Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

10. Docs to Go

docs to go android ofis uygulaması

Docs to Go, uzun bir süredir piyasada olan eski bir uygulamadır. Bu uygulama yeni özellikler ve güncellemeler almaya devam etmektedir. Kelime işlemcisi, elektronik tablo düzenleme ve sunum düzenleme gibi temel özelliklere sahiptir. Bu sayede temel düzeyde hemen hemen her şeyi yerine getirebilirsin.

Uygulamanın ücretli sürümü, parola kilitli olan dosyaların kilidini açar, bulut depolama hizmetlerine kaydetme ve oradan yükleme imkanı sunar. Ayrıca ücretli sürümü aldığın zaman masaüstüyle dosya senkronizasyonu elde etmiş olursun. Uygulamanın harika olduğunu söyleyemem ama şans verilmesi gereken uygulamalardan biridir.

Docs to Go uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...