Astroloji

Akrep burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Akrep kadını aşırı karanlık ve hatta düpedüz kötü olduğu düşünülen kadındır. Fakat buna inanmak doğru değildir. Bir Akrep kadını aşağılanamaz. Pek çoğu onun manyetik kişiliğini ve aynı zamanda etrafına bir pelerin gibi yerleştirdiği gizemi ve duygusallığı inkar edemez.

Bu nedenle Akrep kadını yüzeysel seviyedeki tartışmalara kolayca tahammül eden bir kadın değildir. Onunla derine inmek isteyenlere dikkatini vermeye çalışır. Bir Akrep sana güçlü şekilde odaklandığında kendini tepeden tırnağa incelenen bir canlı olarak hissetmek doğaldır.

Ofis Koltukları

Akrep burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Kızıl, Kırmızı, Pas Rengi
  • Gün: Salı
  • Yönetici Gezegen: Plüton, Mars
  • Genel Uyumluluk: Boğa, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 8, 11, 18, 22

Akrep kadını derin, zeki ve güçlü sınırlara sahip bir kadındır. Sevdiği zaman tüm kalbiyle sever. Bu gerçek duygu için ölmeye hazırdır. Bu, onu derinden hassas kılar, ihanetten korkar. Çoğu zaman ise incinmesi ve kızması söz konusu olur.

kafa sözlük

Aşkta Akrep kadını

Akrep kadını, niyeti ve içsel durumu sıklıkla yanlış anlaşılan bir kadındır. İnsanların sıklıkla yargıladığı ve kaçtığı, reddedilmiş duyguların talihsizsizliğine sahiptir. Aşık olduğunda şimdiye kadar bilinen en derin duygu havuzuna atlar.

Tüm su burçları arasında, kadın duygularının derinliğini temsil eden koruyucu bir kişidir. Yanıltıcı olamayacak eylemlerle sevgisini gösterecektir. Bir şeylere dahil olmak istemeyen bir Akrep kadınının alay ettiğini asla görmeyeceksin.

İlişkilerde Akrep kadını

İlişkileri her zaman aşırıya kaçar. En azından zihninde ve kalbinde böyledir. Nasıl hissettiğini saklaması iyi öğretilse bile sahip olduğu her duyguyu biriktirecek ve açıklanamayan nedenlerle bir ilişkiye sona erdirecektir.

Herhangi bir partnerin asıl amacı kelimeler olmadan iletişim kurmanın yolunu bulmak olmalıdır. Duyulmak yerine hissedilmesi gerekir. Onu dinlemek çoğu zaman bıçaklar kadar keskin kelimelerle ilgili bir sorun olmamalıdır.

Sahiplenici olabilir ama geri vermeye hazır olmadığı şeyleri asla istemez. Birinin ölümüne kadar sana sadık kalmasını istiyorsan, onun ihtiyaçlarını karşılamalı ve onun sana ait olmasını istediğin kadar ona ait olduğunu göstermeye çalışmalısın.

Akrep kadını güvenilir midir?

Evet ama incinmediği ve canı yanmadığı sürece. Duyguları incindiğinde nasıl davranacağını gerçekten bilemez. Adalet duygusu elde edilene kadar kalbinin içinde affetmeyi bulmakta güçlük çeker. Bu, onu herkesin kolayca özdeşleştireceği intikamcı haline dönüştürebilir.

Pek çok durumda, bu sadece bilen bir kadındır. Etrafta olup biteni, etrafta dolaşan her şeyi gözlemler. Evrenin herhangi bir işle ilgilenmesi söz konusu olsa bile Akrep kadını dürüstlüğünü lekelemeden kendisine sadık kalmayı başarabilecektir.

Akrep kadınıyla çıkmak

Akrep kadınıyla çıkmak demek bir hız trenine atlamak gibidir. Heyecan, değişiklik ister. Bayat ortama teslim olmak gibi bir niyeti yoktur. Her gün olağan rutin ona göre değildir. Yeni şeyler öğrenmek, denemek ve birçok fiziksel karşılaşma yaşamak ister.

En büyük hayali, kendisine doğru davranacak birini bulmaktır. Tüm çiftlerin ziyaret ettiği restoranlara veya biraz romantizm için sinemaya gitmekten hoşlanmaz. Her zaman sahil kenarında yürüyüş ona göre olacaktır. İhtiyaç duyduğu şeye sahip olduğunda partnerini takip edecektir.

Akrep kadınını anlamak

Akrep kadını Plüton ve Mars tarafından yönetilen tipik bir kadın değildir. Daha çok pratikliği ve inisiyatif alma isteğiyle ön plana çıkar. Vücudu onun tapınağı gibidir. Hayatındaki her şeyden çok fiziksel aşkı hissetmek isteyeceğinden emin olabilirsin.

Bununla birlikte, birlikte doğduğu kişiliği kabul etmesi pek kolay değildir. Kariyerinin belirlenmesi gerekir. Hayattan ne istediğini gerçekten anlaması gerekir. Bunu yapmazsa hayal kırıklığı yaşayabilir. Bu duruda ise beklentilerini karşılamadığı için onunla başa çıkmak zorlaşabilir.

Akrep kadınına hediye almak

Akrep kadını hediye söz konusu olduğunda muhtemelen en zor kadınlardan biridir. Sürprizleri sever ve her iyiliğe ve kendisine yöneltilen bir düşünceye değer verir. Buna rağmen, doğum günü veya yıl dönümü gibi zorlu bir durum ortaya çıktığında her zaman inatçı kesilir.

Bu her zaman doğru değildir. Kendi kendine yeten, ihtiyacı olmayan biri izlenimi verir. Ancak dikkatlice dinlersen, en küçük şeylerde neşe bulduğunu keşfedebilirsin. Karakterine uymadığı sürece takılara aldırış etmez. Hediyesinin arkasında daima gizli bir duygu olmalıdır.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu