iyi, daha akıllı veya daha yetenekli olduğunu belirlemeye çalışırken rekabet etme ihtiyacının üstesinden gelmek bazen onlar için zor olacaktır. Yapmasalar bile, ilişkileri toplum içinde keyif alacaklar ve parmakla gösterilecek bir şey olacaktır.

Aslan ile Akrep uyumu

Aslan ile Akrep çıkmaya başladığında tam olarak ilişkiden bekledikleri konusunda emin olmayabilirler. Bu hiçbir şekilde kolay bir ilişki değildir. Her iki taraf da fikirlerinde, yaşam tercihlerinde ve gerçeklikle başa çıkma şekillerinde inatçı ve katı olabilirler.

Sevgi dolu bir ilişki içinde kalmak istiyorlarsa, birbirlerinin duygularını ifade etme yöntemlerini anlamaları ve alışkın olduklarından ne kadar farklı olurlarsa olsunlar birbirlerinin ihtiyaçlarına saygı duymaları gerekir. Şartlanma olmadan hareket ettiklerinde birlik içinde yaşayabilirler.

Aslan ile Yay uyumu

Aslan ile Yay, burçlar arasında en ateşli birleşimlerden birini oluştururlar. Güneş burcuna sahip iki kişi bir araya geldiğinde, kaçınılmaz olarak aşık olurlar. Bu aşk sıcak, tutkulu ve ilham verici olacaktır. Bu şekilde hissettikleri sürece birlikte eğlenme şansına sahip olacaklardır.

Bununla birlikte, Yay burcu partneri Aslan’a olan ilgisi kaybedebilir. Çünkü statik ve sabit doğaları tarafından itilme eğilimleri vardır. Tutkularını ve duygularını devam ettirebilmelerinin tek yolu daha yumuşak duygularını dinleyip birbirlerine karşı şefkatli ve duyarlı kalmalarıdır.

Aslan ile Oğlak uyumu

Aslan ile Oğlak doğru anda karşılaşırlarsa çok iyi anlaşabilirler. İlişkilerindeki temel sorun paylaşamayacakları öncekiler dizisi ve her ikisinin de sahip olduğu tutku ve kararlılıktır. Satürn ile Güneş’i uzlaştırmak gerçekten kolay bir iş değildir.

Buna rağmen bu iki gezegeni bir araya getirebilmek büyük faydalar sağlar. Aslan’ın elde edebileceği yapı ve birlikte inşa edebileceği yaratıcılık, onları tam olarak istedikleri şeye yükseltebilecektir. Toprak ile ateş farklıdırlar ama ortak bir hedef söz konusu olduğunda durdurulamazlar.

Aslan ile Kova uyumu

Aslan ile Kova burcunun bir araya gelmesi nihai yaratıcılığı temsil eder. Bu partnerlikte iki taraf da birbirine izin verirse birlikte yapabileceklerinin sınırı yoktur. Her ikisinin de kendileri ve birbirleriyle ilgili sahip oldukları imajı bırakmayı öğrenmeleri gerekecektir.

Bu yaşanmazsa gereksiz ego savaşları ortaya çıkacaktır. Sıcak ve soğuk, yüreklice ve akıllıca, istikrarlı ve sevgi dolu bir ilişki kurmak kolay değildir. Yapabilecekleri en iyi şey birlikte destekleyecekleri bir amaç bulmaktır. Bu durumda dış dünyaya odaklanırlar ve iç dünyalarını derinleştirirler.

Aslan ile Balık uyumu

Aslan ile Balık, tamamen farklı sevgi türlerini yaymak için bu dünyaya yerleştirilmiş gibi görünürler. Temel sorun sadece Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün’den kaynaklı değildir. Aynı zamanda niteliklerde ve elementlerde gizlidir.

Birbirlerini çok çekici bulurlarsa, inançlarına büyük zarar verme riskine maruz kalırlar ve genellikle basit bir anlayış eksikliğinden dolayı karşılıklı saygısızlığa kapılırlar. İlişkilerinin güzelliği, Aslan’ın imajını düzeltmesi ve Balık’ın peri masalı yaklaşımına ayak uydurmasıyla ortaya çıkar.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...