Sevgiliye etkileyici 87 iyi geceler mesajı

Sevgiliye günaydın mesajı göndermek gibi sevgiliye iyi geceler mesajı göndermek de anlamlı bir adımdır. Bir kıza yatmadan önce söyleyeceğin etkileyici şeylerle romantik biri olabilir aynı zamanda küçük detaylarla onu mutlu edebilirsin. Doğru zamanda doğru mesajı göndererek kendini özel hissetmesini sağlayabilirsin. Güzel bir mesaj her kilidi açacaktır.

Sevgiliye iyi geceler mesajları romantik bir gün sonu sohbeti başlatabilir ve incelikle seçilmiş özel mesajlarla onu mutlu edebilirsin.

Sevgiliye günaydın mesajı göndermek gibi sevgiliye iyi geceler mesajı göndermek de anlamlı bir adımdır. Bir kıza yatmadan önce söyleyeceğin etkileyici şeylerle romantik biri olabilir aynı zamanda küçük detaylarla onu mutlu edebilirsin. Doğru zamanda doğru mesajı göndererek kendini özel hissetmesini sağlayabilirsin. Güzel bir mesaj her kilidi açacaktır.

1. En güzel iyi geceler mesajları (Kadınlara)

En güzel iyi geceler mesajları bir kıza gönderilebilecek en etkileyici mesajları içerir. Bunlar pastanın üstündeki çilek gibidirler. Bu mesajları alan kızlar yüzlerinde gülümsemeyle rüyalarına geçiş yaparlar. Bu mesajları özel kılan onların yürekten, nazik ve gerçekçi olmasıdır. Bu iyi geceler mesajlarına bir cevap yazılmasına gerek yoktur. Çünkü her insan uyumaya hazırlanırken yeniden sohbete başlama taraftarı olmayacaktır.

 1. Bensiz uykuya dalmanın senin için zor olduğunu biliyorum. Hayatındaki en büyük sıkıntın yeter ki bu olsun.
 2. Sabaha kadar bekleyebileceğimi sanmıyorum çünkü seninle konuşmayı özlüyorum. Gece, benim için sensiz bir boşluktur. Tatlı rüyalar.
 3. Günün sonunda tüm görmek istediğim şey gülüşün. Bu benim günümü gün yapan şeydir. Umarım iyi bir gün geçirmişsindir. İyi geceler.
 4. Bugün de bitti çok şükür. Seni düşündüğümü bilmeni istiyorum ve şimdi seni kollarımda hayal edeceğim. Tatlı rüyalar, seni seviyorum.
 5. Sana iyi geceler diliyorum. Umarım yakında birlikte uyuma şansımız olur ve bu sözleri sana şahsen anlatabilirim.
 6. İçinde sen olmayınca rüyalarım hep eksik kalıyor.
 7. Her geçen saniyede seni özlüyorum. Her şeyin seninle iyi olmasını özlüyorum. Seni çok özledim.
 8. Eve işten bitkin bir şekilde geldiğinde sadece gözlerimi kapatıyorum ve seni hayal ediyorum. Güzel parlak gözlerin tüm yorgunluğumun uzaklaşmasını sağlıyor. İyi geceler.
 9. Fantastik bir restoranda seninle yemekten ise sana sarılmayı ve iyi bir film izlemeyi tercih ederim. Günümün sonunda yapmak istediğim tek şey bu. İyi geceler.
 10. İşten eve geldikten sonra duş almak, güzel bir yemek yemek, dişlerimi fırçalamak ve uyumadan önce seni düşünmek. İşte mükemmel günümün tarifi!
 11. Bütün günü seninle geçirdikten sonra bile sana doyduğumu düşünmüyorum.

2. Sevgiliye her duruma uygun iyi geceler mesajları (Kadınlara)

Bu mesajlar ona hem iyi geceler hem günaydın demenin ortak yoludur. Basit bir günaydın mesajı yeni bir gün için onun hayatına renk katacaktır. Ancak her şeyden önce ona bir iyi geceler mesajı göndermiş durumdaysan gününden ekstra keyif almasını sağlayabilirsin. Bu mesajların oldukça romantik olduğunu unutmamalısın. Bu nedenle onları doğru zamanlarda kullanman önemlidir.

 1. Benim için dünyanın anlamı sensin ve seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.
 2. Her gün bana, sana aşık olabilmek için daha fazla sebep veriyorsun.
 3. Uyumadan önce her gün yarını ve nasıl gülümsemeni sağlayacağımı düşünüyorum. Gülüşün günlerimi ve gecelerimi mükemmelleştiriyor.
 4. Burası biraz soğuk, keşke yan yana olup birlikte ısınabilme şansımız olsa.
 5. Kalbimde sadece ve sadece sen varsın.
 6. Sen hayatımın çok büyük bir parçasısın. Ben sadece gelecek yıllarda beraber olacağımız günleri düşünüyorum.
 7. Aşkın hayatımıza yaptığı katkıyı düşünmek gerçekten inanılmaz. Bu gerçekten imkansızı mümkün kılıyor!
 8. Bilmeni isterim ki hayatımız ne şekilde olursa olsun hep sana aşık olacağım.

3. Sevgiliye en anlamlı iyi geceler mesajları (Kadınlara)

Her ilişki bir sosa ihtiyaç duyar. Sevgiline iyi davranarak ilişkiyi geliştirmeye çalışıyor olabilirsin. İlişkiyi canlı tutmak için bu soslara ihtiyacın olduğunu bilmen gerekir. Her kadın erkeğin ilgisini ve sevgisini hissetmek ister. Her seferinde onu kazanmaya çalışıyormuşsun gibi davranılmayı hak ediyor diyebilirim. Ona göndereceğin anlamlı iyi geceler mesajları ile onu mutlu etmeyi başarabilirsin.

 1. İyi geceler aşkım. Umarım iyi uyursun ve en iyi rüyaları görürsün. Seni çok seviyorum. Sabah seni görmek için sabırsızlanıyorum.
 2. Birlikte geçirdiğimiz harika gün için çok teşekkür ederim. Umarım iyi uyursun ve senin kadar güzel rüyalar görürsün.
 3. Merhaba tatlım. Sadece seni düşündüğümü bilmeni istedim. Harika bir gece geçir ve tatlı rüyalar gör. Seni seviyorum.
 4. Bu akşam buluştuğumuz için çok mutlu oldum. Seni yakında tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Sana keyifli ve huzurlu bir uyku diliyorum.
 5. Senden uzak olmak çok zor. Seni çok özledim. Yanında olmak ve seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.
 6. Yanındayken kendimi çok rahat hissettiğim çok az insan var. Çok ortak noktamız var. Bu akşam için teşekkürler. İyi uykular ve hoş rüyalar.
 7. İyi geceler sevgilim. Umarım iyi uyursun, tüm hayallerin güzel ve mutlu şeyler hakkında olsun. Seni ne kadar sevdiğimi hatırla. Yarın seni görmeyi dört gözle bekliyorum.
 8. Sen benim rüyalarımın kadınısın. Umarım hayallerin benimki kadar harika olur. Seni çok seviyorum. İyi uykular sevgilim.
 9. Bu akşam seninle çok güzel bir zaman geçirdim. Çok güzel görünüyordun ve birlikte yaptığımız şeylerden büyük keyif aldım. İyi uykular ve harika rüyalar.
 10. İyi geceler tatlım. Ne zaman uzakta olsan seni düşünüyorum. Seninle gerçekten gurur duyuyorum. Yarın her şeyin istediğin gibi olacağını biliyorum. İyi uykular.
 11. Bu gece geç saatlere kadar çalışmak zorunda kaldığım için çok üzgünüm. Ben seninle olmak isterdim. İyi uykular aşkım ve tatlı rüyalar.
 12. Çok güzel ve zekisin. Sadece seninle olmayı seviyorum. Burada olmadığın zaman hep seni düşünüyorum. İyi uykular ve tatlı rüyalar.
 13. Sen dünyadaki en güzel kadınsın ve hayatımda olduğun için çok şanslıyım. İyi geceler aşkım ve tatlı rüyalar.
 14. Seninle geçirdiğim zamanlar için minnettarım. Sen gelmiş geçmiş en güzel kadınsın. Seni seviyorum. İyi uykular ve harika rüyalar.

4. Sevgiliye romantik iyi geceler mesajları (Kadınlara)

İyi, sevgi dolu ve duygusal mesajlar bazen gümüş veya altından daha değerlidirler. Kız arkadaşının bugün çok uzakta olduğunu düşün, telefonunu karıştırırken rastgele bir mesaj açtığında senden gelen güzel bir mesajla karşılaşmış olsun. Ne kadar büyük bir mutluluk öyle değil mi? Bu mutluluğu ona çok görmemelisin. Romantik iyi geceler mesajları ile ona tatlı rüyalar dilemelisin.

 1. Senin gibi nadir bir mücevher yarattığı için Allah’a minnettarım. Aşkın beni gerçekten çok mutlu hissettiriyor ve hayattan memnun olmamı sağlıyor. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.
 2. Hayatım seninle kokunla doldu ve konun olmadan artık ne yapacağımı bilmiyorum. Seni seviyorum. İyi geceler.
 3. Gece olduğunda hep mutlu oluyorum ama uyumanın zamanı geldiğinde daha bir mutlu oluyorum. Çünkü zamanımın geri kalanını senin rüyalarında geçireceğimi biliyorum. İyi geceler.
 4. Benimle birlikte olduğunu bilmek bana neşe veriyor ama sonsuza dek benimle olacağını bilmek bana sonsuz sevinç veriyor. Seni seviyorum, iyi geceler.
 5. Senin yanında uyumak sevgimizin büyük bir güvencesi ama uyanıp hala seni düşünmek hayatımın geri kalanını seninle, meleğimle geçirmek istediğimin iyi bir kanıtı. İyi geceler.
 6. Gerçekten ölümden sonra hayat varsa, ölümden sonra bile senin olmayı umuyorum. Bir hayat sana olan sevgimi kanıtlamak için çok kısa. İyi geceler.
 7. Aşkım, hayatıma girdin ve her şey değişti. Aşkın ve tatlı gülüşün benim için bir motivasyon oldu. Hayatımın seninle asla aynı kalmayacağı sonucuna vardım. Seni seviyorum iyi geceler.
 8. Gecenin karanlığı sana olan aşkımı asla gölgede tutamaz. Seni ne kadar sevdiğimi kelimelerle anlatabileceğimi düşünmüyorum. İyi geceler.
 9. Güzelliği geceleri yıldızlara bile saklanamayan tatlı bir kızla tanıştığım için çok şanslıyım. Seni seviyorum, iyi geceler.
 10. İnsanlar sık sık aşkın sahte olduğunu söylerler ama sen olunca durum benim için biraz farklı diyebilirim. Seni seviyorum prensesim. İyi geceler.
 11. Her gece sonsuza dek benim olacağın düşüncesiyle uyuyorum. Duygularım her geceyi bana özel kılıyor. İyi geceler kraliçem.
 12. Asla ayrılmayacağımız ve sevgimizin zamanımızın sonuna kadar geliştiği bir ömür diliyorum. İyi geceler.
 13. Gökyüzüne bak ve yıldızların nasıl dans ettiğini ve sana olan en derin sevgimi nasıl sergilediklerini bir gör.
 14. Geceyi kıskanıyorum, çünkü gülümsediğini görebildiği için çok şanslı. Ama mutlu olduğunu bilmek bana yetiyor. Seni seviyorum, iyi geceler.

4. Sevgiliye etkileyici iyi geceler mesajları (Erkeklere)

Senin için son derece özel olan birine özel bir şekilde iyi geceler demek isteyebilirsin. Artık arayışlarına son verebilirsin. Çünkü bulup bulabileceğin en eğlenceli, en etkileyici ve en tatlı iyi geceler mesajlarını burada bulabileceksin. Kadınların her zaman ilgi beklediği gibi erkekler de çoğu zaman takdir edilmek isterler. Ona bu imkanı sunarsan mutlu olmasını sağlayabilirsin.

 1. Sana kralım diyebilirim çünkü bu güzel cennetimde beni kraliçe yapan sensin ve benim olduğun için çok mutluyum. İyi geceler kralım!
 2. Hayatıma girip üzüntülerim boyunca bana eşlik ederek hayata tutunmama yardımcı olan adam, sen gerçekten hayat kurtaran birisin. İyi geceler prensim.
 3. O hoş sesin hala kulaklarımda. Adeta bir ninni gibi işliyor ruhuma ve dokunuşun ruhumu rahatlatıyor. Sonsuza dek seni özleyeceğimi biliyorum. İyi geceler sevgilim.
 4. Yıldızların gökyüzünde parladığı her an gökyüzüne bakıp kendimi seni düşünerek buluyorum. İyi geceler tatlım.
 5. Bugün de bitti. Benim için kilometrelerce yol gidecek birinin varlığını bilmek gerçekten güzel. Sen gerçekten nadir bir mücevher olmalısın. İyi geceler kralım, harika bir uyku diliyorum.
 6. Kalbime ve dünyama sahip olan kişiye iyi geceler mesajı göndermezsem günüm eksik kalır. İyi geceler prensim!
 7. Süper kahramanım, bu gece iyi uyuyabilirim. Çünkü sana sahip olduğumu ve her zaman benim için orada olacağını biliyorum. İyi geceler sevimli prensim.
 8. Bu gece biraz yaramazlık yapmak istiyorum. Gizlice gelip uykuna sızacağım, seni kucaklayacağım, çok sıkı sarılacağım ve iyi geceler dileyeceğim!
 9. Hayattan dileğim daha fazla yaşayacağım güne sahip olmak. Böylece seni ne kadar sevdiğimi ve sevginin ne anlam ifade ettiğini sana söyleyebileceğim. İyi geceler sevgilim, beni hayal etmeyi unutma.
 10. Eğer hayaller diyarı gibi bir şey varsa seni orada görmek isterdim. Çünkü beni gerçekte ve hayallerimde tamamlayan tek kişi sensin. İyi geceler tatlı prensim, iyi geceler!
 11. Yanına benim gibi melekler gönderip seni uyurken izlemek isterdim. Umarım bunu yaparken rahatsız olmazsın. İyi geceler prensim!
 12. Kendimi iyi hissettirdiğin ve bütün gün gülmemi sağladığın için en iyi geceyi hak ediyorsun. Sen gerçekten muhteşem birisin. İyi geceler sevgili prensim.
 13. Her geçen gün sana daha fazla bağlanıyorum. Bu bağımlılık hoşuma gidiyor çünkü bana hayal edebileceğim bir keyif veriyor. İyi geceler tatlım!
 14. İstediğim ve isteyebileceğim tek şey sensin. Sorunlu dünyama barış getirdiğin için teşekkür ederim. İyi geceler.

5. Sevgiliye romantik iyi geceler mesajları (Erkeklere)

Erkek arkadaşının veya eşinin ne hissettiğini tam olarak bilmesini sağlamak istiyorsan ona güzel ve romantik bir iyi geceler mesajı göndermeyi düşünebilirsin. Herkesin bir şair edasıyla satırlar yazamayacağı bir gerçektir. Ancak burada yer alan iyi geceler mesajları ile bu problemin üstesinden gelebilirsin. Aşağıdaki mesajlardan birini seçebilir ve geceye renk katabilirsin.

 1. Ay gökyüzünde parlarken gecemin en parlak yıldızı kesinlikle sensin.
 2. Bu gece tatlı rüyalar göreceğini biliyorum ama benim kabuslarım sürecek çünkü senden uzaktayım.
 3. İyi geceler aşkım, şimdi benden uzakta olabilirsin ama sonsuza dek kalbimde olacağını bilmelisin.
 4. Yatakta bir o yana bir bu yana dönüyorum. Kulağıma fısıldadığını hissettiğimde kendimi mutlu hissediyorum. Umarım bu gece uyurken aşkımı hissedebilirsin.
 5. Tüm gücümle hayallerimin en iyisini dilerim. İyi geceler prensim.
 6. İyi uykular, umarım uyandığında aklına gelen ilk şey ben olurum.
 7. Seni dünyadaki herkesten veya herhangi bir şeyden daha çok seviyorum ve sana tatlı rüyalar diliyorum.
 8. Yüzümde bir gülümseme ile uykuya dalmamın sebebi sensin. Bu gece uyurken beni düşünürsen gülümseyip iyi bir uykuya dalıp gidebilirsin.
 9. İyi geceler ve tatlı rüyalar. Keşke burada bana sıkıca sarılma şansın olsaydı.
 10. İyi geceler prensim, iyi geceler kabuslarımı uzak tutan kişi.
 11. Bu gece dolunay olabilir ama aşkımızın gök cisimlerinden daha parlak olduğunu biliyorum.
 12. Bu gece senden ayrı kalmak gerçekten çok sinir bozucu. Ama yarın seninle buluşacağımı düşününce mutlu olabiliyorum. İyi geceler hayatım.
 13. Benim mükemmel dünyamda her gece gördüğüm en son şey ve her sabah gördüğüm ilk şey sensin. Tatlı rüyalar.
 14. Etrafta olacağını bildiğim için sabahlar gecelerden çok daha kolaydır. Geceler varlığının bulunamadığı anlardır. Seni çok seviyorum. İyi uykular.
 15. Bu gece kimsenin bir şey duymadığımdan emin olmalıyım. Çünkü seni düşününce başlayan kalp atışlarımı kendime ninni yapacağım. Tatlı rüyalar sevgilim.
 16. Her gece aklımda aynı şey var. Seninle olduğum hayallerim ve seni kaybettiğim kabuslar. Bu savaştan artık çok yoruldum. Seni çok özledim, seni seviyorum.

6. Sevgiliye aşk dolu iyi geceler mesajları (Erkeklere)

Aşk olmadan bir hayat eksik kalacaktır. Erkek arkadaşına sevgini ispat etmek zorunda değilsin ama onu sevdiğini bilmesi mutlu olmasını sağlayacak önemli bir adımdır. Sevgi dolu ve aşk dolu iyi geceler mesajları ile onu sevdiğini söyleyebilir aynı zamanda gecesine anlam katabilirsin. Senden gelecek bir mesajla kabusları seni içeren hayallere dönüşebilecektir.

 1. Geceleri hep seni düşünüyorum. Seni ne kadar özlediğimi tahmin dahi edemezsin. Seni seviyorum.
 2. Aydınlık ay, parlayan yıldız ve sakin bir gökyüzü. Sanki hepsi sana tatlı rüyalar demek istiyor gibi. İyi geceler!
 3. Sana iyi geceler diyebilmek seni ne kadar sevdiğimi anlatabilmek için bir mesajdır. Seni seviyorum, iyi geceler hayatım.
 4. Çiçekler için ne söylesem az. Mavi, kırmızı ve mor hepsi birbirinden güzeller. Bu gece rüyalarımı süsleyecekler ama yalnız olmak istemiyorum. Şu an seni düşünüyorum. İyi geceler tatlım.
 5. Bu gece uyuyup hayaller dünyasına giriş yaptığında elini tutmak için orada olmak isterdim.
 6. Sadece senin hakkında bir düşünce bana geceleri ihtiyacım olan tüm sıcaklığı verir. İyi geceler aşkım.
 7. Milyonlarca insan uyuyor, milyonlarca insan bir şeyler yiyor ve milyonlarca insan çalışıyor. Ama sadece bir kişi, benim için önemli olan kişi bu mesajımı okuyor. İyi geceler prensim.
 8. Seni düşünmek gülümsemek için yeterli olsa bile daha fazlasını hak ettiğimi düşünüyorum. Senin aşkın olabilmek hepsinden öte bir şey. Seni sonsuza dek seveceğim, iyi geceler!
 9. Bunun mümkün olmadığını biliyorum ama umarım ay bu gece senin ve benim için parlıyordur.
 10. Rüyaların asla benim rüyalarımdan daha iyi olamaz çünkü benim rüyalarımda sen varsın. İyi geceler.

Umarım bu yazı sevgiliye gönderebilecek aşk dolu iyi geceler mesajlarını bulmana yardımcı olmuştur. Eklemek istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilir veya yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...