Bir kızın senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın?

Bir kızdan hoşlanıyorsun ve onun senden hoşlanmasını istiyorsan tek yapman gereken küçük adımlarla ona yaklaşmak. Normalde bir erkek bir kızdan hoşlandığı zaman hemen gider ona çıkma teklif eder. Ancak teklifin kabul durumu tam belli değildir. Bu nedenle söz konusu yöntem pek verimli sayılmaz. Önce onun senden hoşlanmasını sağlamak gerek.

Bir kızdan hoşlanıyorsan onun da senden hoşlanmasını istersin. Bunu başarmak için küçük adımlara ihtiyacın olacak. Öğrenmeye ne dersin?

Bir kızdan hoşlanıyorsun ve onun senden hoşlanmasını istiyorsan tek yapman gereken küçük adımlarla ona yaklaşmak. Normalde bir erkek bir kızdan hoşlandığı zaman hemen gider ona çıkma teklif eder. Ancak teklifin kabul durumu tam belli değildir. Bu nedenle söz konusu yöntem pek verimli sayılmaz. Önce onun senden hoşlanmasını sağlamak gerek.

1. İlk adım

Bir kız senin yanında kendini rahat hissettiği zaman alman gereken mesaj bellidir. Sen onun için iyi birisindir. Bir kız seninle iyi vakit geçiriyorsa bu sefer farklı bir mesajı alman gerekir. Sen onun için harika birisin demektir. Bir kızla iyi vakit geçirip senin yanındayken kalbinin titremesini sağlıyorsan doğru yoldasın demektir.

Birçok erkek iyi erkek rolüne bürünmeye çalışır. Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak istiyorsan rolünü kesinlikle iyi oynamalısın. Fakat arkadaşlık ilerledikçe, yavaşça arkadaşlık bölgesinden çıkmayı bilmeli ve onun potansiyel bir sevgili olduğunu fark etmesine izin vermek zorundasın.

Erkeklerin büyük bir kısmı bu konuda hata yaparlar. Bir kızla çıkmak isterler ancak kızın aklında olan bitenden habersizdirler. Üstelik kızın aklında olanı keşfetmek gibi bir zahmette de bulunmazlar. Nihayetinde olan tek şey kızın başka bir erkek tarafından kapılmasıdır. Sonrası ise çok belli: Adaletin bu mu dünya?

2. arkadaşlık potansiyeline dikkat etmelisin

Çekici bir arkadaşın varsa işin biraz daha zor olacak diyebilirim. Onunla çıkmak istiyorsan en başından ona sadece bir arkadaş olmadığını göstermen gerekir. Ancak erkeklerin büyük bir kısmı çekici kızların ağına çabucak düşerler. Bu karşı konulamaz bir şeydir. Olması gereken olmasa bile sonunda olacak olandır.

Kızlar çekici bir erkekle arkadaş kalmayı başarırlar ama erkekler bunu yapamazlar. Bir erkeğin rekabetçi doğasında çekici bulduğu herkesi etkilemek vardır. Fakat burada belirli istisnalar vardır. Örneğin, bir kız başka bir erkekle çıkıyorsa veya senin ilgi odağından çoktan uzaklaşmışsa onu etkilemek için uğraşmazsın.

Gerçekten bir kızdan hoşlanıyorsan ve onun senden hoşlanmasını istiyorsan istisnaların dahi üstesinden gelmeyi başarabilirsin. Her ne kadar tavsiye etmediğim bir şey olmasa bile bir kız arkadaşın nasıl çalınacağını öğrenebilirsin. Kendine inanıyorsan ve ona layık olduğundan eminsen onun üzerinde kalıcı bir etki bırakmaya çalışmalısın.

3. Karşılaştığın tüm kızlarla konuşmamalısın

Bir kızın senden hoşlanmasını istiyorsan hızlı flörtçü olmayı bırakmalısın. Aynı anda iki veya daha fazla kızla çıkan bir arkadaşın olsa bile bunu bir meziyet olarak görmemelisin. Çünkü senin ihtiyacın olan her dala konmak değildir. Senden hoşlanması gereken kişinin aklına girebilmektir.

Arkadaşının flört yetenekleri onun için bir ödül olabilir. Ancak sen tanıştığın her kızla herkesin içinde flört etmeye kalkışırsan bir kıza diğerinden farklı davranmamış olursun. Böylece tüm kızlar, senin “bulduğu tüm kızlarla flört etmeye çalışan bir erkek” olduğunu düşüneceklerdir. Amacının bu olmadığını bilmelisin.

4. Biraz sinsi olmalısın

Bir kızın senden hoşlanmasını istiyorsan ona farklı davrandığını görmesi gerekir. Ona özel bir şekilde davranarak zihninde arkadaştan daha fazla bir şey olup olmadığını kurcalamasını sağlarsın. Gerçekten neden bir arkadaşına diğerlerinden daha farklı davranırsın? Sanırım cevabı biliyor olmalısın.

Sadece bir kez bile onun seni düşünmesini sağlarsan gemiyi hareket ettirmiş olursun. İkiniz arkadaş olabilirsiniz ancak ikinizin de arkadaştan daha fazla bir şey olup olmadığına dair şüpheleriniz olacaktır. Onu sinsice takip ederken sana daha fazla puan kazandıracak merak kargaşası oluşturmaya çalışmalısın.

5. Flört zamanını iyi ayarlamalısın

Sıradan bir flört her erkek için eğlenceli bir şeydir. Tüm kız arkadaşlarınla flört edebilirsin veya onlarla dalga geçebilirsin. Ancak abartıya kaçarsan büyük bir hata yapmış olursun. Tüm kız arkadaşların seni vakit geçirmek için çok eğlenceli ve neşeli biri olarak tanımasına izin vermelisin.

Ancak ne olursa olsun flört yeteneklerini hedefindeki kıza saklamalısın. Biraz sinsice ve biraz isteklice onunla flört etmeye çalışmalısın ama bunu yalnız olduğunuz zaman yapmalısın. Böylece kızın aklında bir izlenim oluşturmuş olursun ve bunu hiçbir kimse bilemez. Gizli flört karşındaki kızı heyecanlandıracak bir şeydir.

Eğer bu kız senin flörtünü diğer kızlara anlatırsa herkes senin her önüne gelenle flört ettiğini düşünecektir. Senden bu şekilde bahsedeceklerdir. Kimse senden özel bir muamele beklemeyecektir. Bu yavaşça onun seni kendine çekmesine izin verecektir. Çünkü sen sadece onun şüphelerini doğrulamış olacaksın.

6. Harekete geçmelisin

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak istiyorsan onunla çıkma niyetini her zaman saklamalısın. Çünkü önceliğin onun senden hoşlanması olmalıdır. Onun senden hoşlandığını anladığın andan itibaren harekete geçebilir duruma gelirsin. İşte bu andan itibaren onunla çıkmak istediğini açık bir şekilde dile getirebilirsin.

Doğrudan bir kıza çıkma teklif etmek kolay bir şeydir. Ancak bunu bir kere sorduğun zaman onun kararlarını kontrol edemezsin. Umutlarını şansa bırakmamalısın. Bu nedenle ona adım adım yaklaşmalısın. Kartları doğru oynarsan sonunda onun senden hoşlanmasını sağlayabilirsin. Sonrası? Onunla çıkmaya başlarsın.

Umarım bu yazı bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak hakkında aradığın bilgileri bulmana yardımcı olmuştur. Eklemek istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilir veya yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

2 Comments

  1. Kardeşim paylaşım yapmak isterdim ama çoğu mecra yakın kişiler ile dolu fakat yazını çok beğendim bilgin olsun

Yorum yapıp katkı sağla...