Android için en iyi 10 moda uygulaması

Moda olmanın eskisi kadar zor olduğunu söylemek doğru olmaz. Android için geliştirilmiş en iyi moda uygulamalarıyla işini kolaylaştırma şansın vardır. İnternetin moda hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdiği bir gerçektir. Hemen hemen her yerden bir şeyler satın alabilmek mümkündür.

Moda olmanın eskisi kadar zor olduğunu söylemek doğru olmaz. Android için geliştirilmiş en iyi moda uygulamalarıyla işini kolaylaştırma şansın vardır. İnternetin moda hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdiği bir gerçektir. Hemen hemen her yerden bir şeyler satın alabilmek mümkündür.

Alışveriş yapmak hiç olmadığı kadar kolay ve eğlencelidir. İnsanlar istedikleri pek çok şeyi istedikleri yerden satın alabilme fırsatına sahiptirler. Bazı benzersiz ve şık öğeler için alışveriş yapmak istiyor olabilirsin. Diğer taraftan stilini geliştirmek için çeşitli araçlarla tanışmak isteyebilirsin. En iyi moda uygulamaları sana bu konuda yardımcı olacaklardır.

1. Hepsiburada

hepsiburada android moda uygulamasıHepsiburada aslında popüler bir alışveriş uygulamasıdır. Fakat uygulamanın içerisinde yer alan moda kısmı diğer alışveriş uygulamalarına göre biraz daha kapsamlıdır. Moda trendleri, rahat giyimler, sokak stili ve trend takı ile aksesuarlar gibi çeşitli seçeneklere ulaşabilme şansın vardır.

Bu pazar alanını diğerlerinden farklı kılan ise sunduğu avantajlardır. Sürekli olarak bir kampanya döngüsü vardır. Dolayısıyla bulmak istediğin ürünü çok daha rahat bir biçimde bulabilme şansına sahip olursun. Ayrıca en çok göz atılan ürünleri inceleyebilirsin.

Hepsiburada uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

2. YouTube

youtube android moda uygulamasıYouTube, moda uygulaması denildiğinde akıllara ilk gelmesi gereken uygulamalardan birisidir. Burada binlerce farklı moda insanı ve blog yazarı vardır. En son moda trendlerini görmek, tartışmaları takip etmek ve daha fazlasını yapmak için gerçekten mükemmel bir yerdir.

Güzellik ve moda konusunda içerik üreten insanlar gerçekten oldukça popülerdirler. Modayı takip etmek istiyorsan bu uygulamanın bir zorunluluk olduğunu söyleyebilirim. Elbette yoluna çeşitli reklamlar çıkabilecektir. Dilersen reklamları kaldırmak için premium sürüme abone olabilirsin.

YouTube uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

3. Dolap

dolap android moda uygulamasıDolap, moda ürünleri için çevrimiçi bir pazar yeridir. Burada ikinci el ve aynı zamanda sıfır ürünler bulabilirsin. Ama çoğunlukla ikinci el ürünler söz konusudur. Kadım giyimi, erkek giyimi ve hatta çocuk giyimi için çeşitli ürünler bulabilirsin. Ayrıca ayakkabılar, aksesuarlar ve diğer bazı moda öğelerinin yer aldığını söyleyebilirim.

Uygulama hızlı satışa, kargo kampanyalarına ve iyi bir müşteri desteğine sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğin birçok farklı kıyafet vardır. Başkalarının stillerini keşfedebilir ve özellikle moda öncüsü olarak seçilmiş kişileri takip edebilirsin. Uygulamanın tek dezavantajı satışlardan elde ettiği komisyonun biraz yüksek olmasıdır.

Dolap uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

4. Sephora

sephora android moda uygulamasıSephora oldukça popüler olan bir güzellik mağazasının uygulamasıdır. Makyaj ürünleri, cilt bakım ürünleri ve çeşitli güzellik araçları gibi birçok şeye sahiptir. Uygulamanın kendisi oldukça iyidir. Çünkü almak istediğin ürünün tüm detaylarına göz atabilme şansın vardır. Buna ek olarak bir ürünü diğeriyle karşılaştırma fırsatı elde edersin.

Ek olarak, ünlü mağazanın güzellik dünyasını keşfedebilme şansına sahip olursun. Modayı yakından takip eden biriysen makyajın ve cilt bakımının ne kadar önemli olduğunun farkındasın demektir. Bu uygulama sana son trendler ve ışıltılı ürünler konusunda destek olacaktır.

Sephora uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

5. Gardrops

gardrops android moda uygulamasıGardrops modayı daha ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlayan bir uygulamadır. Uygulamanın çalışma prensibi oldukça basittir. Giymediğin kıyafetleri satışa çıkarırsın ve aynı zamanda diğer insanların dolaplarından alışveriş yapmayı başarabilirsin. Bu sana modayı takip ederken almak isteyeceğin kıyafetleri daha ucuza alma konusunda yardımcı olur.

Bu uygulamanın bir anlamda ikinci el modaya uygun olduğunu söyleyebilirim. Satın almak istediğin ürünü satın alabilmek için birbirinden farklı ödeme yöntemlerini kullanabilirsin. Uygulamanın en önemli yanlarından birisi sürekli gelişime açık olmasıdır. Çünkü bu alanda rakipsiz değildir.

Gardrops uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

6. Pinterest

pinterest android moda uygulamasıPinterest ilgi çekici ve güncel moda fikirleri edinmek için harika bir uygulamadır. İnsanlar burada hemen hemen her türlü paylaşımı yaparlar. Yeni moda trendleri, ev yapımı ürünler için fikirler ve modayla ilgili diğer unsurlar gibi pek çok şey yapılan paylaşımlar arasında yer alır.

Beğendiğin şeyleri ileride kullanabilmek için profiline ekleyebilirsin. Burasının çeşitli paylaşım özelliklerine sahip bir sosyal medya uygulaması olduğunu unutmamak gerekir. Uygulama tamamen ücretsizdir. Moda alanında neyin trend olduğunu görebilmek için en iyi yerlerden birisidir.

Pinterest uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

7. Etsy

etsy android moda uygulamasıEtsy, internette yer alan en popüler pazar yerlerinden biridir. Binlerce farklı insanın binlerce farklı el yapımı öğeler sattığı bir yerdir. Buna mücevherler, sanat öğeleri, kıyafetler ve mobilya parçaları gibi şeyler dahildir. Uygulamada ayrıca Android Pay desteği vardır.

Buna ek olarak uygulama gönderim ayrıntılarını, mağaza sahipleriyle uygulama içerisinden iletişimi ve daha fazla imkanı içermektedir. Moda trendini yakından takip etmene yardımcı olmayabilir. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir. Özellikle el işi bir şeyler yapmak istiyorsan takip etmen gereken en doğru yerlerden biridir.

Etsy uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

8. Stily

stily android moda uygulamasıStily nispeten genç sayılabilecek uygulamalardan biridir. Uygulamada kendi stilini oluşturursun ve onları paylaşırsın. Açık bir biçimde paylaştığın tasarımların diğer kullanıcıların beğenilerine sunulur. Bununla birlikte başkaları tarafından paylaşılan çeşitli stil tasarımlarını keşfedebilirsin.

Uygulama içerisinden kullanıcılara çeşitli mesajlar gönderebilirsin. Buna ek olarak çeşitli markaların eşsiz ürünlerini arayarak bazı filtreleme olanaklarından yararlanabilirsin. Oluşturacağın her tasarımın ardından çeşitli puanlar toplayabilir ve sonunda bir moda ikonuna dönüşebilirsin.

Stily uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

9. Tumblr

tumblr android moda uygulamasıTumblr aslında bir sosyal medya uygulamasıdır. Temel olarak ne istersen onu takip edebilme şansına sahip olursun. Elbette buna çeşitli moda hesapları dahildir. Sitede pek çok farklı ama popüler moda öncülerinin yer aldığını söyleyebilirim. Buradan çeşitli moda fikirleri ve daha yeni moda trendleri öğrenebilme şansın vardır.

Elbette güzellik ipuçları, öğreticiler ve çeşitli diğer öğrenme araçlarına da sahip olursun. Bir şeyleri bulmak gerçekten zor olabilir ama sosyal medyanın içerisinde çok fazla blog olduğunu unutmamalısın. Buna alternatif arıyorsan Instagram veya Reddit gibi diğer sosyal ağlara göz atabilirsin.

Tumblr uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

10. ModaCruz

modacruz android moda uygulamasıModaCruz popüler olan moda uygulamalarından biridir. Burası aslında bir çevrimiçi pazar yeridir. İnsanlar kıyafetlerini, ayakkabılarını ve diğer moda unsurlarını satışa sunarlar. Bu yüzden uygulama hem bir şeyler almak hem de satmak için idealdir. Bu sayede işe yaramayan veya ihtiyacın olmayan şeylerden kurtulabilirsin.

Bu arada, çeşitli insanların dolaplarını keşfedebilirsin. Onların oluşturdukları stillere göz atabilirsin. Uygulamanın moda konusunda son derece eğlenceli bir yer olduğunu söyleyebilirim. Özellikle zaman zaman bazı güzel moda eşyalarında iyi teklifler ve promosyonlar bulabilirsin.

ModaCruz uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...