Zamanında Vazgeçmeli

Zamanında Vazgeçmeli, benim ilk kurgusal olmayan kitap çalışmamdır. Bu kitabı ücretsiz olarak aşağıdan kolayca okuyabilirsin. Kişisel gelişimine katkı sağlayabilecek, zamanında vazgeçmen gerektiğinde seni vazgeçmeye yönlendirebilecek ufak bir çalışmadır. Bu kitapta kısaca bunları bulabilirsin:

  1. Vazgeçmek neden değerlidir?
  2. Vazgeçmek ve kaybetmek arasındaki farklılıklar nedir?
  3. Vazgeçmek ile beklentiler arasında nasıl bir bağ vardır?
  4. Hayallerine veda etmeye hazır mısın?
  5. Kariyer değişikliğine ne dersin?
  6. Vazgeçmek için doğru zamanın ne olduğunu biliyor musun?

Bu kitabı okuyabilmek için iki farklı yöntemi kullanabilirsin. İlk yöntem e-posta aboneliği yöntemidir. Aşağıdaki formu doldurup ücretsiz e-posta aboneliği gerçekleştirdikten sonra kitabı okumaya başlayabilirsin. Aboneliği tamamladığın zaman kitap e-posta adresine gönderilecektir.

[wd_hustle id=”mailchimp-abonelik-formu”]

Bu kitabı okuyabilmek için ikinci yöntem ise WattPad’ten faydalanmaktır. Masaüstü bilgisayarlarda herhangi bir ek üyelik gerekmezken mobil cihazlarda WattPad kendi uygulamasını yükletmek isteyebilmektedir. Kitabı WattPad üzerinden okuyabilmek için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsin.


Daha iyi kitaplar yazabilmek için lütfen kitabı okuduktan sonra yorum yapmayı ihmal etme. Kendimi geliştirmek ve daha iyi çalışmalar ortaya koyabilmek için bu yorumlara ihtiyacım var. Umarım bu ricamı kırmayıp yorum yapmaya çalışırsın. Her şey için şimdiden çok teşekkürler…

Yorum yapıp katkı sağla...