Bir kadın nasıl baştan çıkarılır?

İster inanın ister inanmayın baştan çıkarma bir sanattır. Bu sanat öğretilebilecek ve öğrenilebilecek bir şeydir. Erkeklerin en utangacı bile kadınları baştan çıkarma konusunda bilgi sahibi olabilir ve kısa süre içerisinde zarif bir insana dönüşebilir. Sevdiğin kadını baştan çıkarmak söz konusu olduğunda her şey kendinden emin olmakla başlar.

Bir kadını nasıl baştan çıkaracağını bilmiyor musun? Bunu başarmak için ihtiyacın olan şey kendine güvenmek ve neler yapacağını bilmektir.

İster inanın ister inanmayın baştan çıkarma bir sanattır. Bu sanat öğretilebilecek ve öğrenilebilecek bir şeydir. Erkeklerin en utangacı bile kadınları baştan çıkarma konusunda bilgi sahibi olabilir ve kısa süre içerisinde zarif bir insana dönüşebilir. Sevdiğin kadını baştan çıkarmak söz konusu olduğunda her şey kendinden emin olmakla başlar.

1. Baştan çıkarmak için ilk adımlar

Bir kadını baştan çıkarmak için kendinden emin olmak atacağın ilk başarılı adımdır. Bunun için aynı zamanda hazırlıklı olman ve oyunu uzun bir şekilde oynamaya istekli olman gerekir. Kadınlar acele işlerden hoşlanmazlar ve kendilerini bir şeylere doğru itmek istemezler. Bu yüzden onu özel hissettirmek için zaman ve çaba harcaman gerekir.

 1. Yavaş davranmalısın: Bir kadını baştan çıkarmanın zaman aldığını unutmamalısın. İlgilendiğin tek şey hızlı bir şekilde işi pişirmek ise tam anlamıyla kusursuz hareket etmen gerekir ve bu çoğu zaman mümkün bir şey değildir. Kadınlar kendilerini güzel, değerli ve özel hissetmek isterler.
 2. Etkilemek için giyinmelisin: İlk izlenim her şeydir. Eşofmanlarına veda etmeli ve seni en iyi şekilde gösterecek olan kıyafetlerini giymelisin. Üç parçadan oluşan bir takım elbise şart değildir. Hoş bir tişört, güzel bir ayakkabı ve bunun için biraz çaba göstermek yeterlidir.
 3. Bakım yapmalısın: Ne kadar akıllıca giyinirsen giyin kişisel bakımına önem vermelisin. Bir duş al, tıraş ol, güzel bir kolonya kullan ve saçlarını tara. Bu dörtlüyü unutmamalısın. O senin için hazırlanmak için saatlerini harcamış durumdadır. Sen de ona hak ettiği karşılığı vermelisin.
 4. Moral konuşması yapmalısın: Biraz utangaç biriysen en çok ihtiyacın olacak şey moraldir. Karşındaki kadını baştan çıkarmaya çalışırken kartlarını açık oynamak istemiyorsan kendine güvenmeli ve aynı zamanda ona güven vermelisin. Kendi kendine yapacağın güzel bir moral konuşması yeterli olacaktır.
 5. Ruh halini ayarlamalısın: Konu baştan çıkarma olunca ruh halinin doğru olması şarttır. Bunun için tarzına uygun özel bir mekan seçebilirsin. Ne olursa olsun romantik bir ortam seçtiğinden emin olmalısın. Bugünün onun için özel olmasını sağlamalısın.
 6. Söylediklerine dikkat etmelisin: Kadınlar sözleri dinlenmediği zaman nefret ederler. Onun ortamdaki tek kadınmış gibi hissetmesini sağlamalı ve tüm dikkatini ona odaklamaya çalışmalısın. Sadece başını sallayıp gülümsemek yeterli değildir. Aynı zamanda söylediklerini kabul etmen gerekir.
 7. Konuşmanın akmasını sağlamalısın: Ortamdaki havayı dağıtan en önemli şey sessizliktir. Bu nedenle konuşmanın akıcı olmasını sağlamalısın. Birçok soruyla yeni konular başlatmalı ve onun konuşmasına izin vermelisin. Sen ise iyi bir dinleyici olmaya devam etmelisin.

2. Etkileşim zamanı

Bir erkek olman bile başlı başına bir kadını baştan çıkarmak için yeterlidir. Bunun için tüm çekiciliğe sahip olduğunu bilmelisin. Maska takmadan, kendin gibi davranarak onun sevgisini kazanabilirsin. Elbette güçlü sözler ve çeşitli hareketlerle onu daha fazla etkilemek senin elindedir.

 1. Beden diline dikkat etmelisin: Bir kadını baştan çıkarmak mı istiyorsun? Vücut diline dikkat etmelisin. Gerekirse bu konuda uzman olmalısın. Gergin görünüyorsa onu rahatlatmaya çalışmalısın. Rahatsız görünüyorsa ona nedenini sormalısın. Ne kadar dikkatli olursan bu senin için o kadar iyidir.
 2. Nazik olmalısın: Bir beyefendi gibi davranmak ciddi bir baştan çıkarma adamıdır. Her şeyi doğru yaptığından emin olmalısın. Buluşma için onu almalı, otururken sandalyesini çek ve ona yardımcı olmaya çalış. Birkaç eski moda iyi görgü kuralı fazlasıyla işine yarar.
 3. Gözlerine bakmalısın: Kadınları baştan çıkarmak için göz teması çok önemlidir. Konuşurken bolca göz temasına girmelisin. Ona doğrudan bakmaktan kaçınırsan çekingen davranan utangaç ve gergin biri gibi görüneceksin. Konuşurken onun bakışlarına bakıp gülümsemeyi ihmal etmemelisin.
 4. Kendine güvenerek konuşmalısın: Kendine güvenerek konuşan biri olursan onu etkilersin. Bildiğin, emin olduğun ve kanıtlayabilecek olduğun şeyler hakkında konuşmalısın. Bu sayede onu her kelimeni dikkatle takip eden birine dönüştürebilirsin.
 5. Biraz yalakalık yapmalısın: Baştan çıkarma söz konusu olduğunda yalakalık önemli bir gereksinimdir. Çünkü onu özel ve güzel hissettirmen gerekir. Onu ne kadar sevdiğini bilmesi önemlidir. Bunun için ona bol bol iltifat etmeli ve onu şımartmaya çalışmalısın.
 6. Onu güldürmeye çalışmalısın: Kadınlar onları güldüren erkeklerden hoşlanırlar. Hatta bu tür erkeklere bayılırlar. Esprili halin onu biraz şaşırtacak olsa bile bu senin lehine çalışacak bir adım olacaktır. Esprili bir adamsan bunu kendi yararına kullandığından emin olman gerekir.
 7. Hediye almayı unutmamalısın: Her kadın şımartılmayı sever. Bu yüzden zaman zaman ona düşünceli ve çekici gelecek bir hediye almayı düşünmelisin. Sana teşekkür ettiğinden emin olana kadar memnuniyetini dile getirmeye çalışacaktır.

3. baştan çıkarmak için Son detaylar

Flört aşamasının en önemli adımlarından biri hareketlerle bir kadını baştan çıkarmayı öğrenmektir. Beden dili, ortamın durumu ve uygunluk en önemli etkenlerdir. İhtiyacın olan tüm samimiyetle doğru davranışların özelliklerini belirlemelisin. Bunlar sana bir kadını baştan çıkarma konusunda yardımcı olacaktır.

 1. Ayrıntılara dikkat etmelisin: En sevdiği yemeği hatırlamak, hasta olan bir yakının hakkında sorular sormak ve onlardan bahsetmesini sağlamak toplayabilecek olduğun altın değerinde puanlardır. Bu yüzden onun sevdiği şeylere dikkat etmeli ve onlar hakkında konuşmaya özen göstermelisin.
 2. Rahat olmalısın: Kadınları baştan çıkarmayı bilmek söz konusu olduğunda rahat olmak ve yakın davranmak önemlidir. Ona yaklaşmak için her fırsatı değerlendirdiğinden emin olmalısın. Randevudan önce ufak bir yürüyüş önermek ve kucaklaşmak onun dikkatini çekmek için mükemmel bir yoldur.
 3. Romantik olmalısın: Yaptığın her harekette romantik olmaya çalışmalısın. Her zaman düşünceli, nazik ve özgür olma ve romantik jestleri kullanmalısın. Benzersiz olmaya çalışmalı ve onu şaşırtmak için çaba göstermelisin. Beklemediği harika şeyler yaparsan kendini dünyanın en muhteşem kadını gibi hissedecektir.
 4. Fiziksel teması unutmamalısın: İlk hareketi yapmaktan korkmaman gerekir. Çok uzun süre beklersen arkadaşlık bölgesinde sıkışıp kalabilirsin. Fiziksel temasta bulunmayı düşünüyorsan burada temel kriter süper romantik olmaktır. Eline doğru nazik bir dokunuş ilk adım için önemlidir.
 5. Acele etmemelisin: En başından söylediğim gibi gerçek baştan çıkarma zaman alıcı bir iştir. Asla bir kadını istediğinden daha fazlasını yapmasını konusunda zorlayamazsın. Baskı yaparsan bu geri tepecek bir şey olur. Dolayısıyla hiçbir şey için acele etmemelisin.
 6. Gerisini ona bırakmalısın: Eğer onu baştan çıkarıp çıkarmadığını merak ediyorsan onun davranışlarına göz atman yeterli olacaktır. Eğer son buluşmanızın ardından tekrar seninle görüşmek istediğini söylerse hedefine ulaşmışsın demektir.

Umarım bu yazı bir kızla flört etme hakkında aradığın bilgileri bulmana yardımcı olmuştur. Eklemek istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilir veya yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...