Sevgiliye aşk dolu 70 günaydın mesajı

Senin için özel olan birinden alacağın bir mesaj gününü bambaşka bir noktaya taşıyabilir. Çünkü hiç kimsenin yapmayı başaramadığı şeyi basit bir günaydın mesajı yapabilir. Bu mesajı alır almaz sevgilinin yüzü gülecektir. Herkes güzel bir günaydın mesajı almak ister. Sen güzel günaydın mesajlarından birini sevgiline göndererek onu mutlu edebilirsin.

Sevgiliye gönderilebilecek aşk dolu günaydın mesajlarıyla sevgiline sürekli onu düşündüğünü ve onu hayal ettiğini gösterebilirsin.

Senin için özel olan birinden alacağın bir mesaj gününü bambaşka bir noktaya taşıyabilir. Çünkü hiç kimsenin yapmayı başaramadığı şeyi basit bir günaydın mesajı yapabilir. Bu mesajı alır almaz sevgilinin yüzü gülecektir. Herkes güzel bir günaydın mesajı almak ister. Sen güzel günaydın mesajlarından birini sevgiline göndererek onu mutlu edebilirsin.

1. Sevgiliye günaydın mesajları (Kadınlara)

Hiçbir kadın tatlı bir günaydın mesajına hayır diyemez. Günaydın mesajı sevgiline karşı hislerini aktarmanın önemli bir yoludur. Hayatında önemli bir yere sahip olan kadına özel bir günaydın mesajı atmak istiyor olabilirsin. Güzel ve etkileyici bir günaydın mesajı ile sevgilinin güne iyi ve özel bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsin.

 1. Günaydın aşkım. Sadece, seni düşündüğümü ve her zaman kalbimde olduğunu bilmeni istedim.
 2. Kalk ve günü aydınlat! Çok güzel bir sabah. Hayatımda olduğun için çok mutluyum. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istedim.
 3. Günaydın. Bugün için biraz endişeli olduğunu biliyorum. Günün çok iyi geçecek ve sen en iyisini yapacaksın. Seni seviyorum ve seninle gurur duyuyorum.
 4. Merhaba tatlım. Nasılsın? Dün akşamdan gerçekten çok büyük keyif aldım. Sen gerçekten harikasın. Umarım bugün harika bir gün geçirirsin.
 5. Günaydın. Her zaman seni ne kadar çok sevdiğimi bilmene izin vermediğimin farkındayım ama her zaman seni düşündüğümü bilmeni isterim.
 6. Günaydın tatlım. Güzel bir kahvaltıda yanımda olmanı isterdim. Benim için çok farklısın. Seni seviyorum.
 7. Merhaba aşkım. Sadece nasıl olduğunu öğrenmek istedim. Senin için zor bir sabah olduğunu biliyorum. İyi misin?
 8. Günaydın. Güçlü olduğunu unutma. Her şeyi yapabilecek güce sahipsin! Sadece bilmeni istedim. Seni seviyorum.
 9. Senin dışında kimseyi yanımda istemiyorum. Ebediyet bizim için bir başlangıç aşkım. Günaydın aşkım.
 10. Günaydın bebeğim, umarım tıpkı bir kraliçe gibi uyumuşsun. İyi günler, seni çok seviyorum.
 11. Günaydın canım. Üzgünüm, erkenden yola çıkmak zorunda kaldım. Seni çok seviyorum ve seni yeniden görmek için sabırsızlanıyorum.

2. Sevgiliye etkileyici günaydın mesajları (Kadınlara)

Hayatındaki o özel kadına günaydın mesajı göndermek çok şeyi değiştirebilir. Günaydın mesajı olmadan sefil bir gün geçirebileceğini düşünebilirsin. Bir kadına günaydın mesajı göndermek aslında her erkeğin benimsemesi gereken bir kuraldır. Bununla birlikte sürekli aynı günaydın mesajını gönderemezsin. Daha etkileyici bir şeyler bulmayı denemelisin.

 1. Günaydın tatlım. İyi uyudun mu? Seni özlüyorum. Senden uzakta olmak çok zor. Seni tekrar görene kadar bekleyemem.
 2. Dün gece harika bir rüya gördüm. Sen vardın! Çok güzel ve harikasın. Günün umarım iyi geçer. Sonra görüşürüz.
 3. Merhaba. Sadece seni düşündüğümü bilmeni istedim. Dün gece nasıl uyudun? Seni çok seviyorum.
 4. Günaydın. Seni dün gece geç vakte kadar ayakta tuttuğum için özür dilerim. Nasılsın? Umarım bugün harika bir gün geçirirsin.
 5. Umarım günün neşe ve sevgiyle dolu olur. Bana ihtiyacın olursa hep buradayım. Seni seviyorum güzelim.
 6. Çoğu insan cennette olmayı hayal eder ama ben çok şanslıyım çünkü cennet benim yanımda. Bu cennet sensin aşkım. Günaydın tatlım.
 7. Merhaba güzelim, umarım bu sabah kendini güzellikle dolu bir gül gibi hissedersin. Umarım günün baldan tatlı olur. Her zaman daha fazlasını hak ediyorsun.
 8. Keşke her sabah senin yanında uyanıp gözlerinin içine doya doya bakabilsem. Günaydın bebeğim.
 9. Günaydın aşkım. Aniden hayatıma girdin ama bir anda benim dünyam oldun. Sensiz devam edemem aşkım. Sonsuza dek benimle kal. Seni seviyorum.
 10. Günaydın. Yaptığımız tartışma için gerçekten çok üzgünüm. Bazen böyle bir pislik olabiliyorum. Seni seviyorum. Beni affeder misin?
 11. Benim ve ailem için yaptıklarını düşünüyordum. Yaptığı her şeyi nasıl yaptığını bilmiyorum ama harikasın. Seni seviyorum.
 12. Günaydın. Sadece sana inandığımı bilmeni istedim. Elinden geldiği sürece her şeyi yapabileceğini biliyorum.
 13. Günaydın güneşim. Sadece senin uyanık olduğundan emin olmak istedim. Bugün önemli bir projen olduğunu biliyorum. Bunu yapabilirsin!
 14. Günaydın. Daima yanında olduğumu bilmeni istedim. Seni seviyorum ve seninle gurur duyuyorum.

3. Sevgiliye romantik günaydın mesajları (Kadınlara)

Bir günaydın mesajı, ona uyandığın zaman aklına gelen ilk şey olduğunu göstermeni sağlar. Günaydın mesajları kısa olur ama etkileyici ve romantiktirler. Teoride her şey çok güzel olsa bile bazen hangi mesajı göndermen gerektiğine karar vermekte zorluk çekebilirsin. Bu durumda en romantik günaydın mesajlarına başvurmalısın.

 1. Merhaba güzellik, güneş sadece uyanıkken parlayabilir çünkü sen beni aydınlatan bir güneşsin. Günaydın aşkım.
 2. Bu sabah gününü aydınlatabilmek için aşkımı gönderiyorum, daha iyi hissetmeni sağlamak ve birilerinin seni düşündüğünü hatırlatmak istedim. Günaydın tatlım.
 3. Hiçbir şey seni uyanık ve sağlıklı görmekten daha fazla sevinç vermiyor. Sadece, sevincimi tamamlamak için gülüşüne ihtiyacım var. Uyan ve gülümse aşkım.
 4. Seni uyandırabilmek için yanında olamasam bile umarım mesajlarım duygularımı anlatmama yardımcı olur. Seni sevmekten hiç vazgeçmeyeceğim. Günaydın güzelim.
 5. Günaydın güzelim, dünyadaki en şanslı adamım çünkü sana ulaşabiliyorum. Sadece harikasın demek istiyorum. Umarım kendin kadar muhteşem olan bir gün geçirirsin.
 6. Çoğu insan para, zenginlik ve diğer konularda dua eder ama ben sadece senin kendini daha iyi hissetmen için dua ediyorum. Çünkü benim için dünyadaki her şeyden daha önemlisin. Günaydın tatlım, bütün gece seni düşündüm. Seni seviyorum.
 7. Umarım günün hayatıma girerek bana verdiğin mutluluktan çok daha mutlu bir şekilde geçer. Günaydın aşkım.
 8. Ne zaman uyuduğunu düşünsem cennette bir meleğin uyuyup uyumadığını merak ediyorum. Çünkü zaten dünyada uyuyan bir melek olduğunu biliyorum. Günaydın meleğim.
 9. Merhaba bebeğim, gece boyunca seni düşündüm ve düşündüklerimi söyleyebilmek için sabaha kadara bekleyemedim. Benim için çok önemli ve değerlisin. Günaydın tatlım.
 10. Sana ne kadar muhteşem olduğunu söylemeden bir gün bile geçirmek istemem. Bu sabah sana çok tatlı bir günaydın mesajı göndermek istedim. Aşkım en az kendin kadar tatlı bir gün geçirmeni diliyorum.

4. Sevgiliye günaydın mesajları (Erkeklere)

Sevgilinin güne başlaması için senden gelecek tatlı bir mesaja ihtiyacı olabilir. Karşındaki erkeğin gülümsemesini ve güne olumlu bir biçimde başlamasını sağlamak için ona yardımcı olabilirsin. Üstelik bunu sadece bir veya iki cümleden oluşan günaydın mesajlarıyla yapabilirsin.

 1. Uyan uykucu. Gözlerini etrafındaki tatlı dünyayı görmek için aç. Hayal edebileceğinden çok daha harika bir gün geçirmeni dilerim. Günaydın tatlım.
 2. Günaydın tatlım, güneş günü aydınlatır ve onun daha parlak hale gelmesini sağlar. Yatağından kalk ve dünyamı daha parlak hale getir. Günaydın aşkım!
 3. Bu günaydın mesajını bütün gece seni düşündüğümü ve seni hayal ettiğimi bilmen için gönderiyorum. Günaydın yakışıklım, umarım iyi uyumuşsundur.
 4. Bu sabah, her sabah güneş doğduğu sürece seni daima seveceğimi ve hep seninle olacağımı hatırlatıyor. Günaydın sevgilim.
 5. Güneş doğdu, kuşlar cıvıldıyor, sabahın serin esintisi yavaş yavaş etrafa yayılıyor ama sevgilim hala kalkmadıysa sabahım eksik kalacak demektir. Günaydın bebeğim!
 6. Bugünden yararlan ve öncekinden daha iyi bir insan ol. Günaydın yakışıklım.
 7. Sana harika bir günaydın diliyorum ve güzel bir gün geçirmen için bu mesajı gönderiyorum.
 8. Bugün özel bir sabah ve bugünün güzelliğine gülümseyen gözlerini açmanı istiyorum. Önümüzde güzel bir gün var.
 9. Bu sabah sana yetecek kadar kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Çünkü sana günaydın demek ve senin kadar güzel bir gün geçirmek istiyorum.
 10. Sonsuza dek cennette olacağımı düşünüyorum çünkü senin kadar güzel bir ruha günaydın diyebilmek için çok şanslıyım. Günaydın kralım, umarım çok iyi bir gün geçirirsin.
 11. Bazen hak ettiğimden fazlasını aldığımı düşünüyorum çünkü cennet bana sevgili şeklinde iyi bir arkadaş, iyi bir erkek kardeş ve iyi bir ruh ikizi verdi. Günaydın bebeğim!

3. Sevgiliye etkileyici günaydın mesajları (Erkeklere)

Her kadın, özellikle bir ilişkinin başlangıcı söz konusu olduğunda karşıdaki erkeğin kendisini iyi hissetmesini sağlamak için küçük şeyler yapmak ister. Yapılacaklar listesinde onun için yemekler yapmak, bazen arkadaşlarla tanışma buluşması planlamak ve bazen tatlı günaydın mesajı göndermek olabilir.

 1. Gülüşün kadar parlak, kalbin kadar tatlı ve senin kadar muhteşem bir gün diliyorum. Günaydın aşkım.
 2. Bu sabah senin için en iyisini diliyorum. Gününü canlı ve ilgi çekici çıkabilecek çok güzel anlar yaşamanı umut ediyorum. Günaydın canım, mükemmel bir geçirmen dileğiyle görüşürüz!
 3. Şimdi krallar gibi zarif bir şekilde kalk, görkemli bir şekilde banyoya yürü ve güzel bir duş al, sıcacık kahvenin tadını çıkarırken dünyaya zekice gülümse, çünkü yepyeni günü görebilecek şanslı bir ruhsun. Günaydın, umarım harika bir gün geçirirsin!
 4. Yepyeni bir gün olunca her zaman çok heyecanlı oluyorum çünkü o zaman kalbime sahip olanı ve beni tamamlayanı görebiliyorum. Günaydın aşkım ve gecen nasıldı?
 5. Gece boyunca seni özledim, tıpkı güneşin gökyüzünü özlediği gibi. Sabah tıpkı bir güneş gibi seni görebileceğim için çok mutluyum. Günaydın aşkım!
 6. Sabah benim için çok özel çünkü günün geri kalanını seninle geçirebileceğimi biliyorum. Günaydın aşkım!
 7. Sabahın bulutlu veya güneşli olması önemli değil. Benim için önemli olan kralımın hiç olmadığı kadar iyi görünmesidir. Günaydın aşkım, iyi günler dilerim.
 8. Seni düşünen ve seni her gün seven birisinin olduğunu belirtmek istiyorum. Belki bunu öğrenirsen güne daha iyi başlayabilirsin. Günaydın aşkım!
 9. Umarım harika bir gece geçirmişsindir. Çünkü ben geçirdim. Seni hayal etmek bana yetti. Günaydın sevgilim.
 10. Sabah ilk aklıma gelenlerden birisin ve bütün gün düşüncelerimde olacağını biliyorum. Bugün seni görmek için sabırsızlanıyorum. Günaydın tatlım!
 11. Bu sabah uyandığımda kendimi eksik hissettim. Sonra bir şey kaçırdığımı fark ettim. Henüz kalbimin sahibi olana günaydın dememişim. Günaydın sevgilim! Mutlu günler!
 12. İşte sana yeni fırsatlar sunabilecek bir gün geliyor. Daha önce hiç olmadığı kadar güzel bir gün geçirmeni diliyorum. Günaydın aşkım!
 13. Deniz bugün her zamankinden daha sakin görünüyor. Çünkü sevgi dolu güzel bir kalbi olan bir ruh var ve hala yaşıyor. Günaydın sevgilim. Önümüzde harika bir gün var.
 14. Gece bitti gitti. Sessizliği de beraberinde götürdü. Hava aydınlandı ve gün başladı. Günaydın aşkım!

4. Sevgiliye romantik günaydın mesajları (Erkeklere)

Her erkek sıcacık bir günaydın mesajıyla uyanmak ister. Bunu yapmak isteyen bir kadınsan kelimeleri iyi seçmeyi başarman gerekir. Onu düşündüğünü göstermek, onun aklına girmek ve ona mükemmel bir gün geçirme dilediğinde bulunmak için romantik günaydın mesajlarından faydalanabilirsin.

 1. Çok iyi bir gece geçirdiğini biliyorum çünkü harika bir rüya görmüş olmalısın. Ama artık tatlı düşlerinden gerçeklere dönmeni istiyorum. Günaydın yakışıklım. Önümüzde çok güzel bir gün var!
 2. Çok şanslıyım çünkü günümü aydınlatmam için özel olarak yapılmış bir güneş ışığım var ve o güneş ışığı sensin aşkım. Günaydın ve umarım iyi bir gece geçirmişsindir.
 3. Sana kahvaltı getirememiş ve yanında kahve içememiş olabilirim. Fakat kalbimin bütün gece boyunca seninle olduğunu bilmeni istiyorum. Bugün harika bir gün geçirmeni diliyorum. Günaydın sevgilim!
 4. Günaydın! Uyandığında beni düşünüp düşünmediğini merak ediyorum. Çünkü ben seni düşünüyorum!
 5. Dün gece uyumadan önce düşündüğüm en son şey sendir. Uyandığımda yine aklımda sen vardın. Günaydın sevgilim!
 6. Günaydın tatlım. Umarım her gün beni mutlu ettiğinin farkındasındır. Keyifli bir gün diliyorum.
 7. Hayatımı her geçen gün daha iyi bir yer haline getiren kralıma günaydın!
 8. Oldukça güzel bir gün değil mi? Benim için çok daha güzel bir gün çünkü seni düşünüyorum.
 9. Günaydın sevgilim! Umarım bütün gün beni düşünürsün çünkü ben kesinlikle seni düşünüyor olacağım.
 10. Seni çok özledim. Umarım bu mesaj bensiz geçecek bir günü sorunsuz tamamlamanı sağlar. Seni seviyorum. Günaydın tatlım!

Umarım bu yazı sevgiliye gönderebilecek aşk dolu günaydın mesajlarını bulmana yardımcı olmuştur. Eklemek istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilir veya yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...