Kategori Teknoloji

android için en iyi bütçe yönetimi uygulamaları

Android için en iyi 10 bütçe yönetimi uygulaması

Bütçe yönetimi işin içinde para olduğu için biraz sıkıcı olabilir. Paranı yönetmek son derece önemlidir. Abonelik hizmetlerinin yaygın olduğu bir çağda yaşadığımız unutulmamalıdır. Buna ek olarak kira ve faturalarla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Bu yüzden bir bütçe yönetimi uygulaması kullanarak işini kolaylaştırmalısın.
Read More
android için en iyi rpg oyunları

Android için en iyi 15 RPG oyunu

RPG oyunları (rol yapma oyunları) en sadık takipçilere sahip bir oyun türüdür. Hangi oyunu seçersen seç, onu takip eden düzinelerce insanın karakter oluşturmak, hikayeler oynamak ve eğlenmek için vakit harcadığını görürsün. Bununla birlikte RPG oyunları Android platformunun en başarılı oyun türlerinden biridir.
Read More
android için en iyi yemek pişirme oyunları

Android için en iyi 10 yemek pişirme oyunu

Yemek pişirme oyunları harika bir simülasyon deneyimi sunarlar. Bu açıdan yemek pişirme oyunları eğlenceli bir türdür. Arcade, simülasyon, bulmaca ve strateji unsurlarını bir arada bulursun. En popüler oyunlar restoran işletmek, yemekleri bir araya getirmek ve müşterilere hizmet etmek etrafında döner.
Read More
android için en iyi alışveriş uygulamaları

Android için en iyi 15 alışveriş uygulaması

İnternetten bir şeyler satın almak artık eskisinden çok daha kolaydır. Android için en iyi alışveriş uygulamalarıyla bunu kolayca başarabilirsin. Çevrimiçi alışveriş bugünlerde alışveriş yapmanın en çok tercih edilen yollarından biridir. Çünkü mobil cihazını eline alıp çevrimiçi arama yapmak son derece kolaylık sağlayan bir iştir.
Read More
android için en iyi yaşam simülasyonu oyunları

Android için en iyi 10 yaşam simülasyonu oyunu

Bir yaşam simülasyonu oyunu oldukça farklıdır. Bu nedenle onu niş bir tür olarak görmek mümkündür. Genellikle bir canlının tüm hayatını kontrol ettiğin oyunları kapsar. Hayatın hangi yöne gideceği kişinin kendi tanımına bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Elbette Android platformunda oldukça iyi yaşam simülasyonu oyunları vardır.
Read More
android için en iyi moda uygulamaları

Android için en iyi 10 moda uygulaması

Moda olmanın eskisi kadar zor olduğunu söylemek doğru olmaz. Android için geliştirilmiş en iyi moda uygulamalarıyla işini kolaylaştırma şansın vardır. İnternetin moda hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdiği bir gerçektir. Hemen hemen her yerden bir şeyler satın alabilmek mümkündür.
Read More
android için en iyi giysi giydirme oyunları

Android için en iyi 10 giysi giydirme oyunu

Giysi giydirme oyunları ve moda oyunları, simülasyon türünün alt türleridir. Oyunculara düşen görev oyun boyunca çeşitli giysilerin kilidini açmak, karakterleri giydirmek ve güzel kıyafetlerle fotoğraf çektirmektir. Bu tür oyunlarda genellikle bulmaca ve simülasyon mekaniklerini bulmak mümkündür.
Read More
android için en iyi bulmaca oyunları

Android için en iyi 15 bulmaca oyunu

Bulmaca oyunları son derece basit bir fikri olan basit bir türdür. Yaptığın şey zaman öldürmek için bulmaca çözmektir. Fakat bu tür mobil cihazların popüler olmasıyla birlikte büyük bir patlama yaşadı. Bu yüzden tüm platformlardaki en popüler türlerden birisi olmayı başarmıştır.
Read More
android için en iyi macera oyunları

Android için en iyi 15 macera oyunu

Macera oyunları aslında tüm oyun türleri arasında en klasik olanlardan biridir. Macera oyunları çoğu zaman aynı anda birkaç türe uymalarıyla meşhurdurlar. Bir oyunun macera oyunu olması için tek gereklilik sana bir macera tadı sunmasıdır. Android platformunda bunu başaran çok fazla sayıda oyun vardır.
Read More