Kategori Astroloji

yükselen yay burcu ve özellikleri

Yükselen Yay burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselenin Yay olduğunda dünya macera, deneyimlenecek yeni şeyler ve en önemlisi umutla dolu olur. Yay burcunun yükselen insanlarında açık bir inanç ve coşkusu vardır. Büyük planlar, büyük vaatler ve keşfetme ve deneme istekliliği ana temalardır. Fakat takip etme Yay burcunun güçlü bir özelliği değildir.
Read More
yükselen akrep burcu ve özellikleri

Yükselen Akrep burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Akrep olarak son derece içgüdüsel ve tutkulu bir doğaya sahipsin. Kendine, diğer bireylere ve topluma şifa ve yenilenme için kullanılabilecek güçlere erişimin var. Güçlü iradeli ve sessiz, abartısız bir şekilde her zaman hesaba katılması gereken bir güç olduğunu unutmamalısın.
Read More
yükselen terazi burcu ve özellikleri

Yükselen Terazi burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Terazi dünyada denge ve uyum sağlamakla ilişkilidir. Güzellik, ilişki, stil ve nesnelerin nasıl birbirine uyduğu veya birbirine nasıl karıştığı konusunda farkındalık oluşturmayı içeren bir durumdur. Karşıtları uzaklaştırmak ve orta yolu bulmak daima senin yolun olacaktır.
Read More
yükselen başak burcu ve özellikleri

Yükselen Başak burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Başak sevimli bir kişiliğe sahiptir. Dünyadaki en çalışan ve disiplinli ruhlardan birisidir. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olur. Başkalarının ihtiyaçlarına son derece duyarlıdır. İhtiyacı olanlara yardım etmek ve desteklemek için doğuştan gelen bir istekleri vardır.
Read More
yükselen aslan burcu ve özellikleri

Yükselen Aslan burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Aslan burcunda doğduğunda hak ettiğin takdiri aldığını öğrendikten sonra dünyanın en eğlenceli ve en ilham verici lideri olursun. Sevdiğin şeyi yapmak, başkalarının da aynı şeyi yapmasına yardımcı olan bir yaklaşım ile en iyi niteliklerini ön plana çıkaracaktır.
Read More
yükselen yengeç burcu ve özellikleri

Yükselen Yengeç burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Yengeç burcunda doğduğunda yaklaşımın hassasiyetin ve hissettiklerine göre hareket etme ihtiyacın tarafından yönlendirilecektir. İçgüdü ve duygu aracılığıyla dünyayı anlamlandırırsın. Meydan okumada başarılı olduğun gizli etkileri yakalayabilir ve başkalarının ihtiyaçlarına cevap verebilirsin.
Read More
yükselen ikizler burcu ve özellikleri

Yükselen İkizler burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen İkizler (veya yükselenin İkizler) olarak yaklaşımın başkalarının ne düşündüğünü, nereden geldiklerini ve hikayelerini neyle ilgili olduğunu bilmen gereken bir yaklaşımdır. Yaşamında doğal merak duygunu beslemeye veya yaşam deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanı sağlayacak iletişim fırsatları geliştirmeye odaklanmalısın.
Read More
yükselen boğa burcu ve özellikleri

Yükselen Boğa burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Boğa (veya yükselenin Boğa) kendini başkalarına sunma yollarını ve ayrıca çevrendeki dünyaya anında tepki verme yollarını ortaya çıkarır. Aynı zamanda hayatını anlamlı kılmak için ihtiyaç duyduğun deneyim türlerinin açığa çıkması da söz konusudur.
Read More
yükselen koç burcu ve özellikleri

Yükselen Koç burcu ve 8 önemli özelliği

Yükselen Koç (veya yükselenin Koç) kendini başkalarına sunma yollarını ve ayrıca çevrendeki dünyaya anında tepki verme yollarını ortaya çıkarır. Aynı zamanda hayatını anlamlı kılmak için ihtiyaç duyduğun deneyim türlerini de açıklayan bir yöndür.
Read More