Astroloji

Aslan burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Bir Aslan kadını biraz tatlı huyludur. Sadece onu denemeye çalışırsan hüküm sürme geleneğini ortaya çıkarmayı düşünecektir. Pençeleri görmek istemiyorsan öfkesini kışkırtmaktan kaçınmak her zaman en iyisidir. Onun varoluş şeklini veya yaşam kalitesini bozmamaya çalışmalısın.

Bir Aslan kadını canlı, hayat dolu kişiliklerdir. Sahip olduğu coşkuyu etrafına bulaştıracak kadar paylaşımcıdır. Onunla birlikte vahşi ve eğlenceli bir şeyler yapmanı ister. Bu yüzden büyük kedilere uyum sağlayabilmek birazcık zor olabilir.

Ofis Koltukları

Aslan burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
  • Gün: Pazar
  • Yönetici Gezegen: Güneş
  • Genel Uyumluluk: Kova, İkizler
  • Uğurlu Sayılar: 1, 3, 10, 19

Aslan kadını harika gülümsemeye, iç benlik hissine, büyük bir kalbe ve her şeyi gerçekleştirme yeteneğine sahip biridir. İçinin derinliklerinde bir yerde yapılamayacak hiçbir şey olmadığını anlar. Bazen sevgilisinin duygularının farkında olmayarak yıkıcı olmayı başarabilir.

kafa sözlük

Aşkta Aslan kadını

Aslan kadını aşık olduğunda dünyası sevgilisinin etrafında dönmeye başlar. Genellikle Aslan burcu kadının kendi kendine yeten biri olarak göründüğü doğrudur. Fakat Güneş tarafından yönetildiği unutulmamalıdır. Çoğu zaman kendisinden çok sevdiği adamı temsil eder bir durumu vardır.

İstisnasız her şeyi sevdiği adama, kalbine, ruhuna ve bedenine verecektir. Sevgisi sıcak ve tutkuludur. Kişisel özgürlüğü tehlikeye girmediği sürece kavga etmek söz konusu olmayacaktır. Barışmak işin içine girdiğinde ise birinin yanında olmayı isteyecektir.

İlişkilerde Aslan kadını

Aslan kadınıyla birlikte olmak her zaman kolay değildir. Çok fazla bağlılığın ardından her zaman çok fazla beklenti gelir. Bu yüzden son derece kararlı olabilir. Diğer durumlarda ilgisiz kalabilir. Kendisine ve kariyerine veya hayatındaki diğer insanlara odaklanabilir.

Derinden aşık olduğu zaman eşi ve ailesi için ruhsal yakıt sağlayan bu yumuşak ve sıcakkanlı dişi aslan olacaktır. Ne istediğini bildiği zaman fikrini değiştirmenin bir yolu yoktur. Ona daha çok iradeli bir inatçı yakıştırması yapmak çok daha doğru bir seçenektir.

Aslan kadını güvenilir midir?

Sadece seni sevip sevmediğini bilirsin. Ona tamamen güvenmek için ihtiyaç duyacağın bir şey olmayacaktır. Çünkü onun büyük, sıcak ve yumuşak kalbi sevdiği birini hayal kırıklığına uğratmaz. Önceliğin her zaman listesinde üst sıralarda yer almak olmalıdır.

Bunu yaptığın zaman gerçek gece ve gündüz kadar doğal olacaktır. Tüm Aslan temsilcilerinin olaylara ışık tutmak ve onları daha net hale getirmek için hazır oldukları doğrudur. Onları bir şeyleri bulanıklaştırmak veya aldatmacalarla yönlendirmek gibi şeylerle bağdaştırmak doğru değildir.

Aslan kadınıyla çıkmak

Aslan kadını her zaman iyi muamele görmek ister. Bunun için bakımını fazlasıyla önemseyecektir. Ama bu gerçekten geçmişine ve yetiştirilme şekline bağlı bir şeydir. Parlayabilmek, yeni sevgilisi ile kedini dünyaya gösterebilmek ister.

Dans etmek ve neşe kokusu yaymak, gülümsemek ve sadece mutlu olmak ister. İş yerinde veya başka bir yerde onu yorgun ve üzen şeyleri unutması ve yaşam sevincini hissetmesi gerekir. Onunla çıkmak zor olabilir. Çünkü dağları hareket ettirmek için yeterli enerjiye sahiptir.

Aslan kadınını anlamak

Sık sık huysuz ve tatminsiz olarak yanlış anlaşılır. Çok yüksek sesli ve açık sözlü olarak sınıflandırılır. Sanki gerçekten fazla açık sözlü diye bir şey varmış gibi görülmesi doğaldır. Bu kadını anlamadaki sorun, doğasından ve ağzını kapalı tutup bir şeyler düşünmemesinden kaynaklanır.

Aslan burcu daima bir şeylere ışık tutmak için oradadır. Bu, bizi o kadar rahat olmayan şeylerle yüzleştirmek anlamına geliyorsa iyi bir şeydir öyle değil mi? Kendin için ayağa kalkmaya ve neyin değiştirilmesi gerekebileceğini sana göstermesine izin vermeye çalışmalısın.

Aslan kadınına hediye almak

Aslan burcunun iki ana türü vardır. İlki doğal güzelliğine inanır ve bu türü kolayca tanıyabilirsin. Çünkü asla oje, makyaj veya saç boyaması yapmazlar. İkinci tip ise karanlıkta parlıyor gibi görünen kadın tipidir. Parlak ve özellikle altından şeyler giymeyi seven bir kadın söz konusudur.

Bu dişi aslanlardan hangisi olursa olsun kendisine değer verilmekten hoşlanır. Bu yüzden ona dünyanızın merkezi olduğunu gösterek bir şeyler hakkında düşünmeye çalışmalısın. Parlayan ve değerli bir şeyler satın almayı düşünmelisin.

Onu tiyatroya götürebilirsin, sürpriz doğum günü partisini düzenleyin. Şansın varsa kırmızı halıda onunla yürümeye çalışmalısın. En güzel şekilde görünmesini ve sürprizlerle dolu bir gece onu bir şeyler yapmaya davet edebilirsin. Dünyanın onun etrafında dönmesine dikkat etmelisin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu