Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

6. Microsoft Office

microsoft office android ofis uygulaması

Microsoft Office, meşhur ofis uygulamalarını mobil cihazlara getirme konusunda biraz gecikmiş olsa bile sonunda bunu yapmıştır. İlk kez yayın hayatına başladığından bu yana en iyi ofis uygulamaları arasında yer almayı başarmıştır. Bu açıdan dev firmanın bu girişimini iyi takip etmek gerekir.

Bu uygulama sayesinde Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint’i ücretsiz olarak indirebilirsin. İşlevlerin çoğunu tek bir kuruş ödemeden kullanabilme şansın vardır. Dosyaları açıp kaydedebilir, düzenleme araçlarını kullanabilir ve daha fazla şey yapabilirsin. Bazı ek özelliklerin kilidini açmak elbette ücretlidir.

Microsoft Office uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...