Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

2. AndrOpen Office

andropen office android ofis uygulaması

AndrOpen Office, ofis uygulamaları denildiğinde akıllara gelen ilk masaüstü uygulamalardan biri olan OpenOffice’e olan yakınlığı ile bilinir. Bir kelime işlemci, bir elektronik tablo işlevi, bir sunum uygulaması ve birkaç başka şey dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde ofis uygulamalarına sahiptir.

Açıkçası uygulamanın tüm ofis ihtiyaçlarına cevap verdiğini söyleyebilirim. Muhtemelen hayatın boyunca karşılaşacağın çoğu dosya türüne olan desteği bu uygulamada bulabilecektir. Uygulamanın içerisinde yer alan araçlar son derece güçlüdür. Ayrıca tamamen açık kaynak kodlu ve ücretsizdir.

AndrOpen Office uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...