Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

8. SmartOffice

smartoffice android ofis uygulaması

SmartOffice ücretsiz ofis uygulamalarından bir diğeridir. Uygulama daha önceden tamamen ücretliydi ama geliştirici ekip artık onu ücretsiz olarak sunmaya karar verdi. Kelime işlemcisi, elektronik tablolar ve sunumlar için destek de dahil olmak üzere beklediğiniz tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

Ayrıca uygulamanın 2013 ve daha önceki Microsoft Office belgeleri için desteği vardır. Ayrıca uygulamayı PDF dosyalarını, bazı görüntü dosyalarını ve WMF ile EMF dosya türlerini görüntülemek için de kullanabilirsin. Uygulamanın temiz bir görünüme ve basit bir kullanıma sahip olduğunu özellikle belirtmem gerekir.

SmartOffice uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...