İkizler ile 12 burcun uyumu nasıldır?

İkizler sembolü bir birlikteliği temsil eder. Aynı zamanda 2 sayısını temsil eden bir Roma figürü olarak II'yi gösterir. Bu, el ele tutuşan iki ikiz gibi görünen bir takım yıldızdırlar. Sembol iki kardeşin kırılmaz bağını en iyi şekilde yansıtır.

İkizler sembolü bir birlikteliği temsil eder. Aynı zamanda 2 sayısını temsil eden bir Roma figürü olarak II’yi gösterir. Bu, el ele tutuşan iki ikiz gibi görünen bir takım yıldızdırlar. Sembol iki kardeşin kırılmaz bağını en iyi şekilde yansıtır.

İkizler nazik, sevecen, meraklı, uyumlu ve hızlı öğrenen bir yapıdadır. Aynı zamanda İkizler, gergin, tutarsız ve kararsız bir karaktere sahiptir. İkizler burcu insanlar müziği, sohbeti ve kitapları severler. Yalnız olmaktan, kapalı olmaktan, tekrar etmekten ve rutin olmaktan hoşlanmazlar.

İkizler ile Koç uyumu

Koç ile İkizler çiftinin çok şey öğrenebileceği ve sağlıklı bir şekilde aktif olabileceği bir ilişki söz konusudur. Bu ilişki iyi, heyecan verici ve zorlu olacaktır. Romantik katılımlardaki temel sorun, özellikle de Koç, İkizler burcuna fazla bağlanırsa özgürlük savaşları başlayacaktır.

Çok fazla özüyle konuşma ihtiyacı ilişkilerinin olumlu veya olumsuz yönlerinden çok daha büyüktür. Her iki tarafın da bunu akılda tutması gerekir. Genel olarak, bu ikisinin bir araya gelme şansı yüksektir. Çünkü ortak macera sevgileri çok ama çok büyüktür.

İkizler ile Boğa uyumu

Boğa ile İkizler arasındaki ilişki pek gelecek vaat eden bir görüntü çizmez. Buna rağmen Boğa burcunun sabit niteliği, onlara İkizler ile birlikte olma niyetlerinde, birbirlerini gerçekten iyi tanımaları için yeterince vakit ayırma şansı sağlar.

Farklılıklarını uzlaştırma şansları zayıf gibi gözükse bile Boğa burcu tüm kalbini buna katarsa İkizler burcunun hayatının en önemli parçası olmayı başarabilir. Boğa, birbirlerini tamamen değer vermeleri durumunda İkizler için hayatta sağlık ve normal işleyiş temeli oluşturacaktır.

İkizler ile İkizler uyumu

İkizler ile İkizler arasındaki ilişki, diğer burç belirtileri açısından biraz baş ağrıtıcı olacaktır. Her yere birlikte giderler, her şeyi birlikte yaparlar ve biri diğerine olan ilgisini yitirene kadar tekrar tekrar birbirleriyle her şeyi konuşma eğiliminde olacaklardır.

Çoğu durumda karşılıklı anlayışları mükemmel olsa bile dikkatli olmak gerekir. Çok benzerler ve aynı zamanda çok fazla kişiliğin ilişkisi söz konusu olacaktır. Her biri tek bir kişi halinde hareket etmezse mutlaka dengeyi korumak için birine ihtiyaç duyacaktır.

İkizler ile Yengeç uyumu

İkizler ve Yengeç muhtemelen arkadaşlıkta yan yana iyi iş çıkarırlar. Duygusal ilişkiler söz konusu olduğunda ise onları ayıran çok fazla şey var gibi görünmektedir. İlişkilerinin sürmesi için ikisinin de bazı ayarlamalar yapması gerekir.

İkizler özellikle birinin yaşam tarzını sıkıcı bulduğunda rutinini hiç değiştirmez. Bu yüzden yapılacak en iyi şey ona özgürlüğünü vermektir. Yengeç yeterince derinden aşık olursa, İkizler partnerinin neye ihtiyacı olduğunu anlayabilecektir.

İkizler ile Aslan uyumu

İkizler ile Aslan burcu geriye kalanları kıskandıracak kadar eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. Her ikisi de günlerini en iyi kahkahalarla geçirildiğini düşünürler. Eğer arkadaşlarını tanıştırma ve paylaşma gibi yollara giderlerse mükemmel bir çift gibi görünürler.

Başlıca zorlukları, değişime yaklaşımlarındaki farklılıktır. İlişkilerinin sürmesini istiyorlarsa her ikisinin de davranışlarında küçük değişikliklere yer açmaları gerekir. Aslan burcu daha fazla hareket için yer açarken İkizler burcunun kırılganlığını anlaması gerekecektir.

İkizler ile Başak uyumu

İkizler ile Başak arasındaki ilişki rüzgar gibi değişken olabilir. Her iki tarafın kaybolması söz konusudur. Merkür gezegenine olan karşılıklı sevgileri, onları bağışlayan ve ayıran şeydir. Çünkü ikisi de yüreklerini takip etmek yerine bazı şeyleri aşırı düşünme eğilimindedirler.

Her ikisi de çoğunlukla akıllarında ve tarzlarında birbirlerine saygı duymak zorundadırlar. Çünkü kimsenin yüzeysel derecede değerlendirilmesi doğru değildir. Diğer taraftan, aşık olurlarsa, hava ve toprak elementinin birleşimiyle bir cenneti var edeceklerdir.

İkizler ile Terazi uyumu

İkizler ile Terazi burcu birbirini destekler ama her zaman mükemmel bir çift olabilmeleri söz konusu değildir. Terazi burcu yalnız kalmakta ve işleri kendi başına yapmakta güçlük çekiyorsa bu İkizler burcunun kolayca anlayacağı bir şey değildir.

Kişisel sınırları olmadığı için Terazi temsilcileri genellikle İkizler partnerinin tüm enerjileri tükenene kadar onlara yol gösterme konusunda izin verirler. İlişkileri üzerinde çalışmak ve mutlu olmak istiyorlarsa birbirlerine aşırı saygı duymaları gerekecektir.

İkizler ile Akrep uyumu

İkizler ile Akrep genellikle birbirlerini anlamsızca kızdırırlar. Hiçbiri partnerinin kişiliğini hafife almaz. İkizler için partneri görünürde hiçbir sebep olmaksızın çok depresif ve karanlık görünecektir. Akrep için bu durum, amacı ve derinliği olmayan bir deneyim olabilecektir.

Aşık olurlarsa, karşılıklı değişim sevgileriyle bağlantı kurabileceklerdir. Böylece birbirlerine sahip olmadıkları şeyleri verme şansları olacaktır. İkizler daha önce hissetmediği duyguları hissedebilecektir. Akrep ise biraz sorunlu olan ruhunu dinlendirme fırsatı elde edecektir.

İkizler ile Yay uyumu

İkizler ve Yay, muhtemelen burç dünyasındaki en masum olan çiftidirler. Birbirlerini hemen bulmaları söz konusu değildir. Ancak hayatın bir noktasında İkizler burcunun Yay burcunu bulacağı neredeyse kesin gibidir. Aynı durumda tam tersinin de geçerli olduğunu unutmamak gerekir.

İlişkilerinin içinde yavaş yavaş derin duygular bulacakları güçlü bir entelektüel bağlantı vardır. Buna rağmen, bunun nasıl biteceği konusunda gerçek bir tahmin yoktur. Çünkü hissettikleri duygular onları kolayca korkutabilecek ve ilişkilileri bu yüzden son bulabilecektir.

İkizler ile Oğlak uyumu

İkizler ile Oğlak arasındaki uyum çok gariptir. Her ikisi de diğer kişinin sahip olduğu şeyleri arıyor olsa bile birbirlerini tanımıyor gibi görünürler. İkizler, kendisini topraklayacak ve derinlik verecek birine ihtiyaç duyar. Oğlak burcuna baktıklarında yaşlı ve sıkıcı birini görünürler.

Oğlak burcunun hayatında neşeye ve rahatlamaya ihtiyaç vardır. Ancak İkizler hiçbir yere gitmeyen, kontrol edilmeyen, yüzeysel fikirlerden oluşan bir kişilik gibi görünür. Birlikte oldukları zaman farklı hayatlarını paylaşmak gibi değerli bir deneyim yaşayabilirler.

İkizler ile Kova uyumu

İkizler, onları sıkmayan ve kendilerini engellenmiş hissettirmeyen bir partnere ihtiyaç duyar. Duruma bu şekilde baktığın zaman onlar için en ideal burcun Kova olduğunu söylemek mümkündür. Kova burcunun görkemli fikirlerini anlayacak birine ihtiyacı olduğu kesindir.

Peki bunu İkizler burcundan daha iyi kim yapabilir? Kendilerini yeterince duygu ve merhamete sahip olmayan bir ilişkinin içinde bulabilirler. İlişkilerinin sürmesini istiyorlarsa duygusal temelleri ve sözlü olmayan anlayışları üzerinde çalışmaları gerekecektir.

İkizler ile Balık uyumu

İkizler ile Balk burçları genellikle çok fazla ortak yanı olmayan iki burçtur. Her ikisi de genellikle yüzeysel, zevki bir ilişkiye sahip olacak kadar olumludur. Özellikle büyük sosyal çalışmalarda birbirleriyle uyumlu olabilirler.

İkisi anlaştıklarında birbirlerini aramayı unutabilirler. Her ikisi de iki saniye içinde fikirlerini değiştirebilirler. Ancak aynı hedefleri paylaşmazlar. Balık burcunun anlayış eksikliği bazen her ikisi için de incitici olabilirler. Aşık olduklarında devam etme şansları çok düşüktür.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...