Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

4. WPS Office

wps office android ofis uygulaması

WPS Office, Android platformunda yer alan en popüler ofis uygulamalarından biridir. PDF görüntüleme ve dönüştürme gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca belgeler, elektronik tablolar, sunumlar gibi temel işlemleri ve daha fazlasını yerine getirir. Bu açıdan son derece kullanışlı bir uygulamadır.

Ayrıca kablosuz yazdırma desteği, Microsoft dosya türleri için destek ve 46 dil desteği ile birlikte gelir. WPS, en iyi ücretsiz ofis uygulamaları arasında yer alır. Bulut depolama gibi şeyleri içeren isteğe bağlı bir abonelik imkanı vardır. Fakat Google Drive veya buna benzer bir çözüm kullanıyorsan buna gerek olmadığını bilmelisin.

WPS Office uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...