Kız arkadaşa alınabilecek 30 doğum günü hediyesi

Kız arkadaşına bir doğum günü hediyesi almanın neden önemli olduğunu merak ediyor olabilirsin. Alacağın bu hediyeyle ona ilgi duyduğunu en net bir biçimde göstermiş olursun. Ayrıca, alacağın hediye sayesinde ilişkinde farklı bir boyuta geçmeyi başarabilirsin. Kız arkadaşa alınabilecek oldukça farklı hediye türü vardır. Bunların pek çoğunu bir araya getirerek arayışında sana yardımcı olmaya çalıştım.

Kız arkadaşın için en doğru doğum günü hediyesini mi arıyorsun? Endişelenme, bu kapsamlı liste mükemmel hediyeyi bulmana yardımcı olacak.

Kız arkadaşına bir doğum günü hediyesi almanın neden önemli olduğunu merak ediyor olabilirsin. Alacağın bu hediyeyle ona ilgi duyduğunu en net bir biçimde göstermiş olursun. Ayrıca, alacağın hediye sayesinde ilişkinde farklı bir boyuta geçmeyi başarabilirsin. Kız arkadaşa alınabilecek oldukça farklı hediye türü vardır. Bunların pek çoğunu bir araya getirerek arayışında sana yardımcı olmaya çalıştım.

1. Şal battaniye

throw-blanket-clarkdeals

Şal battaniye veya throw battaniye olarak bu ürünü çeşitli tekstil mağazalarında veya internet sitelerinde bulabilirsiniz. Şal battaniye, normal boyuttaki battaniyeden biraz daha küçük olan bir battaniyedir. Genellikle bir yatak yerine bir koltuk veya sandalye üzerinde kullanılır. Kadınlar özellikle bu ürünleri film izlerken kullanmayı çok severler.

Şal battaniye ürününü sıradan bir hediye olarak görmemelisin. Sevgilin senin hediye ettiğin şal battaniyeyi duygusal bir film izlerken kullandığında onunla çok daha farklı bir boyutta bağ kurabilecektir. Kısacası, seni yanında hissedebilecektir. Ayrıca soğuk havalarda ısınmak için kullanıldığında benzer bir hissi ortaya çıkaracaktır.

2. Charm bileklik

charm-bracelet-etsy

Adının neden bu şekilde ifade edildiğini bilmiyorum. Charm bileklik olarak bulabileceğin bu ürünler, kişisel olarak kullanılabilen mücevherli veya mücevhersiz süs eşyalarını veya takıları taşıyan bir tür bilekliktir. Charm bilekliğin üzerinde yer alacak takılar satın alan kişi tarafından seçilir. Bu sana bilekliği kişiselleştirme ve sevgiline özel hale dönüştürme fırsatı sunar.

Bir charm bilekliğin üzerinde yer alacak olan takıların miktarı bilekliğin boyutuna göre değişebilir. Bilekliğin üzerine çok fazla takı koymak her zaman iyi bir fikir değildir. Çünkü zaman zaman bu tür bileklikler çok kaba görünme dezavantajına sahiptirler. Fakat sevgilin süslü şeylerden hoşlanıyorsa almak istediğin charm bilekliğin üzerindeki takı miktarına dikkat etmeyi düşünebilirsin.

3. Kitap seti

kitap-seti-ebay

Bir kitap en değerli bulduğum hediyelerden biridir. Sevgiline bir hediye almak istiyorsan ilk önce aklına gelebilecek en doğal hediyenin bu olacağından eminim. Ancak işi bir adım öteye götürebilir ve bir kitap seti hediye edebilirsin. Dört veya beş kitaptan oluşan bir set oluşturup bunu kız arkadaşına hediye edebilirsin. Kitap okumayı seven bir sevgilin varsa bundan memnuniyet duyacağından emin olabilirsin.

Kitap seçerken sevgilinin ne tür kitaplardan hoşlandığını bilmen gerekir. Alternatif olarak doğrudan romantik kitaplara yönelebilirsin. Bu garantici bir seçim olacaktır ama daha çok onun ilgi duyacağı bir şeyler hediye etmeye çalışmalısın. Örneğin, sevgilin bilim kitaplarından hoşlanıyorsa ona bir popüler bilim kitabı olan Zamanın Kısa Tarihi isimli eseri hediye etmeyi düşünebilirsin.

4. Kanvas duvar tablosu

canvas-wall-art-frontsigns

Kanvas duvar tablosundan aslında tuval duvar tablosu olarak bahsetmek mümkündür. Bu duvar tablosunu özel kılan belirli bir görselin tuval üzerine basılmasıdır. Bu sayede epey ilgi çekici ve göz alıcı duvar tabloları oluşturulabilir. Peki bu tür ürünler neden bir hediye özelliği taşırlar? Çünkü üzerine basılacak olan görselin veya yazının ne olacağına sen karar verebilirsin.

Bu sana farklı bir doğum günü hediyesi sunma şansı verir. Sevgilinin gireceği yaşa özgü bir şeyler yazabilirsin veya ona duyduğun aşkı anlatan bir görselin tuvale bastırılmasını sağlayabilirsin. Örneğin, ilk buluştuğunuz yere ait mükemmel bir poz yakalayıp bunun tuval üzerine aktarmayı düşünebilirsin. Kişiye özel kanvas tablo şeklinde çeşitli aramalar yaparak bu tür ürünlere ulaşabilirsin.

5. Kapüşonlu sweatshirt

kapüşonlu-sweatshirt-gq

Çok basit gibi görünen bir hediye alarak fark yaratman mümkün olabilir. Bunu yapabilmek için kişiye özel kapüşon ürünlerine yönelmeyi düşünebilirsin. Sevgilinle birlikte giydiğin zaman mükemmel bir ikili olmanı sağlayacak olan bu tekstil ürünleriyle sevgilini mutlu edebilmen mümkündür. Tek dikkat etmen gereken ise kapüşonlu sweatshirt üzerinde yazılı olacak şeydir.

Kapüşonlu sweatshirt üzerinde ne yazacağına karar verememiş durumdaysan sana birkaç örnek sunabilirim. Örneğin, uygun görsellerle birlikte birinde “kral” ve diğerinde “kraliçe” yazmasını sağlayabilirsin. Alternatif olarak, ilişkinizin 2010 yılında başladığını varsayalım. Bu durumda ürünlerin birinde “20” ve diğerinde “10” yazmasını sağlayabilirsin.

6. Kol saati

swarovski-watches-medium

Kol saati her zaman işe yarar. Bunun sebebi yıllardan bu yana en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olmasıdır. Sevgiline beğendiği ve seveceği tarzda bir kol saati hediye etmeyi düşünebilirsin. Bu onu fazlasıyla mutlu edecektir. Özellikle daha önce beğenmiş olduğu ama bir türlü alamadığı bir saat varsa bu fırsatı değerlendirebilirsin.

Alternatif olarak isimli kol saati alabilirsin. Kendi isminin ve sevgilinin isminin yer aldığı bir saat ile güzel bir hediye almış olabilirsin. Ancak, marka takıntısı olan bir sevgilin varsa bu adımı atmak istemeyebilirsin. Çünkü bu tür hediyelerde doğru markayı bulabilmek çok kolay değildir. Buna rağmen, “nasıl olsa hediye” diye düşünerek (ben olsam öyle düşünürdüm) isme özel bir saat alabilirsin.

7. Parfüm

perfumes-women-fashionlady

Parfüm klasik bir ürün olmakla beraber seçimin en iyi şekilde yapılması gereken ürünlerden biridir. Esanslar ve kokular konusunda gerçekten bilgi sahibi olman önemlidir. Ayrıca her parfümün benzer kalıcılığa sahip olmadığını bilmen gerekir. Seçim yaparken çok fazla kriteri bir arada bulundurman gerekeceği için aslında zor bir hediyedir.

Kadınların tercih ettiğim parfümler genel olarak çok daha ağır kokulardır. Çünkü kendilerini belli etmek ve hatırlatmak isterler. Elbette bu her kadın için geçerli bir durum değildir. Sevgilinin hangi parfümü kullandığını biliyorsan ona göre bir hediye alabilirsin. Aynı parfümü hediye edebilir veya benzer esansa sahip olan parfümlerden birini hediye edebilirsin.

8. Paslanmaz termos bardak

stainless-steel-thermos-mug-coffeemakershopping

Bunun favori seçeneklerden biri olduğunu söyleyebilirim. Paslanmaz termos bardaklar her zaman kullanışlı ürünlerdir. İyi bir ürün satın aldığın zaman uzun süre kullanılmasını sağlayabilirsin. Bu hediye sayesinde sevgilin gerek kahve içerken gerek çay içerken seni hatırlayabilir. Özel bir ürün gibi gözükmeyebilir ama çok işlevsel olması günü kurtarmana yardımcı olacaktır.

Birçok üründe olduğu gibi paslanmaz termos bardak ürününde de özel baskılara yönelebilirsin. Kişiye özel olan termos bardak ürünlerini tercih ederek üzerine sevgilinin adının, kısa ama sevgi dolu bir mesajın veya sevgilinin hoşuna gidebilecek daha farklı bir şeyin basılmasını sağlayabilirsin. Bu ürünün daha kişisel ve daha hediyeye dönelik olmasını sağlayacaktır.

9. Fotoğraf çerçevesi

resim-çerçevesi-yilmazyapimarket

Bir fotoğraf çerçevesini özel kılacak olan içerisinde yer alacaklardır. Burada bir farklılık yaparak sevgiline unutamayacağı bir hediye vermeyi başarabilirsin. Burada seçeneklerin sınırsız olduğundan bahsedebilirim. Hemen hemen pek çok türde fotoğraf çerçevesi satın almayı düşünebilirsin. Ancak vereceğim örneklere göz atarak mükemmel bir hediye oluşturabilirsin.

Öncelikle alacağın fotoğraf çerçevesinin masa çerçevesi olması önemlidir. Bu çerçevenin tek fotoğraflı değil iki fotoğraflı olmasına dikkat etmelisin. Çerçevenin bir tarafına sevgilinle birlikte çekilmiş olan bir fotoğrafı koyabilir ve diğer tarafa güzel bir şiir yerleştirebilirsin. Şiiri kendin yazabilir veya sevgilinin sevdiği bir şairden alıntı yapabilirsin.

10. Pelüş oyuncak

plush-nintendosoup

Pelüş oyuncak sevgiline duyduğun sevgiyi en tatlı ve en sevimli bir şekilde anlatmanı sağlayacak hediye seçeneğidir. Sevgiline doğum gününde bir pelüş oyuncak alarak onu mutlu etmeyi başarabilirsin. Bu oyuncağı yatağının ucundan ayırmayacağından emin olabilirsin. Pelüş oyuncağın çok güçlü bir hediye olmasını sağlayan durum ise tamamen doğal bir seçim olmasıdır.

Kadınların hemen hemen birçoğu tatlı gözüken sevimli oyuncaklardan hoşlanırlar. Bunlara kolay kolay hayır diyemezler. Burada yapman gereken şey doğum günü temalı bir pelüş oyuncak seçimi yapmaktır. Böylece hem güne özel olan hem de sevimli bir hediye almayı başarabilirsin. Pelüş oyuncak fikrinin oldukça basit olmasına pek takılmamalısın. Önemli olan sevgilini bir şekilde düşünmüş olmandır.

11. Makyaj aynası

makeup-mirror-verycozyhome

Basit bir makyaj aynasının mükemmel bir doğum günü hediyesi olabileceğini düşünüyor musun? Bugüne kadar aklına gelmediyse artık kesinlikle aklına gelmelidir. Hemen hemen her kadın makyaj aynası kullanır. Kullanmıyorum diyen ise makyaj yapmaktan pek hoşlanmıyor demektir. Ancak sevgilin makyaj yapmayı seven biriyse ona kusursuz bir hediye alabilirsin.

Makyaj aynası alırken biraz yenilikçi olmaya çalışmalısın. Standart bir makyaj aynası almayı düşünmemelisin. Elbette bütçen el vermiyorsa bunu düşünebilirsin ama her zaman daha teknolojik olanlara yönelmeyi aklına getirmelisin. Örneğin, ışıklı makyaj aynası alabilirsin. Elbette bunu yapmadan önce bu üründen onda olup olmadığını öğrenmen gerekir. Böylece sevgilinin farklı bir şeye sahip olmasını sağlayabilirsin.

12. Doğum günü hediye paketi

birthday-basket-brandpointcontent

İşin biraz lezzetli kısmına göz atalım. Çikolata veya meyve gördüğünde dayanamayan bir sevgilin mi var? İşte sana mükemmel bir hediye fırsatı. Çeşitli çikolataların bir araya getirilmesiyle oluşan bir doğum günü paketini ona hediye edebilirsin. En sevdiği tatların bu paketin içerisinde yer almasını sağlayarak onu tam anlamıyla mutlu etmeyi başarabilirsin.

Alternatif olarak doğal ürünlerden oluşan bir hediye paketi oluşturabilirsin. Örneğin, taptaze meyvelerden ve doğal ürünlerden oluşan bir paket oluşturarak bunu doğum günü hediye paketi haline getirebilirsin. İnternet’te birkaç arama yaparak bu tür ürünlere ulaşabilirsin. Hediye paketinin ne olması gerektiğini karar verir vermez harekete geçmeyi ihmal etmemelisin.

13. Saç düzleştirici

saç-düzleştirici-teenvogue

Saç düzleştirici ürününün göreceli bir hediye olacağını söyleyebilirim. Kadınların bir kısmı bu tür ürünleri kullanmaktan pek hoşlanmazlar. Ancak sevgilinin saç düzleştirici kullandığını biliyorsan ona iyi bir hediye almayı düşünebilirsin. Saç düzleştirici alırken dikkat etmek gereken pek çok farklı detay vardır. Özellikle marka seçiminde seçici olmanı öneririm.

Doğrudan bir marka ismi önermek istemiyorum. Fakat saç düzleştirici araması yaparken karşına çıkan ürünlere yapılan yorumları okuyarak bir karar vermen çok daha sağlıklı olacaktır. Saç düzleştirici ürünlerinin kullanılan ısıya göre saça zarar vermesi söz konusu olduğundan seçeceğin üründe fonksiyonel olarak sıcaklık ayarlama özelliğinin olmasına dikkat etmelisin.

14. Saç bakım seti

saç-bakım-seti-turbosquid

Saç bakım seti hemen hemen her kadının ilgi duyacağı bir üründür. Çeşitli doğal yağları içeren bu setler sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla kullanılırlar. Genelde bu bakım setlerinin içerisinde argan yağı veya keratin gibi ürünler bulunur. Bir ürün seçmeye karar verirken yine kullanıcı yorumlarını dikkate almanı öneririm.

İhtiyaçlarına uygun bir saç bakım seti bulamazsan ürünleri tek tek alıp hediye paketi oluşturmayı deneyebilirsin. Bu durumda ürün seçiminde neler yapman gerektiğini öğrenmen gerekir. Örneğin, Çağla Şikel tarafından hazırlanmış “saç bakım rutinim” isimli videoya göz atarak kullanılan ürünlerden bazılarını burada bulabilirsin.

15. İnci kolye

inci-kolye-youtube

Bir kadına verilebilecek en ideal hediye kesinlikle aksesuardır. Bu nedenle aksesuarlar arasından en doğru olanı seçmeye çalışabilirsin. İşte bu noktada hayat kurtarıcı olan ürün kesinlikle inci kolye olacaktır. İnci kolye alırken karşına çok farklı seçenekler çıkabilecektir. Dolayısıyla bunlara uygun olarak bir seçim yapman gerektiğini unutmamalısın.

Bütçen neye el veriyorsa ona yönelmelisin. Bir pırlantalı ince kolye almaya çalıştığında fiyatın çok yüksek olacağını görebilirsin. Bu durumda alternatif ürünlere yönelebilirsin. Örneğin, beyaz altından yapılma bir inci kolye satın almayı düşünebilirsin. Araştırma yaparken kesinlikle çok farklı ürünlere denk geleceğinden emin olabilirsin. Tek yapman gereken bütçen doğrultusunda en ideal olana karar vermektir.

16. Kaşmir şal

kaşmir-şal-youtube

Sevgiline alabileceğin en değerli hediyelerden birisi kaşmir şal olabilir. Bunun çeşitli sebeplerinin olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle şal kadına ekstra şıklık kazandıran bir aksesuardır. Bunu oldukça kaliteli olan kaşmir ile bir araya getirerek mükemmel bir hediye seçmiş olursun. Sevgilinin senin tarafından alınacak kaşmir şala bayılacağından emin olabilirsin.

Elbette karşına yine çeşitli seçenekler çıkabilir. Burada dikkat etmen gereken ise sevgilinin hoşuna giden renkler ve kombin oluşturması kolay olan renklerdir. Çok nadir kullanılan bir renkte kaşmir şal almaya çalışırsan hediyenin tüm albenisini kaçırmış olursun. Garanti renklere yönelmeli ve bunu yaparken her zaman sevgilinin beğeni durumunu düşünmelisin.

17. Kablosuz kulaklık

kablosuz-kulaklık-thenextweb

Hediye işine biraz teknolojik yaklaşmak istiyorsan en doğru seçenek kablosuz kulaklık olacaktır. Bu hediyeyi alırken elbette sevgilinin ihtiyacını düşünmen gerekir. Öncelikle artık kablolu kulaklığın gerçek anlamda bir zahmet olduğunu düşünenlerden biriyim. Dolayısıyla kablosuz kulaklığa hemen hemen herkesin ihtiyaç duyabileceğini düşünüyorum.

Kablosuz kulaklık konusunda yine birçok farklı çeşitlilik ile karşılaşabilirsin. Seçim yaparken renk, kalite ve performans gibi durumları göz önünde bulundurman gerekir. Beyaz renkte bir kablosuz kulaklık alırsan garanti seçim yapmış olursun. Kadınlar siyah yerine beyaz renginden çok daha fazla hoşlanırlar. Bana sorarsan, pembe veya mor gibi garip renklere yönelmekten olabildiğince uzak durmalısın.

18. El bakım kremi

el-bakım-kremi-youtube

El bakım kremleri kadınlar için alınabilecek ideal hediyelerden biridir. Bunun temel sebebi ise elbette kadınların bakımlı olmaktan hoşlanmaları ve genel olarak bundan mutluluk duymalarıdır. El bakım kremi alırken genel olarak Hindistan cevizi yağı içeren ürünlere yönelmeni öneririm. Bunlar son dönemlerde popüler olan ürünlerin başında gelirler.

El bakım kremi derken sadece aklına nemlendirici kremler gelmemelidir. Dilersen el bakım kremlerinden oluşan bir set oluşturabilirsin. Böylece farklı çeşitlerde ürünleri bir araya getirmiş olursun ve sevgilini çok daha fazla mutlu edebilirsin. Unutmamalısın, önemli olan hediyenin büyüklüğü veya maliyeti değil hediyeyle sevgiline göstermiş olduğun değerdir.

19. Dolma kalem

dolma-kalem-ryanpens

Dolma kalem standart bir hediye gibi görünebilir ama tam anlamıyla özeldir. Dolma kalem ile yazmak çok farklı bir histir. Özellikle yazmaktan, romanlardan ve şiirlerden hoşlanan bir sevgilin varsa ona güzel bir dolma kalem hediye etmeyi düşünebilirsin. Bu can alıcı hediyeyi almak isterken karşına yine birden fazla seçenek çıkacaktır.

Dolma kalem alırken dikkat etmen gereken aslında ürünün markasıdır. Bazı ürünlerin dış yüzeyleri diğerlerine göre çok dayanıklı değildir. Bu açıdan kullanıcı yorumlarını okumak ve bozulma durumu az olan ürünleri tercih etmeye çalışmalısın. Bir dolma kalemin fiyatı potansiyel olarak 50.000 TL civarına kadar çıkabilir. Dolayısıyla seçim yapabileceğin değerli ve değersiz birçok marka vardır.

20. Silikon yüzük

silikon-yüzük-opcoupon

Daha önce böyle bir şey duymamış olabilirsin. Bu listede yer alan en basit ama aynı zamanda en işlevsel hediyelerden birisi budur. Silikon yüzük, normal yüzüğün kullanılmasının mümkün olmadığı alanlarda güvenle kullanılabilen bir yüzük türüdür. Bir başka ifadeyle göstermelik bir yüzük olduğunu söyleyebilirim. Sevgiline böyle bir yüzük alarak onu şaşırtmayı başarabilirsin.

Biliyorum, maliyet açısından çok değerli bir hediye olmayabilir. Fakat anlam ve değer açısından oldukça farklı bir hediyedir. Sevgiline bu tür bir yüzük alarak onu iş yeri dahil olmak üzere pek çok yerde kullanma özgürlüğü tanımış olursun. Böylece sevgilin herkese hayatında biri olduğunu sağlıklı bir biçimde gösterme fırsatı elde edecektir.

21. Epilatör

epilatör-youtube

Sevgiline teknolojik bir hediye almak istiyorsan epilatör iyi bir seçenek olabilecektir. Son dönemde çıkmış, kişisel kullanıma uygun epilatör cihazlarıyla ona benzersiz bir hediye verebilirsin. Birçok kadın bacaklarındaki ve kollarındaki tüyleri ortadan kaldırmak için çok zorlu sınavlardan geçerler. Bu konuda sevgilinin işini kolaylaştırmak için ona epilatör almayı düşünebilirsin.

Epilatör almaya karar verdiysen muhakkak kaliteli bir markaya yönelmeni öneririm. Kadın cildinin hassaslığının farkında olan ve buna özel olarak ürün çıkartmış olan bir markayı tercih etmelisin. Araştırma yaparken aynı zamanda kullanıcı yorumlarını değerlendirmeyi unutmamalısın. Epilatör lüks olarak kabul edilebilecek bir doğum günü hediyesidir. Elbette bütçeni düşünmeli ve buna göre bir karar vermelisin.

22. Waffle makinesi

mini-waffle-makinesi-youtube

Belçika’nın bağrından kopup gelmiş olan bu tatlıya kadınlar kolay kolay hayır diyemezler. Üzerine erimiş çikolata ve taze meyve ekleyerek leziz bir öğün geçirmek mümkündür. Peki, sevgiline bu konuda birazcık yardımcı olmak ister misin? Eğer istiyorsan ona küçük ve fazla yer kaplamayan bir waffle makinesi almayı düşünebilirsin.

Tatlılarla arası iyi olan ve tatlı gördüğünde dayanamayan bir kız arkadaşın varsa fırsat bu fırsat demeden bir waffle makinesiyle onun kalbine ulaşmayı başarabilirsin. Aslında bu onu düşündüğünü gösteren bir hediye olacaktır. Sonuçta farklı hediyeler alma şansın varken ona belki bir ömür boyu kullanabileceği ve leziz waffle çeşitleri yaptığında seni hatırlayabileceği bir hediye almış olursun.

23. Yastık veya minder

kalp-yastık-youtube

Sanki bir geri dönüş gibi olacak ama kullanılabilen pratik ürünler denildiğinde akıllara ilk gelen hediyelerden biri kesinlikle yastık veya minder çeşitleridir. Tıpkı battaniye veya şal ürünlerinde olduğu gibi yastık ve minder ürünlerini hediyelik eşya olarak kullanabilirsin. Burada seçim yaparken yine klasik yastıklara veya minderlere yönelebilirsin. Özellikle ikinizi çok iyi anlatan bir ürün varsa bunu kaçırmamalısın.

İsteğe bağlı olarak kişiye özel yastık veya minder yaptırmayı düşünebilirsin. Bu ürünlerde genelde istediğin görsel yastığın veya minderin üzerine basılır. Sevgilin ile senin baş harflerini içeren kalplerle süslenmiş bir yastık veya minder oluşturabilirsin. Bunun anlamlı bir hediye olacağını bilmelisin. En azından ona yine sürekli seni hatırlatabilecek bir hediye almış olursun.

24. Telefon kılıfı

telefon-kılıfı-gq

Telefon kılıfı ihtiyaca bağlı olarak alınabilecek özel bir doğum günü hediyesi olabilir. Fakat burada dikkat etmen gereken birkaç durum vardır. Öncelikle sevgilinin ne tür bir telefon kılıfına ihtiyaç duyduğunu öğrenmelisin. Ayrıca sevgilinin telefon modelini eksiksiz bir biçimde doğru bilmen gerekir. Son olarak alacağın telefon kılıfının kalitesine dikkat etmelisin.

Telefon kılıfları çok farklı kalitelerde olabilirler. Kaliteye göre elbette fiyatın da değişiklik göstereceğini görebilirsin. Buna ek olarak çeşitli desenli özel tasarım telefon kılıflarına yönelmeyi düşünebilirsin. Böylece bir telefon kılıfını tamamen kişiselleştirilmiş hale dönüştürmeyi başarabilirsin. Bu sevgilini son derece mutlu edebilecek anlamlı bir hediye olabilecektir.

25. Renkli veya desenli çoraplar

renkli-desenli-çoraplar-videosofproducts

Pamuksu bir renkli çoraba hiçbir kadının hayır diyemeyeceğini bilmelisin. Özellikle kız arkadaşın 24 yaşından küçükse bu son derece ideal bir hediye olabilecektir. Renkli çoraplar nedense genç kadınların ilgisini çok daha fazla çeker. Bunun sebebi ise sanırım onlara farklı gelmesi ve evde giyerken kendilerini daha enerji dolu hissetmeleridir.

Hediye olarak renkli çoraplar alacaksan birkaç şeye dikkat etmeni önereceğim. Öncelikle kedi desenine sahip ürünlere yönelmeyi düşünmelisin. Kız arkadaşın kedileri çok seviyorsa bu muazzam bir seçim olacaktır. Ayrıca naylon çoraplardan olabildiğince uzak durmalısın. Alacağın çorabın pamuk olmasına dikkat etmelisin. Böylece aynı zamanda sevgilinin rahatını düşünmüş olacaksın.

26. Oyuncak ayı

oyuncak-ayı-filmetriks

Oyuncak ayı tercihini pelüş oyuncaktan farklı bir noktada tutmak istedim. Çünkü hediye denildiği zaman oyuncak ayı açısından çok daha fazla çeşitliliğe sahil olabileceksin. Sevimli bir oyuncak ayının üzerindeki kıyafete dilediğini yazdırmayı başarabilirsin. Alternatif olarak daha önceden oluşturulmuş ve bir sevgiliye tüm sevgini anlatabileceğin çeşitli ürünlere yönelebilirsin.

Oyuncak ayı konusunda yaratıcı olmak senin elindedir. Dilersen kalpli, dilersen çiçekli veya dilersen mesajlı bir oyuncak ayı hediye edebilirsin. Sevgilinin hangisinden hoşlanacağını düşünüyorsan onu tercih etmelisin. Hediye alacağın oyuncak ayının çok maliyetli olmayacağından emin olabilirsin. En azından bütçeni çok fazla zorlamayacak bir seçim olacaktır.

27. Bardak altlığı

bardak-altlığı-hurnandhurn

Bardak altlığı çok değersiz gibi görünebilir ama hediye dönüştürüldüğü zaman oldukça değer kazanan bir üründür. Bardak altlığı alırken tercih edebileceğin iki farklı seçenek vardır. İlk seçenek önceden hazırlanmış olan ve çeşitli karakterleri, yazıları veya görselleri içeren ürünlerdir. İkinci seçenek ise tahmin edebileceğin gibi kişiselleştirilmiş ürünlerdir.

Kişiye özel bardak altlığı ürünlerinden yararlanmak istiyorsan üzerinde ne veya neler yer alacağını etraflıca düşünmen gerekir. Bana kalırsa bir seri yapmaya çalışmalısın. Dört farklı bardak altlığı seçmeli ve her birinde anlatmak istediğin hikayenin bir parçasına yer vermelisin. Böylece sıradan gibi gözüken bir hediyeyi bambaşka bir şeye dönüştürebilirsin.

28. Pijama takımı

pijama-takımı-videosofproducts

Her kadın kendini özel hissetmek ister. Bir kadının kendisini özel hissetmesini sağlamak istiyorsan ona ev ortamında kullanabileceği ürünler alman çok daha mantıklı olacaktır. Burada en çok işe yarayan ürün ise kesinlikle pijama takımıdır. Pijama takımı sıklıkla kullanılabilecek bir tekstil ürünü olduğu için seni hatırlamasını kolaylaştıracaktır.

Hediye olarak bir pijama takımı almak istiyorsan birkaç şeyi göz önünde bulundurman gerekir. Öncelikle sevgilinin beden ölçülerini bilmen önemlidir. İkincisi ise sevdiği renkleri göz önünde bulundurmaya çalışmalısın. Kişiye özel tasarımlar olsa bile ev ortamında kullanılacak ürünler oldukları için bunların pek sağlıklı bir seçim olabileceğini düşünmüyorum.

29. Kil maskesi

kil-maskesi-meraklimelahat

Sanki “Ne alaka?” dediğini duyar gibiyim. Her kadının bakımlı olmak ve güzel olmak isteyebileceği gerçeğiyle yüzleşmen gerektiğini düşünüyorum. Kil maskesi bir kadının yüzünün parlamasını sağlayacak en önemli cilt bakım ürünlerinden biridir. Önemli olan ise elbette doğru ürünün seçilmiş olması ve doğru bir biçimde kullanılmış olmasıdır.

Bir güzellik uzmanı değilim. Bu nedenle kullanım konusunda pek fazla bir şey söylemem söz konusu olmayacaktır. Ancak kil maskesi alırken dikkatli olmanız gerekir. Fiyatı çok ucuz olan ürünün doğal olmaktan çok uzak olacağını bilmelisin. Kil maskesini hediye olarak alacağın için daha iyi bir ürün seçmeye özen göstermelisin.

30. Cüzdan seti

deri-cüzdan-youtube

Cüzdan setinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsin. Cüzdan setinin içerisinde isteğe bağlı olarak çok farklı ürünler yer alır. Cüzdan, saat ve şaldan oluşan bir kombinasyon yer alabilir. Alternatif olarak cüzdan, kemer ve şal yer alabilir. Bazı ürünlerde cüzdan, parfüm ve kolye yer alır. Artık hangisinin doğru olduğunu düşünüyorsan ona yönelebilirsin.

Bu tür hediye setleri aslında tekli bir hediye almak yerine birden fazla seçeneği devre sokarak sıradan hediyelere daha ihtişamlı bir hediye havası kazandırır. Bu tür bir hediye almak istiyorsan yine sevgilinin kişisel zevklerine hakim olman gerekir. Özellikle doğum gününde onun seveceği türde bir hediye almanın çok önemli olduğunu unutmamalısın.

Umarım bu yazı kız arkadaşa alınabilecek hediyeler konusunda yeni fikirler edinme konusunda sana yardımcı olmuştur. Eklemek istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilir veya yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...