Android için en iyi 10 telefon takip programı

Telefon takip programları veya telefon takip uygulamaları dünden bugüne çok büyük gelişmeler kaydetmişlerdir. Elbette çalışan bir tane bulmak kolay iş değildir. Öncelikle bu uygulamaları veya programları neden kullanmak istediğine karar vermelisin. Daha sonra Android için en iyi telefon takip programlarına göz atabilirsin.

Telefon takip programları veya telefon takip uygulamaları dünden bugüne çok büyük gelişmeler kaydetmişlerdir. Elbette çalışan bir tane bulmak kolay iş değildir. Öncelikle bu uygulamaları veya programları neden kullanmak istediğine karar vermelisin. Daha sonra Android için en iyi telefon takip programlarına göz atabilirsin.

Telefon takip programlarını telefonunu izlemek veya çocuğunun telefonunu izlemek gibi durumlarda kullanmak istersin. Bu tür uygulamaların elbette kötü niyetli bir şekilde kullanılmasını önerecek değilim. Kişinin rızası olmadan bu tür uygulamaları onun telefonuna kurmaya yeltenmemelisin. Şimdi Android için en iyilerine bir göz atalım.

1. Prey Anti Theft

prey anti theft android telefon takip programıPrey Anti Theft, cihazımı bul şeklinde çalışan bir telefon takip programıdır. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte bazı önemli özelliklere sahiptir. GPS izleme, telefon kilitleme ve telefon aracılığıyla alarm gönderme gibi olağan telefonumu bul özelliklerini içerir.

Bununla birlikte bu uygulama diğer birçok ücretsiz alternatiflerin aksine kamerayla fotoğraf çekebilir, yakındaki Wi-Fi bağlantı noktalarını belirleyebilir veya cihazın MAC adresi gibi şeyleri takip edebilir. Tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sunabildiği için en iyi telefon takip programlarından biridir.

Prey Anti Theft uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

2. XNSPY

xnspy android telefon takip programıXNSPY bahsettiğim telefon takip programları arasında en garip olanıdır. Arama günlüklerini izleme, GPS izleme, web ortamında gezintiyi izleme, sohbetlere erişim ve her türlü diğer izleme öğeleri gibi neredeyse tüm “korkutucu” özelliklere sahiptir.

Uygulamanın temel sürümü bazı şeylere bakmana izin verir. Ücretli sürüm ise her şeye bakmanı sağlar. Bu, harcayacak parası olan işletmeler veya aileler için iyi bir seçenektir. Fakat özellikle aileler için bu uygulamayı önermiyorum. Çok daha basit olan uygulamalar varken bu derece kapsamlı bir şeye ihtiyaç yok diye düşünüyorum.

XNSPY uygulamasını Android için buradan indirebilirsin. (Uygulama Google Play Store’da yoktur.)

3. mSpy

mspy android telefon takip programımSpy bir şeyleri bilmek arzusu üzerine geliştirilmiş bir uygulamadır. Özelliklerle dolu olması bir yana sana kullanıcının dijital dünyasının net bir resmini verir. Gelişmiş GPS izleme ile her zaman ilgili kişinin nerede olduğunu bilebileceksin. Ayrıntılı arama izleme ile kimin aradığını ve kimin arandığını öğrenebileceksin.

Facebook, Messenger, Instagram ve Snapchat dahil olmak üzere sosyal medya izleme ile kimlerle etkileşime girdiklerini görebileceksin. Bu uygulama hedeflediğin cihaza kurman yeterlidir. Gelişmiş takip fonksiyonlarına anında sahip olabileceksin. Uygulamanın aylık abonelik gerektirdiğini unutmamalısın.

mSpy uygulamasını Android için buradan indirebilirsin. (Uygulama Google Play Store’da yoktur.)

4. Cerberus

cerberus android telefon takip programıCerberus, kişisel kullanım için bir telefon takip programıdır. Kaybolan veya çalınan bir akıllı telefonu bulmana yardımcı olur. Buna ek olarak bir sürü ek özelliği vardır. Potansiyel hırsızların fotoğrafını çekmeyi, SMS komutlarını, telefonu harita üzerinde bulmayı içerir. Ayrıca verilerini kilitleyebilir ve silebilirsin.

Başkalarının cihazlarını izlemene yardımcı olan bir telefon takip programı değildir. Fakat telefonunu ele geçirmiş olan kişiyi tamamen gözetleme şansın vardır. Abonelik hizmeti, tek bir cihaz için yıllık ödeme yapmayı gerekir. Daha fazla özellik için daha fazla ödeme yapman gerektiğini unutmamalısın.

Cerberus uygulamasını Android için buradan indirebilirsin. (Uygulama Google Play Store’da yoktur.)

5. Cihazımı Bul

samsung cihazımı bul android telefon takip programıCihazımı Bul özelliği artık hemen hemen tüm modern telefonlarda yer alan bir özelliktir. Birçok telefon üreticisi, yazılım deneyimlerinin bir parçası olarak telefon bulma hizmetini kullanıcılarına sunmuştur. En dikkat çeken örnek ise kesinlikle Samsung markasından gelir.

Samsung hesabınla giriş yapabilirsin ve ardından cihazını bulursun. Telefonunu kilitleyebilir (veya onun kilidini açabilir), bir harita üzerinde bulabilir ve diğer özelliklerden yararlanabilirsin. Daha farklı özellikler de vardır. Telefonunda böyle bir özellik olup olmadığını gözden geçirmeni öneririm.

Cihazımı Bul bir uygulama değil servistir; detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsin.

6. FlexiSPY

flexispy android telefon takip programıFlexiSpy, Android platformunda yer alan en güçlü birkaç telefon takip programından biridir. Bir cihazın çevresini dinlemek için mikrofonu açma, sohbet uygulamalarını izleme, uzaktan kamera yakalama tuş kaydetme ve kendini antivirüs uygulamalarından gizleme gibi bir takım özellikleri vardır.

Bu uygulamanın gücü çok fazladır. Gerçek anlamda insanların korkabileceği türden şeyler yapmana olanak tanır. Buna ek olarak fiyatı sunduğu özellikler doğrultusunda biraz tuzludur. Uygulamayı doğrudan Google Play Store üzerinden indiremezsin. Bunun diğer birçok uygulama ile benzer olduğunu söyleyebilirim.

FlexiSPY uygulamasını Android için buradan indirebilirsin. (Uygulama Google Play Store’da yoktur.)

7. Spyera

spyera android telefon takip programıSpyera, Android için geliştirilmiş en iyi telefon takip programlarından biridir. Ebeveyn olan insanlar için basit özelliklere sahiptir. Bununla birlikte özellikleriyle kurumsal kullanıma yönelik olabilecek uygulamaların başında gelir. Kendini temel düzeyde her yerden gizleme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir.

Ayrıca uygulamanın uzaktan kumanda desteği vardır. Buna ek olarak SMS müdahalesi ve diğer her türlü şüpheli davranışları gerçekleştirme özellikleriyle birlikte gelir. Uygulama son derece pahalıdır. Bu yüzden onun normal insanlar tarafından kullanılabilecek seviyede olduğunu düşünmüyorum.

Spyera uygulamasını Android için buradan indirebilirsin. (Uygulama Google Play Store’da yoktur.)

8. Google Family Link

google family link android telefon takip programıGoogle Family Link ebeveynler için geliştirilmiş özel bir uygulamadır. Google hesabın üzerinden çocuklarını takip edersin. Uygulama, çocuğun cihazındaki etkinliği görüntülemene, uygulamaları yönetmene ve hatta uygulama önermene olanak tanır.

Ayrıca cihaz limitlerini ayarlayabilirsin. Gerekirse cihazı kilitlemeyi başarabilirsin. Bazı insanlar bağlantı sorunlarıyla karşılaşırlar ve ufak tefek hatalar yaşarlar. Fakat uygulamanın genel olarak deneyiminin oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz bir uygulama için son derece ideal çözümler sunar.

Google Family Link uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

9. Google Cihazımı Bul

google cihazımı bul android telefon takip programıGoogle Cihazımı Bul, Google tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama muhtemelen en iyi kaybolan veya çalınan telefon bulma uygulamasıdır. Telefonunu tam konumu için bir harita üzerinde hızlıca görebilirsin. Telefon takip programı arıyorsan en basit haliyle bu uygulamadan yararlanabilirsin.

Ayrıca istediğin zaman telefonu silebilir, arayabilir veya kilitleyerek cihazı güvenli hale getirebilirsin. Diğer bazı uygulamalar gibi fotoğraf çekemez veya buna benzer şeyler yapamazsın. Fakat, telefonunun her zaman nerede olduğunu takip etmek için basit ve ücretsiz bir telefon takip programıdır.

Google Cihazımı Bul uygulamasını Android için buradan indirebilirsin.

10. Tam Nerede & Acaba Nerede

tam nerede acaba nerede android telefon takip programıTam Nerede ve Acaba Nerede, Turkcell hat sahiplerine özel bir servistir. Bu servisler, bir mobil operatör tarafından sağlanan konum hizmeti olarak görev yaparlar. Bu hizmetler tam beklendiği gibi (bazı şikayetlerin olduğunun altını çizmeliyim) çalışırlar.

Sorgulama başına ücretli olan servis ile sorgulamasını yaptığın telefonun tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsin. Genellikle isteğe bağlı konum öğrenimi için idealdir. Herhangi bir uygulamaya güvenmiyorsan ve Turkcell kullanıcısı olman durumunda bu servisten yararlanmayı düşünmelisin.

Tam Nerede & Acaba Nerede bir uygulama değil servistir; detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsin.

Paylaşmaya ne dersin?
Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

Yorum yapıp katkı sağla...