Konumutluluk

Bugün birini mutlu etmenin 32 yolu

B

Tüm bunlar başkalarını mutlu etmek adına seni harekete geçirmeye yetmelidir. Başkasını mutlu etmek hayatında alacağın en önemli karar olacaktır. Hem kendi hayatını hem de karşındaki kişinin hayatını değiştirmiş olacağını unutmamalısın. Şimdi kolları sıvama ve bugün birini mutlu etme vakti.

Başkalarına göre yaşamaktan kurtulmanın 13 yolu

B

Bazen hayatından hoşlanmadığın oluyor mu? Bir şeylerin eksik olduğunu mu düşünüyorsun? Böyle bir düşünceye sahipsen kendi hayatını değil bir başkasının hayatını yaşadığından emin olabilirsin. İnsanların seçimlerini etkilemesine izin verdiğin için bu durumdasın. Başkalarına göre yaşamak veya başkalarına göre hareket etmek istemiyorsan ve buna bir son vermek istemiyorsan yazdıklarımdan ilham alabilirsin.

Olumlu düşünmek yapılması gereken 16 şey

O

Kişisel gelişimini önemsiyorsan ilk yapman gereken şey hayata bakış açını değiştirmektir. Adım adım ilerlemeli ve olumlu düşünme alışkanlığına sahip olmalısın. Zaman geçtikçe bu konuda daha iyi duruma gelebilirsin. Olumlu ve yapıcı kalmak daha iyi bir şeyler yapmak için çabalamaya devam etmeni sağlar. Olumlu kalmak, olumlu olmak veya olumlu düşünmek istiyorsan sunmuş olduğum ipuçlarından yararlanabilirsin.