Başarılı olmak için neler yapılabilir?

Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini “Bilgi ve Belge Yönetimi” bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

3 Cevaplar

  1. Saadet delier dedi ki:

    Yazınızın yorumları harika başarılı insan her daim ne istediğini bilmeli ve sevdiği işi yapmalı derken yaptığımız hataların bizi daha çok başarı kapılarını aralayacağını inananlardanım önemli olan severek yapmak ve istemektir hırslanmak ve kendini yıpratmadan başarı yolunda ilerlemektir fikirleriniz için teşekkürler

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Söyledikleriniz yazıyı özetler nitelikte olmuş. Tabi her şeyi söylemek veya önermek kolay ama uygulamak zordur. Her ikisini de yapabilecek düzeye geldiğimizde işte o zaman hayatımızdaki problemin büyük bir kısmını ortadan kaldırabilecek kapasiteye ulaşabiliriz.

  2. Yazınızı sonuna kadar büyük bir zevk ile okudum. Gerçekten etkileyici konulara değinmişsiniz. Başarılı olmak bu yazdıklarınızdan geçiyor kesinlikle. Bu yüzden tüm bu maddelere harfiyen uymak gerekiyor, teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir