Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

5. Polaris Office

polaris office android ofis uygulaması

Polaris Office diğer birçok ofis uygulamasına benzer bir yapıdadır. Çok eskiden basit bir ofis paketi olduğunu söyleyebilirim. Fakat uygulama artık eskisi kadar basit işlevlere sahip değildir. Not alma, belge arama, şifreleri dosyaları açma ve çeşitli dosya biçimleri dahil olmak üzere birçok özelliği destekler.

Ücretsiz sürümde gerçek anlamda can sıkıcı olabilecek reklamlar vardır. Reklamlardan hoşlanmıyorsan aylık abonelik gerçekleştirmeyi düşünebilirsin. Aylık abonelik ile ekstra bulut depolamaya sahip olabilirsin. Uygulamanın abonelik modellerinin harika olduğunu söyleyemem. Bu nedenle reklamlara dayanıp ücretsiz sürümü kullanmanı öneririm.

Polaris Office uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...