İnsan doğru yolu nasıl bulur?

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

8 Cevaplar

 1. Kübra dedi ki:

  Merhaba.
  Bunu söylemek kotu ama sizinle paylasmak istedim icimi dokecegim kimse yok ki boyle birseyi kimzeyle paylasamazdim paylasamam. Utanc verici. Kiskanc bir insanim neden onda var bende yok. Ozeniyorum birilerine ve bundan biktimmm boyle yaparak kendime zarar veriyorum kafama takiyorum bir kac yazi okudumm bu knuyla ilgili bilinc altima yerlestrdim kiskanclik durumuna geldigimde okudujlarimi aklima getiriyorum ama bazen olmuyor.

 2. Muhabbet dedi ki:

  💪✌🖒

 3. Mim dedi ki:

  Insan dusuncelerini nasil guzellestirir doktor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Doktor değilim sadece araştırmacıyım. Güzel bir soru olmuş, bunu notlarım arasına aldım. Yeterli miktarda araştırma yaptıktan sonra bir yazı yayınlamış olurum.

   Sağlıcakla kalın, hayat boyu başarılar dilerim.

   • Mim dedi ki:

    Doktor olmadiginizi biliyorum yazilarinizdan dolayi böyle hitab kullandim 🙂 cevabinizi bekliyorum tesekkurlerr

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Merhaba,

     Bakmayın benimki ufak bir tepki çünkü olmadığım bir konumda yer almak istemem. Bu sadece siz değilsiniz, gelen mesajların bir kısmında bu şekilde hitap ediliyor ama doktorum dersem bu alanda eğitim almış kişilere büyük haksızlık yapmış olurum. Sadece araştırmacıyım ve elde edindiğim bilgileri insanlarla paylaşıyorum. Sorunuzla ilgili araştırmalarıma başladım. Nasip olursa kısa süre sonra bir yazı yayınlamış olacağım.

     Sağlıcakla kalın, hayat boyu başarılar dilerim.

Yorum yapıp katkı sağla...