Arkadaşa özel 100 doğum günü mesajı

En iyi arkadaşına bu büyük günde önemli bir hediye almak isteyebilirsin. Fakat senden beklentisi çok farklı olabilecektir. Onun iyi hissetmesini sağlamak için özellikle kelimelerle inşa edilmiş bir yol oluşturmak gerekir. En iyi arkadaşın gerçekten özel ve eşsiz bir bağ paylaştığın kişidir.

Önem verdiğin biri özel bir gün geçiriyorsa, ona gönderip önemli olduğunu hissettirecek çeşitli mesajları kullanman gerekebilir. Basit bir mutlu yıllar dilediği ve mesajı dostluk bağlantısını aktif tutmak için oldukça iyi bir adımdır. Nitekim gönderdiğin mesajın arkadaşa özel olması çok önemlidir.

En iyi arkadaşına bu büyük günde önemli bir hediye almak isteyebilirsin. Fakat senden beklentisi çok farklı olabilecektir. Onun iyi hissetmesini sağlamak için özellikle kelimelerle inşa edilmiş bir yol oluşturmak gerekir. En iyi arkadaşın gerçekten özel ve eşsiz bir bağ paylaştığın kişidir.

Arkadaşa etkileyici doğum günü mesajları

İyi bir arkadaşa veya en iyi arkadaşa sahip olacak kadar şanslıysan, o zaman birçok insanın sahip olmadığı bir şeye sahipsin demektir. Arkadaşınla aranda gerçekten özel bir bağ var demektir. Bu arkadaşının doğum günü geldiğinde ona en etkileyici doğum günü mesajıyla arkadaşlığı için teşekkür etmen gerekir.

 1. “Doğum günleri her yıl olur ama senin gibi arkadaşlar ömür boyunca sadece bir kez kazanılır. Hayatımda olduğun için çok mutluyum. Özel gününde en iyi dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.”
 2. “Gerçek arkadaşlığın için minnettarım. En iyi arkadaşım olduğun için umarım doğum günün harika geçer!”
 3. “Ne kadar çok doğum günü mumu üflersen, hayatındaki özel günleri kutlamak için bir o kadar yanında olacağım. İyi ki doğdun arkadaşım!”
 4. “Umarım doğum günün en az pasta kadar tatlıdır. Bir sonraki yaşının arkadaşlığın kadar keyifli olmasını diliyorum!”
 5. “Seninle arkadaş olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım doğum günün kadar özeldir. Tüm hayallerin gerçekleşsin. Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar arkadaşım!”
 6. “Mutlu yıllar sevgili dostum, umarım parlak renkler hayatına sirayet ederler ve sonsuza dek mutlu olursun. İyi bir arkadaş olmaya devam et.”
 7. “Şimdiye kadar tanıdığım en iyi arkadaşa, bol bol anı dolu bir doğum günün olmasını diliyorum.”
 8. “Önümüzdeki bir yıl yeni bir meydan okuma arkadaşım. Ancak, gülümsemeye devam etmeyi ve hayata olumlu bir bakış atmayı her zaman hatırlaman gerek. Her şey iyi olacak. İyi ki doğdun!”
 9. “En iyi arkadaşı bulmak kolay değil. Bu yüzden bu özel günde arkadaşlığının ne anlama geldiğini sana bildirmek istedim. Mutlu yıllar arkadaşım!”
 10. “Asla yalnız olduğunu düşünme. Her zaman yanındayım. İyi ki doğdun.”
 11. “Geçmişte etrafına yaymış olduğun sevinç bugün sana geri gelsin. Mutlu yıllar dilerim!”
 12. “En iyi arkadaşım için en mutlu doğum günü. Şu an sahip olduğun tüm harika şeyleri hak ediyorsun. En saf ruhsun ve en büyük kalbe sahipsin. Seni seviyorum.”
 13. “Doğum günün kutlu olsun. Özel gününün her anı başkalarına getirdiğin aynı sevinç ve mutlulukla dolu olsun.”
 14. “En iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun. Umarım harikalarla dolu bir yaş onu bekliyordur!”
 15. “Sana hak ettiğin gibi dünyadaki tüm sevgi ve mutluluğu diliyorum. Mutlu yıllar arkadaşım!”

Arkadaşa ilgi çekici doğum günü mesajları

Hayatında önemli bir role sahip olan biri için mükemmel kelimeleri bulmak kolay olmayabilir. Fakat bu konuda asla korkmamalı ve endişe etmemelisin. Arkadaşına söyleyebileceğin veya mesaj ile gönderecek olduğun ilgi çekici doğum günü mesajları vardır. Bunları kullanmayı düşünebilirsin.

 1. “Sana sevgi, umut, sonsuz sevinç ve mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler!”
 2. “Şimdiye kadar tanıştığım en güzel insanlardan birine, doğum günün kutlu olsun. Bu yıl senin için daha da güzel geçer umarım.”
 3. “Şaşırtıcı, güzel ve muhteşem olan en iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.”
 4. “En iyi hediye dostluk armağanıdır. Doğum günün için senin için en iyi hediye benim! Endişelenme, sana gerçekten bir hediye aldım.”
 5. “Seninle daha uzun yıllar dost kalabilmeyi umuyorum. Yeni doğum günleri için sabırsızlanıyorum. Harika bir doğum günü geçirmeni diliyorum!”
 6. “Hiçbir şey yolunda gitmediği zaman sana gelirim. Sen her saat başı ziyaret edebileceğim kişisin. İyi ki doğdun.”
 7. “Doğum gününün çok büyük bir bereket getirmesini diliyorum. Yeni yaşında şans yanında olsun. İyi ki doğdun!”
 8. “Birçok insan için arkadaş kelimesi sadece bir harf dizisidir. Senin sayende benim için mutluluğun ve gücün kaynağı. Doğum günün kutlu olsun dostum!”
 9. “O zaman nasıldı bilmiyorum ama kesinlikle doğduğun gün hayatımın en güzel günlerinden biri olurdu! Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım!”
 10. “Bugün, ne zaman ailemin bir parçası olduğunu unuttuğumu itiraf edeceğim. Sevgili dostum, doğum günün kutlu olsun!”
 11. “Sana bir şey hediye edebilseydim, kendini başkalarının gözünden görme yeteneği hediye ederdim. Doğum günün kutlu olsun dostum.”
 12. “Her zaman yanımda olan sevgili arkadaşım! Arkadaşlığın beni güçlü tutuyor! Doğum günün kutlu olsun.”
 13. “Paylaşma ve dertlerime ortak olma konusunda her zaman harikasın. Bu doğum gününde, başkalarına sunduğun sevginle birlikte sana mutluluklar diliyorum!”
 14. “Seninle tanışana kadar gerçek bir arkadaşın ne olduğunu bilmiyordum. Beni bu hayatta pek çok kez bir şeylerden kurtardın. Mutlu yıllar!”
 15. “Bir arkadaşım, mutluluğu paylaştığım birisi. En iyi arkadaşım ise kederi dahi paylaştığım kişi. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım!”

Arkadaşa etkileyici doğum günü mesajları

 1. “En iyi arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum. Mutlu ve sağlıklı bir doğum günün olsun!”
 2. “Doğum gününde en iyi dileklerimle! Bu dünyadaki tüm harika şeyleri hak ediyorsun. Çünkü tanıdığım en iyi insansın. Seni seviyorum! İyi ki doğdun!”
 3. “Her gün ışıldayan birisin ama bugün adeta etrafa hükmediyorsun! İyi ki doğdun!”
 4. “Doğum günün senin yarın kadar şaşırtıcı olsa bile destansı olacak demektir. Bir insanın isteyebileceği en iyi arkadaş sensin. Doğum günün kutlu olsun!”
 5. “Arkadaşımın güzel bir gün geçirmesini diliyorum. Tüm hayallerin seninle beraber olsun. Bu çok özel günde hepsi senin olabilir, hepsi gerçekleşebilir!”
 6. “Senin bir arkadaşın olmak benim için bir ayrıcalık. İyi ki doğdun. Değerli olduğunu unutmamalısın.”
 7. “Hiç bu kadar yakın bir arkadaşım olmamıştı. Mutlu yıllar sana! En iyi dileklerimle!”
 8. “Dünya senin sayende biraz daha parlak. Doğum günün kutlu olsun dostum!”
 9. “Birbirimizle çok şey paylaştık ve umarım seni ne kadar takdir ettiğimi biliyorsundur. Bu gün ve yaptığın her şey için minnettarım.”
 10. “Sevgili dostum bugün sana çok fazla gülümseme ve mutluluk getirsin. Harika ve muhteşem bir doğum günü geçirmeni diliyorum.”
 11. “Her zaman beni dinlemek adına yanımda olduğun için teşekkür ederim. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Doğum gününün tadını çıkar!”
 12. “Senin gibi özel bir arkadaş sadece bugün değil her gün iyi dilekleri hak ediyor! İyi ki doğdun! Tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum.”
 13. “En iyi arkadaşlar hediye gibidir. Onları gördüğün için daima mutlu olursun. Hayatın bana verdiği en iyi hediyenin doğum günü kutlu olsun.”
 14. “Arkadaşıma güzel bir gün diliyorum. Bu özel günde tüm güzelliklerin ve iyiliklerin seninle olmasını istiyorum.”
 15. “Doğum gününde, en az bir rüya daha yaşamanı, bir dileği daha yerine getirmeni ve bir kişinin daha hayatını güzelleştirme cesaretine sahip olmanı dilerim.”

Arkadaşa sempatik doğum günü mesajları

 1. “Senden gerçek dostluğun anlamını öğrendim. Mutlu yıllar arkadaşım. Her zaman senin yanında olacağım.”
 2. “İyi arkadaşlar edinmek her şeye değer. Her gün yanımda olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım!”
 3. “Yılların hızlıca geçip gittiğine inanmak zor. Uzun zamandır arkadaş olduğumuz için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun!”
 4. “Doğum günleri, bu harika dünyaya gelişini kutlamak için özel bir fırsattır. Özel gününün keyfini çıkar ve hayatın diğer hediyeleri aile ve arkadaşlarınla iyi vakitler geçir.”
 5. “Bu günü doğum günün ve bunu kutlaman gerek. Ben ise dostluğumuzu kutlayacağım. Umarım harika bir doğum günün olur dostum!”
 6. “Bu doğum gününde çok mutlu olmanı diliyorum. Henüz gelmemiş olan diğer doğum günlerinin bile tadını çıkarmalısın. İyi ki doğdun.”
 7. “Ortamı mumlarla aydınlatalım ve hayatının bu özel gününü kutlayalım. İyi ki doğdun.”
 8. “Doğum gününde gelecek yıllar için ruhunun ışık, sevgi ve umutla zenginleşmesini umut ediyorum.”
 9. “Arkadaşıma çok mutlu bir doğum günü diliyorum. Senin en iyi arkadaşın olduğumu söylemene gerek yok. Seni seviyorum canım.”
 10. “Bu özel günde sana iyi şanslar diliyorum. Umarım bu harika gün kalbini sevinç ve nimetlerle dolduracaktır.”
 11. “Yakında hayatında yeni bir yıla başlamış olacaksın. Umarım bu gelecek yıl hak ettiğin her başarıyı sana getirir. İyi ki doğdun.”
 12. “Başka bir doğum günü hayat yolculuğunun tamamlanmadığı anlamına gelir. Yolunun başarı ve sevgi ile dolu olmasını temenni ediyorum. En iyi dileklerimle, iyi ki doğdun arkadaşım.”
 13. “Doğum gününde seni düşünüyorum ve doğum gününü çok iyi geçirmeni diliyorum! Umarım senin kadar muhteşemdir!”
 14. “Umarım doğum günün senin kadar eğlenceli olur. Çok yüksek standartta kaliteli bir eğlencenin tadını çıkarmanı diliyorum.”
 15. “Yaşlandıkça hafızamızı kaybettiğimiz söylenir. Geçmişi unut ve bugünü hayat dolu yaşa. Pasta ile ilk adımı atabilirsin. İyi ki doğdun.”

İlham verici doğum günü mesajları (bölüm 1)

 1. “Arkadaşım olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım doğum günün senin kadar özel geçer. Tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum.”
 2. “Harika bir arkadaş olduğun için için teşekkürler. İyi ki doğdun!”
 3. “Seninle daha uzun yıllar dostluk kurabilmeyi umut ediyorum. Gelecekteki doğum günleri için sabırsızlanıyorum. Harika bir doğum günün olsun!”
 4. “Sana hak ettiğin dünyadaki tüm sevgiyi ve mutluluğu diliyorum. Mutlu yıllar arkadaşım!”
 5. “Hayatımın bir parçası olduğun için minnettarım. Doğum gününde en iyisini diliyorum!”
 6. “İyi ve kötü zamanlarda her zaman yanında olacağım. Mutlu yıllar arkadaşım!”
 7. “Mutlu, mutlu yıllar! Bugün tüm kekleri, sevgiyi, sarılmaları ve mutluluğu hak ediyorsun. Keyifli bir gün dilerim!”
 8. “Mutlu, sağlıklı ve olağanüstü bir doğum günleri dilerim arkadaşım!”
 9. “Benim için orada olduğun her adım için minnettarım. Senin için hep yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun!”
 10. “Bir yıl daha harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım!”
 11. “Gerçek arkadaşlığın için minnettarım. En iyi arkadaşım olduğun için çok mutluyum. Umarım doğum günün en az senin kadar inanılmaz olur.”
 12. “Sevgi, umut ve sonsuz sevinç ve mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler!”
 13. “En iyi arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum. Mutlu ve sağlıklı bir doğum günün kutlu olsun!”
 14. “Hiç kimse beni seni anladığın kadar iyi anlamıyor. Sanki kardeşim gibisin. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım!”
 15. “Her zaman beni dinlemek için yanımda olduğun için teşekkürler. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Doğum gününün tadını çıkar!”

İlham verici doğum günü mesajları (bölüm 2)

 1. “Çok minnettarım ve mutluyum. Çünkü en iyi arkadaşız. Bugün en iyi arkadaşımın doğum günü. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!”
 2. “Hayatını gülümsemelerine göre ölç, gözyaşlarına göre değil. Yaşını yıllara göre değil, arkadaşlarına göre say. İyi ki doğdun!”
 3. “İyi ki doğdun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.”
 4. “Doğum günün için bir dilek hakkım olsa şöyle kullanırım, ne istersen alabilirsin, ne istersen onu bulabilirsin, doğum gününde ne istersen o olsun. İyi ki doğdun!”
 5. “Dolu bir macera daha seni bekliyor. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sana çok mutlu ve eğlence dolu bir doğrum günü diliyorum!”
 6. “Geçmişte bizlere yaymış olduğun sevinç bugün sana geri gelsin. Sana çok mutlu yıllar dilerim!”
 7. “İyi ki doğdun! Hayatın artık hızlanmak üzere. Emniyet kemerini tak ve yolculuğun tadını çıkarttığından emin ol. İyi ki doğdun!”
 8. “Bu doğum gününde sana bol mutluluk ve bol sevgi diliyorum. Tüm hayallerin gerçeğe dönüşmesini ve şansın yanında olmasını diliyorum. Şimdiye kadar tanıdığım en tatlı insanlardan birine, doğum günün kutlu olsun.”
 9. “Hayatın en büyük sevinçlerine ve hiç bitmeyen mutluluğa sahip olmanı diliyorum. Sonuçta sen bu dünyaya bir armağansın. Bu yüzden en iyisini hal etmeni istiyorum. İyi ki doğdun.”
 10. “Mumları saymak yerine verdikleri ışığa odaklan. Yılları değil yaşadığın hayatı saymalısın. Sana harika bir zaman diliyorum. İyi ki doğdun.”
 11. “Geçmişi unut; geleceği dört gözle bekliyorum, çünkü en iyi şeyleri henüz yaşamış değilsin.”
 12. “Doğum günleri yeni bir başlangıçtır. Yeni bir başlangıç ve yeni hedeflerle yeni çabalar peşinde koşma zamanı. Güven ve cesaretle ilerle, çok özel bir insansın. Bugünün ve tüm günlerinin muhteşem olmasını diliyorum!”
 13. “Doğum günün bir başka 365 günlük yolculuğun ilk günü. Bu yılı şimdiye kadar şimdiye kadarki en iyi yıl yapmak için şans senin elinde olsun. Doğum gününü kutlarım.”
 14. “Mutlu ol. Bugün, etrafındaki insanlara ilham kaynağı olmak için bu dünyaya geldiğin gün! Sen harika bir insansın! Tüm hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla doğum gününe sahip olmalısın!”
 15. “Geçmişi unut, değiştiremezsin. Geleceği unut, tahmin edemezsin. Ama bu anı unutma. Bugün senin doğum günün! İyi ki doğdun.”

İlham verici doğum günü mesajları (bölüm 3)

 1. “Sana mutluluk dolu bir gün ve neşe dolu bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun!”
 2. “Sana özel gününün her anı için gülücükler gönderiyorum. Harika zaman geçirmeni diliyorum. Çok mutlu yıllar!”
 3. “Umarım bu özel gün kalbinin istediği her şeyi sana getirir! Sana hoş sürprizlerle dolu bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!”
 4. “Doğum gününde senin için hayatta en çok istediğin her şeyin sana hayal ettiğin şekilde gelmesini diliyorum. İyi ki doğdun!”
 5. “Yollarına mutluluk buketleri döküyorum… Çok ama çok mutlu yıllar dilerim!”
 6. “Sana sonsuza dek sağlık ve mutlulukla dolu güzel bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!”
 7. “Bu benden bir gülümseme… Bana getirdiğin aynı mutluluğu ve neşeyi sana getiren bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!”
 8. “Bu harika günde sana hayatın sunabileceği en iyi şeyleri diliyorum. İyi ki doğdun!”
 9. “Bu özel günde yanında olamadığım için üzgünüm. Seni düşündüğümü ve sana harika bir doğum günü dilediğimi bilmeni istiyorum.”
 10. “Yıllar önce bu gün Tanrı (Allah) dünyaya bir melek göndermeye karar verdi. Melek hayatlara dokunmak istiyordu ve bu oldu! Mutlu yıllar tatlı meleğim!”
 11. “Doğum günün kutlu olsun. İyi arkadaşlardan gerçek arkadaşlara, eski arkadaşlardan yeni arkadaşlara kadar iyi şansın ve iyi olanların her zaman yanında olmasını diliyorum. Mutlu yıllar!”
 12. “Basit bir kutlama, bir arkadaş toplantısı; burada sana büyük mutluluk ve hiç bitmeyen bir sevinç diliyorum.”
 13. “En iyi arkadaşlarımdan birine mutlu yıllar. İşte şakalarımıza gülmek ve birbirimizi aklı başında tutmak için bir yıl daha! Mutlu yıllar!”
 14. “Her zamankinden daha genç görünüyorsun! İyi ki doğdun!”
 15. “Hayatın bir yılını daha seninle birlikte geçireceğim olduğum için ne kadar mutlu olduğumu kelimelerle anlatamam. Doğum gününde tek dileğim mutlu ve sağlıklı olman. Asla değişme! İyi ki doğdun!”

Umarım bu yazı arkadaşa doğum günü mesajlarını bulma konusunda sana yardımcı olmuştur. Eklemek veya sormak istediğin bir şeyler varsa hemen yorum yapabilirsin. Ayrıca, yazımı beğendiysen onu arkadaşlarınla paylaşabilir misin?

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...