Astroloji

Başak burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Başak kadını güzelliğin ve zihnin nihai birleşimidir. Günlerce organize edebilecek becerilere sahiptir. Son derece gelişmiş özelliklerden ve adanmış bir iş ahlakından bahsetmeye gerek yoktur. Bunların hepsi yeteneklerini iyi bir şekilde kullanmasını sağlar.

Bunlar işleri gerçekleştiren kadınlardır. Hepsi sadece konuşmakla sınırlı kalmaz. Başak, tutkuyla entelektüel bir zihin ve derin bir yaratıcılık yaratan Merkür tarafından yönetilir. Bununla birlikte toprak burcu oldukları için ilhamlarından somut bir şeyler yaratmayı başarabilirler.

Ofis Koltukları

Başak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Gri, Bej, Açık Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Balık, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32

Başak kadını sevecen, mütevazı ve sadık biridir. Kırık kalpler dahil hemen hemen her şeyi tamir etme gereği duyuyor. Bu, birlikte daha iyi hayat kurabilmeleri ve birlikte daha mutlu olabilmeleri için sevdiğinin hayatına dahil olmak isteyen bir kadındır.

kafa sözlük

Aşkta Başak kadını

Başak kadını aşık olduğunda muhtemelen ilk başta korkacaktır. Bu bir ilişki dışında olursa muhtemelen çok utangaç birine dönüşecektir. Bir ikişki kurması kısa sürede imkansız hale gelecektir. İlk adımı atan birisi tarafından çekilmeyi seven birisidir.

Bu onun çekici ve kadınsı hissetmesini sağlayan bir şeydir. Bazı Başak kadınları, herhangi birisine yaklaşabilecekleri veya en azından flört edebilecekleri noktaya kadar işleri rasyonel boyuta taşıyabilirler. Onun kendinden daha güçlü, daha korumacı ve daha emin birine ihtiyacı vardır.

İlişkilerde Başak kadını

Sen onu durdurmadığın sürece evini temizler, öğle yemeğini pişirir, çocuklarına bakar, valizlerini taşır ve hayatındaki her şeyi kolaylıkla halleder. Onu durdurmak oldukça önemlidir. Çünkü her şeyi kendi başına yapmasına gerek yoktur.

Yardım etme ihtiyacı dışında, sevgilisinin kendini yetersiz ve hatta aptal hissetmesine neden olabilir. Eleştirme veya aşağılama konusunda çizgiyi aşmamak için gerçekten dikkat olması gerekir. Mükemmeliyetçiliğin kendisine özgü bir özellik olmadığını en kısa sürede anlamalıdır.

Başak kadını güvenilir midir?

Başak kadını, Başak erkeğinin biraz zıttı gibidir. Ona yüzde yüz güvenebilirsin. Evlenmeden ilişkiye girmek gibi düşüncelerle boğuşmayacak kadar sadık ve ahlaklıdır. Aynı zamanda doğası gereği utangaç olduğu unutulmamalıdır.

Güvenemeyeceğin tek şey mutlaka sessizliği olacaktır. Çünkü konuşmamaya karar verdiğinde, kararlarında mesafeli ve tehlikeli hale gelir. Hayatında kimseye ihtiyacı yoktur. Ancak sevdiği kişiye tutunmak için sıklıkla taviz verme ve fedakarlık yapma gibi alışkanlıkları vardır.

Başak kadınıyla çıkmak

Birinin ona sakince çıkma teklif etmesini isteyecek ve ilişkinin başlangıcında, çoğunlukla olağan dışarı çıkma rutininin tadını çıkaracaktır. Sevgilisinin onu güzel bir restorana götürmesi, parkta yürüyüşe çıkması ve dışarıda dans etmesi gerekir.

En azından daha derin duygular geliştirene ve düzeltebileceğini düşündüğü şeylerle sevgilisine bağlanana kadar herhangi bir saldırganlığa veya zorluğa tahammül edemeyecektir. Temiz yerlere gitmek ister, bu yüzden yer altı mekanları gibi anılar yerlere onu götürme hatasına düşmemelisin.

Başak kadınını anlamak

Başak burcunun genellikle uç temizleyici olarak tanımlanan bir burç olmasının geçerli bir nedeni vardır. Bu temizlik takıntısı, Başak burcundaki bir kadının tüm faaliyetlerine yansıtılabilir bir şeydir. Sadece etrafını değil aynı zamanda dünyayı kötülükten temizlemek ister.

Bu kadının yüzleşmesi gereken en önemli şey olduğundan daha iyi olduğuna dair inanç arayışıdır. Çoğu durumda güzelliğinin, iyiliğinin veya değerinin tam olarak farkında olmayacak şekilde yetiştirilir. Buna rağmen peri masallarına olan inancı her zamanki gibi devam edecektir.

Başak kadınına hediye almak

Başak kadını söz konusu olduğunda doğum günleri ve yıl dönümleri gibi iple çekilen günleri asla unutmamalısın. Pratik ve kullanılabilecek bir hediye almalısın. Uygun mesajın yazılığı olduğu bir giysi parçası, bir mutfak eşyası gibi bir şeyler düşünebilirsin.

Onu şaşırtmak istiyorsan ona bir şiir yazmalısın. Kendine adanmış bazı satırların tadını çıkaracaktır. Bir aşk mektubu her zaman kalbini eritecektir. Başak kadınlarının çoğunda her türden sanata karşı gizli bir aşk olduğunu unutmamalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu