Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

7. Quip

quip android ofis uygulaması

Quip oldukça yenilikçi gibi görünen ofis uygulamalarından biridir. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir. Küçük ama iyi bir dizi özelliğe sahip olduğunu söyleyebilir. Buna diğer insanlarla belgeler üzerinde işbirliği yapma yeteneği dahildir. Belgeleri düzenlerken insanlarla konuşmak için bir fırsat elde edersin.

Ayrıca e-tablolar, cihazlar arası senkronizasyon, çevrimdışı destek ve çeşitli dışa aktarma seçenekleri için destek elde edersin. Ayrıca bulut depolama desteğine sahip olduğunu unutmamak gerekir. Bu uygulama çok uzun vadeli bir geçmişe sahip değildir. Ama buna rağmen en az diğer uygulamalar kadar iyidir.

Quip uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...