Okunması gereken 26 kişisel gelişim kitabı

mutlaka okunması gereken kişisel gelişim kitapları

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. Bihter dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar,İyi yayinlar;
  İnternetten kişisel gelişim siteleri gezinirken sizin site dikkatimi
  çekti ve iyi ki girmisim çok güzel site.
  Ben lise mezunuyum photoshop kulanabilen, 2 Defa 3DS MAX eğitimi alıp ama halada ileri seviyede olamayan biriyim. 3DS MAX ‘da kendimi nasıl ileri seviyede kolay bir şekilde gelistirebilirim bana öneriniz varmı?
  Youtubede izleyerek yapıyorum ama bazı yerleri aynı istediğim gibi olmuyor.
  İleride bi ise girip kendi ayaklarının üzerinde durmak istiyorum. Bana bir önerimiz varmı?
  Teşekürler kolay gelsin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   3DS MAX gibi programlar konusunda pek bilgi sahibi değilim. Ancak bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız elbette belirli projelerin içerisinde yer almalısınız. İster gönüllü olarak isterseniz “freelance” olarak yani serbest çalışarak bazı ciddi işler yapmaya çalışmalısınız. Önünüze gelen projelerde istenilenleri yapabilmek için yeni şeyler öğrenmek ve denemek durumunda kalırsınız. Bu sizi gelişime teşvik eder. En önemlisi kendinize ait bir portföy sitesi oluşturmanızdır. Çalışmalarınızı ve referanslarınızı burada yayınlayarak itibarınızı yükseltebilirsiniz. Tüm bunlar gelecekte iş başvurularında size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bunun dışında neler önerebilirim bilmiyorum çünkü konuya çok yakın sayılmam.

Yorum yapıp katkı sağla...