Android için en iyi 10 ofis uygulaması

Ofis uygulamaları hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda üretkenliğin merkezi olmuşlardır. Bu uygulamaları belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar oluşturmak ve sunumlar planlamak için kullanabilirsin. Ofis uygulamalarının çok çeşitli kullanım alanları vardır. Ekstra üretkenlik için bu uygulamaların telefonunda yer almasını sağlamalısın.

3. OfficeSuite + PDF Editor

officesuite pdf editor android ofis uygulaması

OfficeSuite + PDF Editor birçok insan tarafından kullanılan favori ofis uygulamalarından biridir. Uygulama zaman içerisinde kendini olabildiğince geliştirmiş durumdadır. Geliştiricilerin bu ofis uygulamasını standart ofis uygulamasına dönüştürme konusunda çabası devam etmektedir. Bu açıdan iyi bir avantaj elde edebilirsin.

Uygulamanın ücretsiz sürümünde temel özelliklerin çoğu vardır. Ücretli sürüm PDF taramasına, Microsoft ile uyumlu bir yazı tipi paketine, bir yazım denetleyicisine ve ek belge desteğine izin verir. Baştan sonra sorunsuz bir biçimde çalışan en iyi ofis uygulamalarından biridir. Fakat ücretli sürümü birazcık pahalıdır.

OfficeSuite + PDF Editor uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...