Astroloji

Oğlak burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Oğlak kadını yaşlı ruh bilgeliğine ve içsel becerikliliğe sahiptirler. Sert kişiliklerinin özlerine kadar uzandığı yönündeki yanlış algı nedeniyle sürekli yanlış anlaşılabilir. Sık sık metanetlidirler ama son derece hassas ve duygusaldırlar.

Fakat hassas ve duygusal yönlerini sık sık göstermezler. Gerçekte ne hissettikleri konusunda herhangi bir fikir edinemeyebilirsin. Melankolik düşünmeye yönelik belirli bir eğilime sahiptir. Kendisini rahatsız eden şeyi söylemeden önce onun toprak salmasına izin veren bir yapısı vardır.

Ofis Koltukları

Oğlak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Kahverengi, Siyah
  • Gün: Cumartesi
  • Yönetici Gezegen: Satürn
  • Genel Uyumluluk: Boğa, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 4, 8, 13, 22

Oğlak kadını merhameti ve doğallığı ile dayanılması gereken sert bir kayayı andırır. Güvenilir ve güçlüdür. Paylaşmaya ve sorumluluk almaya hazırdır. Hedefine odaklanmış ve kararlıdır. Öte yandan katıdır. Her zaman karşısındaki kişinin daha iyi olmasını bekler.

kafa sözlük

Aşkta Oğlak kadını

Oğlak burcu bir kadın aşık olduğunda, ona boyun eğmeden ve ilişkiden keyif almaya başlamadan önce kendi duygularıyla yüzleşmeye karar vermek zorunda kalacak. Çoğu durumda partnerini akıllıca, çok düşünerek seçeceği için yanlış karar vermeyecektir.

Sorumluluk duygusu o kadar güçlü bir öncelik olabilir ki herhangi bir risk almasına izin vermez. Her zaman yapılacak güvenli şeyi ve birlikte olacağı güvenli partneri seçer. Bu onu derinden tatminsiz kılabilir ama aşk söz konusu olduğunda mantıklı kararlara yer olmadığını anlayamayacaktır.

İlişkilerde Oğlak kadını

Bir partner seçtiğinde Oğlak adını sadık kalma ihtiyacına sahiptir. Çoğu zaman neden kimsenin sadık kalmadığını anlayamaz. Kafasındaki denklem oldukça basittir. İlişkileri herhangi bir anlam ifade ettiği sürece, hayal kırıklığına uğratma veya ayrılma niyeti olmadan onlarda kalacaktır.

İşlerin sona erme zamanı geldiğini hissettiğinde muhtemelen tüm sınırları aşılmış olacaktır. Bu durumda kararından geri dönme ihtimali çok düşüktür. Ciddi ve son derece katıdır. Ancak aşkı çok derindir. Kendi hayatından memnun olma noktasına gelmediği sürece partnerini destekler.

Oğlak kadını güvenilir midir?

Oğlak kadını, korku sağduyusunu aşmadığı sürece yalan söylemek için hiçbir nedeni olmayan bir kadındır. İçgüdüsel olarak hareket etmesini sağlayabilecek tek şey panik korkusudur. Eğer hiç hissetmezse, sahtekar olmak için hiçbir neden kalmayacaktır.

Genelde göze göz, dişe diş prensibiyle yaşar. Tüm borçların doğası gereği ödendiğini bilmesine rağmen yeterince öfkelendiği zaman tüm kontrolü kendi eline almak isteyebilecektir. Sadakatsiz bir partnere yalan söylemeye karar verebileceği tek durum budur.

Oğlak kadınıyla çıkmak

Oğlak kadını bakımıyla pek ilgilenmez. Çoğu zaman bu yüzden küçümsenir. Oğlak kadını kendi başına mücadele edebilen ve yalnız kalmaktan korkmayan bir yapıdadır. Biriyle çıkmayı hak ettiğini düşündüğünde daha iyi olması gerektiğini bilir.

Çiçek açmak için çok fazla sevgiye ihtiyacı vardır. Bu ilişkinin başından itibaren gösterilmesi gereken bir şeydir. Aşırı, egzotik etkinlikleri pek umursamaz. Bir akşam yemeğine ve filme razı olacaktır. Her seferinde yapmak istediği her şeyi tek başına yapabilme fırsatına sahiptir.

En çok seveceği şey, ilişki zaten uzun sürdükten sonra partneriyle yaşayacağı gelenektir. Kendini güvende ve emniyette hissetmesini sağlayacak bu geleneği inşa etmesi için tekrarlanan keyifli deneyimlerden yararlanma fırsatı verilmelidir.

Oğlak kadınını anlamak

Oğlak kadınını anlamak için ona saygı duymanın ama onu çok fazla ciddiye almamanın bir yolunu bulmalısın Bu çok zor bir görev çünkü seni sert, güçlü olduğuna ve hayatta başa çıkamayacağı hiçbir şey olmadığına ikna etmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Aslında son derece hassastır. Her zaman kendi kalbinden uzaklaşır. Her şeyi kişisel bir mesele olarak ele alır. Diğer insanlar için kendi çıkarından feda eder. Bir kurban rolünü üstlenmezse, herkesin hayatının sorumluluğunu üstlenme şansı çok yüksektir.

Oğlak kadınına hediye almak

Oğlak kadını tipik bir kadına alınacak genel bir hediye için fazla pratik sayılır. Ancak aynı zamanda güzel kokmayı ve kendini iyi ile rahat hissetmeyi sever. Ona bir hediye seçmek gerçekten kolay değildir. Genel olarak ihtiyacı olan şeyler ve sevdiği şeyler arasında gelgitler yaşayacaktır.

Buradaki en iyi seçim kullanacağı bir hediye bulmaktır. Ama aynı zamanda güzel ve onun tarafından seçilmiş bir şey olmalıdır. Bir yerde gördüğü şey karşısında ilgisi çok yoğun olursa sinyali hemen alman gerekir. Bu gibi bir durumda onu şaşırtmak için doğru şeyi bulduğunu bilmelisin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu