Astroloji

Boğa burcu kadını ve özellikleri

google ads uzmanı

Güzelliği seven, şehvetli ve hatta biraz da hedonist olan Boğa kadını, hayattaki en ince şeyleri doğal olarak kucaklama eğilimindedir. Maddi şeylerde sadece incelikli zevklere sahip olmakla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda doğaya derin bir saygı duyar.

Boğa kadını bedenine kutsal bir tapınak muamelesi yapar. Sabit bir burç olduğu için kendine güven ve sadakat konusunda pek çok şeyi onda bulabilirsin. Bu kadınların her zaman hesaba katılması gerekir. Çünkü bir şeye odaklandıkları zaman bunu gerçekleştirme konusunda kararlıdırlar.

Ofis Koltukları

Boğa burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Yeşil, Pembe
  • Gün: Cuma, Pazartesi
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Akrep, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 2, 6, 9, 12, 24

Boğa kadını güçlü, pratik ve güvenilirdir. Aşık olduğunda sadık kalacaktır. Karşılığında ise sevilmeyi ve ilgi görmeyi bekleyecektir. Öte yandan, duygusal acıdan çok korktuğu için kendini kapatabilir. En zayıf noktası ise kesinlikle onun en büyük düşmanı suçluluk duygusudur.

kafa sözlük

Aşkta Boğa kadını

Boğa burcu bir kadın aşık olduğunda nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Aşık olduğu kişiyi memnun etmek için kendiliğinden parıltısını, gözlerindeki bakışı ve vazgeçmeye hazır olduğu her şeyi neredeyse kıskanabilirsin.

Bir ilişkinin başlangıcında, partnerinin duygularına değiş değmediğini görmek için dikkatlice inceleyecektir. Gerekirse düşüncelerini, duygularını ve geçmişini paylaşmaya hazır olduğu noktaya kadar yavaş yavaş güven inşa edecektir.

Boğa kadını, tutkuyla ve şefkatle sevilmeyi özler. Fakat derinlere kök salmış bir incinme korkusu vardır. Çiçek açması için çok fazla özene ve ilgiye ihtiyacı olduğunu söylemek daha doğru olur. Onun için yumuşak bir çiçek benzetmesi yapmak yerinde bir tanım olacaktır.

İlişkilerde Boğa kadını

O senin sevgilin, aynı zamanda annen ve aynı zamanda en beğendiğin aşçın olacaktır. Boğa kadını, Venüs tarafından yönetilen en kadınsı, rahat ve hassas burçtur. Onu bir kez tanıdığında, onun hakkında gizemli hiçbir şey kalmayacaktır.

Mesafesini uzun süre koruyacak olsa bile açılmaya karar verdiğinde, açık, istikrarlı ve şefkatli olacaktır. Bunu yaptığında ömür boyu arkadaşın ve partnerin olmaya hazır hale gelmiş demektir. Boğa burcu kadın heyecan duymaya ihtiyaç duyduğu sürece herhangi bir şeyle başa çıkmaya hazırdır.

Boğa kadını güvenilir midir?

Güven kazanılması gereken bir şeydir. Bu konuda muhtemelen diğer burçlardan çok daha dikkatlidir. Çünkü açılmaya karar verdiğinde güvenin çok fazla payı olacaktır. Herhangi bir sahtekarlık hissederse ihtiyaç duyduğunda gözünü kırpmadan yalan söyleyecektir.

Diğer insanlara karşı duygusu, duygusal bedeniyle bağlantılı olan ince bir anten gibidir. İhanete uğradığını hissettiğinde neredeyse parçalandığını görebilirsin. Partneri onu hayal kırıklığına uğratmazsa ve sadık kalırsa, onları asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Boğa kadınıyla çıkmak

Bir Boğa burcu kadınıyla çıkmak gerçekten kolaydır. Özel yerlere veya iyi düşünülmüş planlara ihtiyacı yoktur. Değerli olduğu sürece her şeyi kabul edebilecektir. Her zaman güzel ve romantik, kaliteli yemeklere sahip bir restoranı tercih edebilirsin.

Ona çiçek almak iyi bir fikir olabilir. Böylece ona senin için ne kadar güzel olduğunu göstermiş olursun. Üşüdüğünde ceketini ödünç vermeyi ihmal etmemelisin. Kendini güçlü hissettiği şeyler hakkında umursamaz davranmadığın sürece en küçük şefkat belirtisi bile yeterli olacaktır.

Boğa kadınını anlamak

Güçlü bir erkeksi yapınız varsa onu anlamak çok kolay olmayabilir. Bazı erkeklerin onu hafife alma eğilimleri vardır. Şefkatli doğası ve başkalarına duyduğu his, partnerinde beklediği ve nadiren elde ettiği bir şeydir. Onun duygularını, arzularını ve ihtiyaçlarını hissetmelisin.

Nazik olmalısın, korunmaktan nefret ediyor gibi davransa bile onu koruyun ve beklentileri azaltın. Onun kim olduğu bellidir, seviyorsundur veya sevmiyorsundur. Sıkıcı ve muhtaç olduğunu düşünürken güzel ruhundan beslenmeyi aklına koyarsan hata yapmış olursun.

Boğa kadınına hediye almak

Pahalı bir şey seçebilir veya tamamen pratik bir şeye yönelebilirsin. Boğa kadınlarının parayı çok önemsediğini düşünmek yanlıştır. Aslında değerini anlarlar ve pahalı şeyleri tanırlar. Boğa kadını, ihtiyaç duyduğunda maddi değer ile sevgi miktarı arasındaki bağlantıyı kolayca çözebilir.

Ona kullanabileceği pratik ve yaratıcı bir hediye alman durumunda ayakları yerden kesilecektir. Çiçeklerle dolu sabunlar, doğal kokulu parfümler ve onu güldürecek her şey söz konusu olduğunda her zaman yumuşak bir yanının olacağını unutmamalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu