Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

9. Remote Desktop

remote desktop android ofis uygulaması

Remote Desktop temelde adından beklenecek işlevi yerine getirir. Windows işletim sisteminizi mobil cihazdan uzaktan kontrol etmeni sağlar. Kurulumunun biraz zaman alıcı olduğunu söylemeliyim. Bilgisayarını uzaktan erişime hazır hale getirmen ve ardından uygulama üzerinden bağlanman gerekir.

Peki bir uzaktan erişim uygulamasının ofis uygulaması ile bağlantısı nedir? Aslında çok basit. Bilgisayarında bir ofis uygulaması yüklüyse bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak onu kontrol edebilir hale gelebilirsin. Bunun çok önemli bir çözüm olduğunu söylemem gerek. En azından harici bir ofis uygulaması arayışına son verebilirsin.

Remote Desktop uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...