Olumsuzluklardan nasıl kurtulurum?

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

  1. Tolgahan KORKMAZ dedi ki:

    İçerik güzel ve faydalı yaklaşık 7 aydır yazmış olduğunuz yöntemleri kullanıyorum ve gerçekten çok faydası oldu güzel ve etkili şeyler paylaşıyorsunuz kişisel gelişim adına olsun diğer konular özellikle fiziksel sağlık çok önemli bir önemli nokta daha uyku uyku uyku ve güzel bir motivasyon mektubu hazırlayın kendinize her gün o mektubu okuyun ve amaçlarınız gayenizi tekrarların gerçekten çok değiştim ve değişiyorum.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Yardımcı olabildiğimi görmek güzel. Aslında benim motivasyonum okuma alışkanlığını insanlara sevdirebilmek, bunun için araştırıyorum ve faydalarıyla birlikte insanlara yol göstermeye çalışıyorum. Değişmek için gösterdiğin çabaların karşılığını alıyor olman mükemmel bir şey. Umarım daha başarılı olabilir ve hayatını istediğin şekilde yönlendirme fırsatını elde edersin.

Yorum yapıp katkı sağla...